Fokus Group

Katowice, śląskie
(309)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
794-366...
792-812...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po czesku
 • mówię po francusku
 • mówię po hiszpańsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po słowacku
 • mówię po turecku
 • mówię po ukraińsku
 • mówię po węgiersku
 • mówię po włosku

Instrumenty:

 • akordeon
 • saksofon
 • skrzypce

O nas

Naszą wyjątkową ofertę usług dedykujemy wszystkim z Państwa, którzy oczekują wesela na najwyższym, światowym poziomie. Jesteśmy najbardziej unikalną grupą muzyczną w kraju. 🥇

Jesteśmy wyjątkową grupą muzyczną, której wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm jest gwarancją najwyższej jakości usług. Tworzymy nietuzinkowy zespół weselny, z najzdolniejszymi artystami w kraju. Współpracujemy z najlepszymi DJ-ami na wesele i wodzirejami z klasą, którzy najlepiej zadbają o niepowtarzany charakter Państwa imprezy. 🏆

Nasi utalentowali wokaliści, których głosy mogliście Państwo usłyszeć w tak znanych programach, jak „Must be the Music” czy „The Voice of Poland” najpiękniej podkreślą wyjątkowy klimat Państwa wesela. W unikalny sposób łączymy występ DJ-a z koncertem na żywo naszych muzyków na wesele. Zapewniamy także unikalną oprawę muzyczną podczas uroczystości ślubnych, akcentując wyjątkową rangę tego wydarzenia.


Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi do realizacji najodważniejszych pomysłów na atrakcje weselne. Specjalnie dla Państwa mamy przygotowany zestaw najmodniejszych atrakcji na wesele, z których możecie wybrać te idealnie dopasowane do Państwa oczekiwań. Znamy najnowsze trendy weselne i potrafimy je profesjonalnie wykorzystać. Od dawna realizujemy z pasją Państwa marzenia o niepowtarzalnej oprawie wesela, bawiąc gości elegancko i stylowo.

Gwarantujemy pełną kulturę zabawy, na najwyższym poziomie.

Dodatkowo Oferujemy:
▫️ oświetlenie dekoracyjne
▫️ oświetlenie rustykalne
▫️ Uroczysta oprawa muzyczna ślubu w kościele
▫️ napis LOVE
▫️ pirotechnika sceniczna
▫️ zdjęcia grupowe z drona
▫️ ekskluzywne auta do ślubu takie jak ferrari, lamborghini, porshe, bmw, mercedes itp.
▫️ nagłośnienie dodatkowych sal
▫️ karaoke
▫️ fotobudka
▫️ występ saxofonisty na żywo
▫️ występ skrzypka na żywo
▫️ występ flecisty na żywo
▫️ pokazy barmańskie
▫️ pokaz fajerwerków
▫️ animator zabaw z dziećmi i wiele, wiele innych


💎 GWIAZDY SHOW-BIZNESU POLECAJĄ FOKUS GROUP:
Bilguun Arjunbataar (TVN, POLSAT)
Irek Bieleninik (TVN TURBO)

Dzięki naszym kontaktom, znajomości tematu i inwencji zrobimy dla Państwa najlepsze wesele!
Prowadzimy przyjęcia na terenie CAŁEJ POLSKI 🇮🇩

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Ogólny

Cena to wiele składowych i jest ustalana z każdą parą indywidualnie i co najistotniejsze jest ona dopasowana do portfela klienta

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli chcecie Państwo zorganizować wesele z klasą, bez obaw o jakość i standard oprawy muzycznej i konferansjerki, to zapraszam do kontaktu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tym, co wyróżnia naszą firmę na rynku jest profesjonalne podejście do realizacji zlecenia. Jesteśmy jedną z najdłużej działających na rynku grup muzycznych w Polsce. Jako jedyni w kraju oferujemy połączenie występu Dj-a i koncert na żywo najzdolniejszych polskich wokalistów/wokalistek znanych z programów The Voice of Poland i Must Be The Music. Dbamy o estetykę i piękno, aby nasi Klienci i ich goście czuli się luksusowo i komfortowo.

Państwa wesele czy przyjęcie jest też naszym świętem i odpowiednio się do niego przygotowujemy. Wszyscy pracownicy są elegancko i gustownie ubrani. Zawsze zadbani, wypoczęci, pełni pozytywnej energii będą starać się o Państwa pozytywny nastrój przez całą noc.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Muzyczną oprawę wesel i przyjęć okolicznościowych przygotowuję od ponad 10 lat. Jest to czas, który pozwolił mi i moim współpracownikom doskonale zbadać rynek, zrozumieć potrzeby Klientów i zyskać doświadczenie, realizując olbrzymią liczbę uroczystości weselnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowy pakiet obsługi muzycznej na uroczystości weselnej z DJ-em trwa 12 godzin. Niemniej jednak, niektórzy artyści preferują inny zakres czasowy. Na przykład, wokaliści oraz instrumentaliści, tak jak skrzypkowie czy saksofoniści, pracują na imprezie do godziny 2:00 w nocy. Obsługa muzyczna rozpoczyna się od momentu przybycia pierwszych gości na salę. Oczywiście, istnieje możliwość przedłużenia czasu grania nawet w trakcie trwania uroczystości.

Skład, w którym występujemy.

Możliwość doboru składu muzycznego. To Państwo decydujecie czy na Waszym przyjęciu wystąpi DJ czy też Zespół. Wiemy, że to trudny wybór, dlatego dla Państwa połączymy te dwa światy. Śpiewane na żywo piosenki mogą stanowić od 20 do 40 procent wszystkich przedstawionych przez DJ-a utworów. Skrzypek bądź saksofonista porwą gości do zabawy i nadadzą przyjęciu wytworności. Taka formuła sprawdza się rewelacyjnie.

Jaki repertuar proponujemy?

Jesteśmy w stanie przygotować oprawę muzyczną dla wesela w każdym klimacie. Jesteśmy otwarci na każdą muzykę taneczną, chętnie miksujemy połączenie gatunków np.: przeboje z lat 70’ 80’ 90’, aktualne hity, rockowe klasyki, pop, R&B jak i szaleństwo rock n rolla z nutą rytmów latino. Bez problemu korzystając z żywych instrumentów wykonamy utwory klasyczne. Nasza elastyczność polega nie tylko na przygotowaniu dowolnej oprawy muzycznej, ale też możliwości wprowadzania modyfikacji i zmian w trakcie trwania wesela. Chcemy abyście Państwo byli zadowoleni, a Państwa bliscy bawili się dobrze i nie przestawali tańczyć.

Na jakich instrumentach gramy?

Nasi muzycy wykonują swoje utwory na zróżnicowanych instrumentach, w tym między innymi na skrzypcach, saksofonie, bębnach i perkusji. Kombinacja występu instrumentalisty z DJ-em na weselu to wyjątkowe rozwiązanie, które gwarantuje wyższy poziom rozrywki dla uczestników uroczystości. Instrumentaliści, tacy jak skrzypkowie czy saksofoniści, mogą wzbogacić wykonywaną muzykę o oryginalne i unikatowe brzmienie, tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę. W połączeniu z odpowiednio dobraną i zgraną muzyką od DJ-a, daje to wyjątkowe wrażenia dla gości. Ponadto, muzyka na żywo zachęca częściej do tańca i zabawy, co wpływa pozytywnie na nastrój i wspomnienia z uroczystości.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zachwycająca muzyka, która wzrusza i porywa do tańca to nie tylko głos, ale też najlepszy na rynku sprzęt. Korzystamy jedynie z profesjonalnych rozwiązań technicznych, które gwarantują, że głos wokalisty będzie podkreślony, słowa piosenek zrozumiałe, a brzmienie głębokie.

Wykorzystujemy sprzęt, który znajdziecie Państwo na scenie największych gwiazd muzyki. Do marek, z którymi współpracujemy należą: ElectroVoice, Dynacord, Midas, Meyer Sound, D&B, Klark Teknik, SGM, Audio-Technica, Shure, Grand MA lihting, Pol-Audio, Robe, DTS, Akg, Sennheiser, ETC, Clay Paky , Klotz, Sommer, Audix, Konstrukcje Layher, Robert Juliat, Avolite, Soundcraft, Yamaha itd.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Dzięki naszej współpracy z wieloma konferansjerami biegle posługującymi się różnymi językami obcymi, jesteśmy w stanie prowadzić dla Państwa uroczystości w dowolnym języku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Nasza firma obsługuje wiele imprez międzynarodowych. Współpracujemy z klientami z różnych krajów i kultur, co daje nam szansę na ciągłe doskonalenie naszych usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom i zapewnić najwyższy poziom obsługi na weselach międzynarodowych.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej tak! To Państwa najpiękniejszy dzień w życiu i Wasza wyjątkowa impreza! Z pewnością poproszę o listę ulubionych utworów, dzięki której lepiej poznam Państwa muzyczne fascynacje i gusta. Wspólnie wybierzemy te, które są bliskie Waszemu sercu, przywołują najpiękniejsze wspomnienia i emocje oraz najlepiej wpiszą się w klimat Państwa wesela. Wszak to jest Państwa dzień i tylko najlepsze propozycje muzyczne powinny na nim się pojawić. Razem uzgodnimy wyjątkową, niepowtarzalną listę utworów, które idealnie podkreślą Państwa nietuzinkowy gust muzyczny. Zawsze wspólnie z Młodą Parą komponuję muzyczną bibliotekę z której podczas imprezy czerpana będzie wyjątkowa oprawa muzyczna.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Zaproszenie firmy Fokus Group jako eksperta w branży Weselnej do programu Pani Izabeli Janachowskiej 🏆
I miejsce w Plebiscycie MISTRZOWIE ŚLUBU I WESELA w Dzienniku Zachodnim
Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2021, 2022, 2023
I miejsce w Plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2019 w Katowicach 🥇
I miejsce w Plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2019 w Częstochowie 🥇
I miejsce w Plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2020 w Częstochowie 🥇
I miejsce w Plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2021 w Częstochowie 🥇
II miejsce w Plebiscycie ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2019 w Warszawie 🥈
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2016 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2017 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2018 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2019 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2020 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2021 na portalu Weselezklasa 🏆
Certyfikat FIRMA Z KLASĄ 2022 na portalu Weselezklasa 🏆
Mistrz Opinii 2016-2022 na portalu Weselezklasa 🏆
Firma Godna Zaufania 2019 🏆
Firma Godna Zaufania 2020 🏆
Firma Godna Zaufania 2021 🏆

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie sprawia, że organizowane przez nas zabawy i quizy są wyjątkowe. Przeprowadzimy dla Państwa Młodych i zaproszonych gości zabawy z wyczuciem taktu i klasą, na najwyższym poziomie - takie, które nie ośmieszą uczestników ani nie wprawią ich w zakłopotanie. Przed uroczystością ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły zabaw, które mają pojawić się na weselu – ich rodzaj i ilość. Jeśli chcecie podtrzymać zwyczaj oczepin, zapewnimy je w niebanalnej, oryginalnej i nowoczesnej formie. Zgodnie z Państwa życzeniem poprowadzimy także dla Młodej Pary i zaproszonych gości unikalne, autorskie układy taneczne, które porwą wszystkich do zabawy i fantastycznie zintegrują gości.

Fokus Group
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 309 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2023
Wrocław
Data dodania: 07-02-2024

Wesele organizowałam na odległość i dość długo szukałam oprawy muzycznej na wesele międzynarodowe. Ja i mąż mamy dodany gust muzyczny i inny styl. On wolał DJa, a ja lubię klimat wykonów na żywo. Z Fucus Group znaleźliśmy wszystko w jednym, bez kompromisów. Mąż był szczęśliwy, że mieliśmy najlepszego DJa, z jakim przyszło nam się bawić na weselach, Sara nam przepięknie przygrała na skrzypcach podczas ceremonii i dała popis na weselu, a Sandra oczarowała wszystkich swoim głosem, bo potem porwać ludzi do zabawy po polsku i angielsku. Wysłałam tylko plan wesela i nie musialam się o nic martwić dzięki świetnej moderacji. Maciej, Sandra, Sara - dziękuję, że tak świetnie poprowadziliście imprezę, er żadna pogoda nie była nam straszna

A
Aleksandra i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 31-12-2023

Na naszym weselu bawiliśmy się z Adrianną, Damianem i Mateuszem. Od samego początku do samego końca niesamowicie to wszystko wyglądało: muzyka, śpiew, skrzypce ! Goście weselni byli zachwyceni ! Bawili się wszyscy: Ci mali i Ci duźi, młodzi i starsi. Przy zabawach goście płakali ze śmiechu (zwłaszcza przy Tytaniku ;-). Poprostu: REWELACJA ! Dziękujemy serdecznie wspomnianej trójce i polecamy Fokus Group.
P. S. : Mamy nadzieje, że u Adrianny już wszystko z gardłem w porządku ?!
Pozdrawiamy

