Zdjęcia
od 3300 do 4000 zł / całość

FOTO-PREMIUM Sebastian Krisz fotograf ślubny, Fotografia Ślubna id:19677

od 3300 do 4000 zł / całość
Ruda Śląska, śląskie
(13)
Dodaj opinię
791-988...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Ponieważ nie ma dwóch takich samych ślubów, dlatego też moja oferta jest bardzo elastyczna z myślą by była odpowiednia dla Was. Moim zadaniem jest stworzenie indywidualnej historii, zamkniętej na fotografiach oddających klimat i esencję wszystkich najważniejszych wydarzeń.

XL

• PRZYGOTOWANIA

• BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

• CEREMONIA (Kościół / USC )

• ZDJĘCIA GRUPOWE

• WESELE ( do godziny 00:30)

• PLENER I INNYM DNIU ( dodatkowe rekwizyty ,maszyna do baniek, zdjęcia z drona, kilka lokalizacji)

• MINIMUM 350 ZDJĘĆ

• FOTOALBUM PRO 30×30

• 2x FOTOALBUM PRO 20×20

• GRAWEROWANY PENDRIVE

• 50 ODBITEK 15x23

L

PRZYGOTOWANIA

• BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

• CEREMONIA (Kościół / USC )

• ZDJĘCIA GRUPOWE

• WESELE ( do godziny 00:30)

• PLENER W INNYM DNIU

• MINIMUM 300 ZDJĘĆ

• FOTOALBUM PRO 30×30

• GRAWEROWANY PENDRIVE

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta reportażu ślubnego
od 3300 do 4000 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2016

Opinie (13)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FOTO-PREMIUM Sebastian Krisz fotograf ślubny, Fotografia Ślubna id:19677
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Wioletta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Świętochłowice
Data dodania: 21-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Sebastian to fotograf bezkonkurencyjny idealny profesjonalny ! Kiedy pokazujemy zdjęcia wszyscy są zachwyceni . Znajomi którzy planują ślub często pytają o namiary na Sebastiana bo chcą mieć też taką cudowną pamiątkę. My już taką mamy i bardzo dziękujemy. Uwielbiam wracać do tych zdjęć . Polecam ! Polecam! Polecam! Super że trafiliśmy na Ciebie ! Pozdrawiamy!
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2018
Chorzów
Data dodania: 19-11-2018
Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Pełen profesjonalizm ze jego strony. Zdjęcia wyszły pięknie, do tego dostarczone zostały w cudownym albumie i na ślicznym pendrivie w eleganckim etui. Sebastian jest bardzo kontaktowy i solidny. Szczerze polecam.
J
Joanna i Arkadiusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Rybnik
Data dodania: 17-10-2018
Pełen profesjonalizm! Podczas ceremonii oraz samej imprezy Pan Sebastian działał bardzo dyskretnie, łapiąc przy tym bardzo dobre ujęcia! Dzięki bardzo swobodnej atmosferze w trakcie sesji zdjęciowej mamy świetną pamiątkę w postaci magicznych zdjęć! : )
Goście również bardzo zadowoleni z ciekawych ujęć!
D
Dorota i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2017
Jastrzębia Góra
Data dodania: 27-06-2017
Profesjonalista w każdym calu! Nie boi się wyzwań i przejechał z nami całą Polskę by uwiecznić nasz dzień w naszym wymarzonym miejscu. Współpraca od początku do końca przebiegała bez problemowo w miłej atmosferze. Zdjęcia można oglądać bez końca....i nie można powstrzymać łez wzruszenia...:) Polecamy całym sercem!!! Dziękujemy Seba, że byłeś z nami;)
S
Sandra i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Ustroń
Data dodania: 20-06-2017
Współpraca z Sebastianem była nmdla nas czysta przyjemnością. Wszystkie wykonane przez niego zdjęcia w pełni oddają emocje jakie nam towarzyszyły w tym ważnym dla nas dniu i będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Jego profesjonalizm, pomysłowość i wyczucie momentu pozwoliły na wykonanie doskonałych zdjęć. Sebastian jest miły i kontaktowy oraz w pełni skupiony na swojej pracy. Z czystym sercem polecamy Sebastiana i bardzo dziękujemy za współpracę.
A
Agnieszka I Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2016
Wyry
Data dodania: 19-12-2016
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Sebastiana. Cała współpraca przebiegła zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Fotograf jest kompetentny, punktualny, kontaktowy… Sesja plenerowa odbyła się w bezstresowej, sympatycznej atmosferze, w ciekawym miejscu poleconym przez samego fotografa. Pozdrawiamy
Aga i Piotr
B
Beata i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Racibórz
Data dodania: 02-11-2016
Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni, że to właśnie Sebastianowi zaufaliśmy i powierzyliśmy wykonanie fotoreportażu z dnia naszego ślubu oraz pleneru. Sebastian to przesympatyczny człowiek i wspaniały fotograf z dużą ilością pozytywnej energii oraz głową pełną pomysłów.
Zdjęcia piękne, a foto-albumy i pendrive wykonane profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim przyszłym parom młodym :-)
D
Dominika i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2016
Bytom
Data dodania: 21-09-2016
Rewelacyjny fotograf! Pełen zapału, pomysłów i skłonny do wielu poświęceń. Miły i rzetelny kontakt. Podczas ceremonii ślubnej w zasadzie niewidoczny - pełna profeska :). Efekt końcowy na najwyższym poziomie. Zdjęcia i albumy umilają wspólne wieczory całej naszej rodzinie.

Polecamy w stu procentach:)!
Pokaż więcej opinii
Sebastian

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Foto-premium
Imię i nazwisko:Sebastian Krisz
Adres:Ruda Śląska
woj. śląskie
791-988...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 25-02-2016, liczba odwiedzin: 3811
Telefon
791-988...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie