DJ na wesele Ruda Śląska - wodzirej na wesele
Zakres usług i języki
Instrumenty
Cena
Wyjątkowe filtry

DJ na wesele Ruda Śląska - wodzirej na wesele

znalezionych ofert: 175 Jak pozycjonujemy ogłoszenia? >
  • DJ Papa Tomasz Paprotny
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 1 wśród 175 firm

    DJ Papa Tomasz Paprotny | DJ na wesele Ruda Śląska, śląskie Pozycjonowane
    Ruda Śląska, śląskie
    (366)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Terminarz Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • saksofon
    • skrzypce

    Jeśli chcesz aby Twoje wesele bądź inna impreza była niezapomniana i pełna wrażeń, koniecznie zapoznaj się z moją ofertą. Zapewniam repertuar muzyczny dopasowany do charakteru imprezy, liczne niespodzianki oraz konkursy. Nie chcecie martwić się czy dobrze zrobiliście wybierając DJ-a? W takim razie dobrze trafiliście. Gwarantuję profesjonalne podejście do każdego zlecenia....

    (49) (12)
    Liczba odwiedzin: 43143
  • DJ Remi & Saksofon Show
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 2 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (274)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • saksofon
    • skrzypce

    Marzy Wam się wesele z klasą ? Zastanawiacie się co zrobić, by było choć trochę inne niż większość wesel, na których byliście gościem? Jestem po to, aby realizować Wasze marzenia o weselu idealnym... Repertuar zawsze dostosowany do Was i Waszych gości. Saksofon Show jedyne takie na Śląsku, które zaskoczy Wszystkich uczestników wesela. Setki recenzji i zadowolonych par.

    (50) (12)
    Liczba odwiedzin: 12800
  • DJ Sebastian Skalik
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 3 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (16)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    DJ Sebastian Skalik – Wesele z klasą! Muzyka, która łączy pokolenia, nowoczesne prowadzenie, oświetlenie, nagłośnienie i wyjątkowe atrakcje. Zadbam, by Wasi goście bawili się do rana.

    (11) (0)
    Liczba odwiedzin: 724
    od 4900 do 7000 zł
  • DJ Grzegorz Mańka
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 4 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (36)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    🎶 Muzyka idealnie dopasowana do Was ✨ Zabawy prowadzone wyłącznie z klasą 🔊 Sprzęt perfekcyjnie dopasowany do miejsca i klimatu 🔥 Zabawa na najwyższym poziomie 💰 Przejrzysty cennik z gwarancją ceny

    (21) (4)
    Liczba odwiedzin: 6147
    od 4500 do 6800 zł
  • DJ Tomasz Nowok
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 5 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (24)
    ✨ Podsumowanie Poznajmy się Terminarz
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • saksofon
    • skrzypce

    Zapewnij sobie niezapomnianą oprawę muzyczną w najważniejszym dniu! Repertuar dopasowany do Was i gości – od romantycznych ballad po taneczne hity. Prowadzenie imprezy z klasą i humorem – konkursy, zabawy i wyjątkowa atmosfera.. Profesjonalny sprzęt audio i efekty świetlne – magia na parkiecie gwarantowana. Indywidualne podejście – każde wesele jest inne, dlatego gram dla Was i z Wami.

    (11) (0)
    Liczba odwiedzin: 992
  • DJ Luka Łukasz Jarosz
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 6 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (111)
    ✨ Podsumowanie Terminarz
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    Jeśli szukasz DJ-a, który nie tylko puszcza piosenki, ale też potrafi rozbawić ciocię z Radomia i porwać do tańca nawet wujka, który "nie tańczy" od komunii, to… bingo! 😄 Mam za sobą lata doświadczenia w prowadzeniu wesel, a każde z nich było inne – bo każda para zasługuje na coś wyjątkowego. W skrócie: wiem, co robię, i robię to z sercem (i głośnikiem w...

    (14) (0)
    Liczba odwiedzin: 17591
  • DJ Mateusz Ulczok
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 7 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (10)
    Poznajmy się
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • akordeon
    • saksofon
    • skrzypce

    Przychodzi TEN dzień...Zależy Wam, aby wszystko wyszło jak najlepiej, najpiękniej, aby Wasi goście byli zadowoleni i dobrze się bawili...Być może mogę pomóc w tym, aby tak się stało :) Porozmawiajmy jednak o Waszej wizji, oczekiwaniach. Umówmy się na wideo rozmowę i sprawdźmy czy możemy ten dzień uczynić świetnym RAZEM!

    (5) (0)
    Liczba odwiedzin: 1490
    od 3900 do 10500 zł
  • Dj Alladyn
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 8 wśród 175 firm

    Ruda Śląska, śląskie
    (27)
    ✨ Podsumowanie
    • prowadzenie zabaw

    Przyjęcie weselne to jedna z najpiękniejszych uroczystości. Pragnę razem z Wami celebrować ten dzień, współdzielić radość oraz bawić się do białego rana. Co mnie wyróżnia z pośród innych? Przede wszystkim kreatywność, humor i gigantyczna dawka zapału, abyście tę wyjątkową noc zapamiętali na bardzo długo. Pragnę, aby każde wesele było wyjątkowe i oryginalne,...

    (5) (1)
    Liczba odwiedzin: 7578
  • Fokus Group
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 9 wśród 175 firm

    Fokus Group - film 1 Fokus Group - film 1
    Pozycjonowane
    Katowice, śląskie 12 km od miasta Ruda Śląska
    (339)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • akordeon
    • saksofon
    • skrzypce

    Jesteśmy jedną na najbardziej oryginalnych grup eventowych w kraju. Fokus Group łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesną oprawą wesel. Nasza profesjonalna wiedza, sprawiła, że od lat jesteśmy w czołówce najlepszych firm weselnych w Polsce. Swą bogatą ofertę usług dedykujemy wszystkim Młodym Parom, które oczekują najwyższego poziomu rozrywki. Wyjątkowa, niezapomniana zabawa z muzyką na żywo!

    (50) (12)
    Liczba odwiedzin: 115289

    Pozostałe firmy

  • DJ Marek Szymik Radio Group
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 10 wśród 175 firm

    DJ Marek Szymik Radio Group | DJ na wesele Bielsko-Biała, śląskie Pozycjonowane
    Bielsko-Biała, śląskie 50 km od miasta Ruda Śląska
    (126)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • saksofon
    • skrzypce

    𝗪𝗲𝘀𝗲𝗹𝗲 𝘄 𝗪𝗲𝗿𝘀𝗷𝗶 𝗣𝗿𝗲𝗺𝗶𝘂𝗺 ⭐️ 𝗗𝗝 𝗶 𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗮𝗻𝘀𝗷𝗲𝗿| 𝗙𝗢𝗧𝗢𝗚𝗥𝗔𝗙 | 𝗙𝗜𝗟𝗠 | Bogaty podstawowy pakiet | 𝐌𝐨𝐳̇𝐥𝐢𝐰𝐲 𝐰𝐲𝐛𝐨́𝐫 𝐠𝐚𝐫𝐧𝐢𝐭𝐮𝐫𝐮 𝐝𝐥𝐚 𝐃𝐉 🤵 | Ekran LED 130 cali | Najnowsze technologie Premium | Confetti GUN | CO2 GUN | Pirotechnika | i więcej | Jestem także 𝐦𝐢𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐦 𝐜𝐞𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐢𝐢 ślubnych, prowadzę śluby humanistyczne.

    (50) (9)
    Liczba odwiedzin: 19380
  • DJ Adacho
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 11 wśród 175 firm

    DJ Adacho | DJ na wesele Katowice, śląskie Pozycjonowane
    Katowice, śląskie 12 km od miasta Ruda Śląska
    (86)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    * 𝗗𝗝 𝗶 𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗮𝗻𝘀𝗷𝗲𝗿 - 15 lat doświadczenia * Wesele bez limitu prowadzone z pełnym zaangażowaniem * Profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie * Radiowy głos * Zabawy z gadżetami porywające wszystkich gości * Dobór muzyki do różnych grup wiekowych * Dynamizm w działaniu * Żart sytuacyjny * Rolki na media społecznościowe * CO2 * Pałki Led

    (50) (5)
    Liczba odwiedzin: 18625
  • DJ nova-Q
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 12 wśród 175 firm

    DJ nova-Q | DJ na wesele Katowice, śląskie Pozycjonowane
    Katowice, śląskie 12 km od miasta Ruda Śląska
    (140)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    Wybierz profesjonalną i elastyczną ofertę szytą na Twoją miarę !!! Trochę o mnie... Muzyką zajmuję się czynnie od kilkunastu lat. Jestem nie tylko DJ/prezenterem muzycznym prowadzącym...

    (48) (2)
    Liczba odwiedzin: 40057
  • DJ & Konferansjer Kamil Baryła
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 13 wśród 175 firm

    DJ & Konferansjer Kamil Baryła | DJ na wesele Warszawa, mazowieckie Pozycjonowane
    Warszawa, mazowieckie 266 km od miasta Ruda Śląska
    (7)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • akordeon
    • saksofon

    Jestem DJ’em, konferansjerem, wodzirejem oraz aktorem i z ogromną przyjemnością poprowadzę Wasze wesele. Do każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Duet z saksofonistą albo akordeonistą.

    (8) (7)
    Liczba odwiedzin: 1544
    od 5000 do 9000 zł
  • DJ Daniel Banasik
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 14 wśród 175 firm

    DJ Daniel Banasik - film 1 DJ Daniel Banasik - film 1
    Pozycjonowane
    Katowice, śląskie 12 km od miasta Ruda Śląska
    (41)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    Muzyka podczas imprezy to jeden z jej najważniejszych aspektów. Wspólnie zadbajmy o to, by było naprawdę dobrze!

    (16) (1)
    Liczba odwiedzin: 2120
  • The Sound Grupa Eventowa
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 15 wśród 175 firm

    The Sound Grupa Eventowa - film 1 The Sound Grupa Eventowa - film 1
    Pozycjonowane
    Dąbrowa Górnicza, śląskie 25 km od miasta Ruda Śląska
    (108)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • saksofon

    Nazywamy się The Sound i jeśli szukacie osób, które z pełnym zaangażowaniem poprowadzą wasze wesele, to trafiliście pod bardzo dobry adres. Z pasji do muzyki oraz długoletniej przyjaźni powstał...

    (14) (4)
    Liczba odwiedzin: 15151
  • DJ Tomasz Szuwald
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 16 wśród 175 firm

    DJ Tomasz Szuwald | DJ na wesele Gliwice, śląskie Pozycjonowane
    Gliwice, śląskie 14 km od miasta Ruda Śląska
    (32)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    Najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa wszystkich gości, dlatego zrobię wszystko, żeby każda impreza była niezapomniana i pełna świetnych wspomnień. Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze imprez. W branży eventowej działam już od 2015 roku. Napisz już dziś, a Twoja oprawa muzyczna będzie wyjątkowa i niezapomniana!

    (36) (5)
    Liczba odwiedzin: 16978
  • Evolve Your Event - Kamil Loranc
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 17 wśród 175 firm

    Evolve Your Event - Kamil Loranc | DJ na wesele Kraków, małopolskie Pozycjonowane
    Kraków, małopolskie 80 km od miasta Ruda Śląska
    (4)
    Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    • Z wyczuciem i kulturą • Nie wyciągam na siłę • Stawiam na połączenie komfortu i elegancji • Disco polo? Możemy negocjować czy będzie 5 czy 6 utworów :) Świadome budowanie bloków muzycznych, umiejętny miks oraz nietypowy dobór repertuaru to atuty, które mnie wyróżniają. Cenię zdrowy perfekcjonizm, umiejętność wyważenia między subtelnością a obecnością, a także charyzmę – wolną od cynizmu.

    (16) (2)
    Liczba odwiedzin: 378
    od 6000 do 9000 zł
  • DJ Marcin Goleniowski
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 18 wśród 175 firm

    DJ Marcin Goleniowski | DJ na wesele Bielsko-Biała, śląskie Pozycjonowane
    Bielsko-Biała, śląskie 50 km od miasta Ruda Śląska
    (118)
    ✨ Podsumowanie Mistrz opinii Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:

    Pamiętajcie, że każde wesele jest inne, wyjątkowe a ja do każdego z nich podchodzę nieszablonowo i angażuję maksimum energii żeby było niezapomniane.

    (48) (2)
    Liczba odwiedzin: 19400
  • Dj Marek Hus Król Śląskich Wesel
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 19 wśród 175 firm

    Dj Marek Hus Król Śląskich Wesel - film 1 Dj Marek Hus Król Śląskich Wesel - film 1
    Pozycjonowane
    Bytom, śląskie 11 km od miasta Ruda Śląska
    (5)
    ✨ Podsumowanie Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • akordeon
    • saksofon
    • skrzypce

    Muzyka i Klimat bez Kompromisów Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną oraz rozrywkową, specjalizując się w nowoczesnych przyjęciach weselnych (Industrial, Rustykalny, Boho), poprawinach, rocznicach oraz studniówkach. Dlaczego my? * DJ bez limitu godzin:** Gramy tak długo, jak długo Wasi goście mają siłę tańczyć. ​

    (16) (12)
    Liczba odwiedzin: 2581
    od 4500 do 15000 zł
  • Dj Paweł Sokołowski
    DJ na wesele Ruda Śląska

    - pozycja nr 20 wśród 175 firm

    Dj Paweł Sokołowski | DJ na wesele Częstochowa, śląskie Pozycjonowane
    Częstochowa, śląskie 65 km od miasta Ruda Śląska
    (102)
    ✨ Podsumowanie Nowa opinia Poznajmy się Ogłoszenie z video
    • prowadzenie zabaw
    • Mówię po:
    • saksofon
    • skrzypce

    Młody i charyzmatyczny DJ, który pociągnie za sobą tłumy gości na parkiet i swoim nieszablonowym podejściem sprawi, że goście zapamiętają ten wieczór na długi czas. Zerknij, umów się na niezobowiązującą rozmowę i poczuj dobry vibe oraz profesjonalne podejście do najważniejszego dnia w Waszym życiu.

    (40) (1)
    Liczba odwiedzin: 34762

Wyślij zapytanie do wielu firm weselnych

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą

DJ na wesele Ruda Śląska – poszukiwane informacje w tej kategorii

Jak znaleźć idealnego DJ-a na wesele 🎧, który zagwarantuje Wam i Waszym gościom wspaniałą zabawę, a jednocześnie kompleksowo poprowadzi całe przyjęcie? W portalu ślubnym Wesele z klasą w kategorii DJ na wesele Ruda Śląska 🎤 znajdziecie oferty weselnych usługodawców, a także szczegółowy opis oferowanych usług i opinie na ich temat. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi ogłoszeniami! 

DJ na wesele Ruda Śląska - najczęściej zadawane pytania

  • Ile kosztuje DJ na wesele Ruda Śląska?

    Średnie ceny usługi DJ na wesele Ruda Śląska wynoszą od 3500zł do 5500zł. Oczywiście znajdziecie zarówno droższe, jak i tańsze oferty. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. O szczegółową wycenę spytajcie konkretnego usługodawcę.
  • Jaki repertuar muzyczny podczas przyjęcia może zaoferować DJ na wesele Ruda Śląska?

    DJ na wesele Ruda Śląska 🎧 dobiera utwory tak, aby każdy uczestnik zabawy, znalazł w weselnej playliście coś dla siebie. Ponadczasowe przeboje polskie i zagraniczne, najnowsze hity 🔝 promowane przez rozgłośnie radiowe - DJ na wesele Ruda Śląska 🎤 posiada naprawdę bogaty i różnorodny repertuar. W blokach muzycznych 🎶 przygotowanych przez DJ-a na wesele z Rudy Śląskiej znajdziecie największe hity lat 70’, 80’, 90’ i 00’. A co z gatunkami muzycznymi? DJ na wesele Ruda Śląska 🎧 przygotuje dla Was propozycje muzyczne należące do różnych gatunków. Pop, rock, dance, rock and roll, twist, disco, disco polo - szeroki i zróżnicowany repertuar sprawi, że podczas przyjęcia nie będzie miejsca na nudę 🤩.   

  • Jakie są opinie dla DJ na wesele Ruda Śląska?

    Najlepszy DJ, super człowiek - tak DJ-a na wesele z Rudy Śląskiej 🎤 wspominają Pary Młode. Energia, charyzma i zaangażowanie - te cechy według zadowolonych Nowożeńców cechują DJ-a na wesele z Rudy Śląskiej 🎧. Pary Młode 👰🤵 chwalą wybranego przez siebie usługodawcę za pełen profesjonalizm zarówno jeśli chodzi o dobór muzyki 🎼, jak i kontakt z gośćmi. Perfekcyjne prowadzenie imprezy, a także zabaw i animacji - DJ na wesele Ruda Śląska 🎤 rozkręci każde przyjęcie i zadba o wspaniałą integrację Waszych gości

  • Jaki zakres godzin obejmuje usługa DJ-a na wesele z Rudy Śląskiej?

    Oprócz zakresu usług i repertuaru muzycznego, jaki oferuje DJ na wesele Ruda Śląska, to jedno z najczęściej zadawanych przez Pary Młode 👰🤵 pytań. To, ile godzin podczas uroczystości będzie prowadził zabawę DJ na wesele Ruda Śląska 🎧 uzależnione jest od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, o której godzinie rozpocznie się ceremonia zaślubin, a także od tego, jak długo chcecie, aby trwało Wasze przyjęcie. Standardowo oferta DJ na wesele z Rudy Śląskiej 🎧 obejmuje 12 godzin zabawy 💃🕺 od momentu wejścia na salę Pary Młodej. Wielu DJ na wesele z Rudy Śląskiej 🎤 oferuje możliwość przedłużenia imprezy o kolejne godziny ⏱, w zależności od potrzeb Nowożeńców. 

  • Jakie dodatkowe atrakcje może zaoferować DJ na wesele Ruda Śląska?

    Zanim sprawdzicie, jakie dodatkowe atrakcje może zaproponować DJ na wesele Ruda Śląska 🎧, warto zapoznać się z podstawową ofertą, jaką znajdziecie w ogłoszeniu weselnego usługodawcy. W standardzie DJ na wesele Ruda Śląska 🎤 zapewnia profesjonalne prowadzenie zabawy 🎉, a także oprawę wodzirejską i konferansjerską imprezy, w tym prowadzenie animacji oraz oczepin. Podstawowa oferta DJ-a na wesele z Rudy Śląskiej zawiera ponadto profesjonalne nagłośnienie 📢 i oświetlenie 💡. Jeśli chodzi natomiast o dodatkowe usługi, które może zaoferować DJ na wesele Ruda Śląska 🎧 to wśród dostępnych propozycji znaleźć możecie m.in. ciężki dym (taniec 💃🕺 w chmurach), iskry sceniczne, podświetlany napis LOVE 💕, a także usługę animatora dla dzieci podczas imprezy 🥳.