Michał
02-01-2024

Bardzo się cieszymy, że Wasze wesele z nami było takim hitem! Super, że Adrianna, Damian i Mateusz sprawili, że cała impreza była mega udana. Muzyka, śpiew, skrzypce - wszystko na najwyższym poziomie, i fajnie, że goście tak świetnie się bawili. To dla nas strzał w dziesiątkę! Mega dzięki za Wasze ciepłe słowa i za polecenie nas dalej. Mamy nadzieję na więcej takich fantastycznych imprez z Wami!

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pułtusk
Data dodania: 27-09-2023

Z Fokus Group pierwszy raz mieliśmy styczność 1,5 roku przed naszym ślubem i już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy ich i u nas!

Na naszym weselu mieliśmy wokalistkę Sandrę i DJ Kacpra. Poprowadzili nam to wesele na najwyższym poziomie. Sandra jest tak miłą, ciepłą i wrażliwą osobą, potrafiła się odnaleźć w każdej sytuacji. Niesamowity głos, super kontakt. Już jak rozmawiałyśmy przez telefon to poczułam, że jestem w dobrych rękach. Kacper to najlepszy DJ z jakim mieliśmy styczność. Puszczana przez niego muzyka łączyła gusta muzyczne wielu pokoleń. Widać, że zna się na tym co robi. Idealnie dobierał muzykę, ludzie z parkietu nie schodzili. Najlepsze rytmy. Lepszej oprawy nie mogliśmy sobie wymarzyć. TOP OGARNIACZE, o nic nie musieliśmy się martwić. Sympatyczni, kontaktowi... moglibyśmy tak wymieniać bez końca!

Nawet nie wiemy kiedy przeleciał nam ten wieczór... Goście zachwyceni. Ja z (już) mężem wybawiliśmy się na maxa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaangażowanie w nasze wesele. Będziemy polecać! Było fenomenalnie!

Dziękujemy <3
Dominika & Janusz

Michał
28-09-2023

Dziękujemy za tak wspaniałą opinię, Dominika i Janusz! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy być częścią Waszego wyjątkowego dnia i że Sandra oraz DJ Kacper spełnili Wasze oczekiwania. To dla nas największa nagroda, gdy nasi klienci i ich goście są zachwyceni i bawią się na maxa. Jeszcze raz ogromne dzięki i życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! ❤️

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Tuszyn
Data dodania: 27-09-2023

Cały zespół wykonał swoją prace na idealnym poziomie.
Dj Michał grał dla wszystkich, reagował szybko jak widział, że na parkiecie zostało więcej „starszych” gości to zmieniał nieco piosenki.
Wokalistka Sandra poza przepięknym głosem ( który wzbudził dużo wzruszenia podczas oprawcy ślubnej) ekstra poprowadziła nam wesele.
Wszystkie zabawy zrobione ze smakiem, co jakiś czas pytała czy coś byśmy chcieli zmienić itp.
Skrzypaczka Sara zrobiła turbo robotę wychodząc ze skrzypcami do gości, wszyscy ją wspominają do dzisiaj.
Ogólnie w skali 1-10 z czystą radością dajemy 11!
Poza zespołem, to na wysokim poziomie kontakt przed weselem, więc dla tych osób też brawa i wielkie dziękujemy!

Michał
28-09-2023

Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy przekroczyć Wasze oczekiwania i że skala 1-10 okazała się dla nas za mała! 😊 Cieszymy się, że DJ Michał, wokalistka Sandra i skrzypaczka Sara sprawili, że Wasze wesele było niezapomnianym wydarzeniem. Dziękujemy również za pozytywne słowa o kontakcie przed weselem - dla nas komunikacja z klientami to klucz do sukcesu. Serdecznie dziękujemy za te wspaniałe słowa i życzymy Wam mnóstwo szczęścia! 🌟

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
6
Ślubne Q&A: 6 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 21-09-2023

Polecam wszystkim serdecznie Fokus Group! Rodzina i znajomi byli zachwyceni. Impreza bardzo udana, a większość osób bawiła się z nami do białego rana. Było cudownie naprawdę i jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za profekcyjnie wykonane zadanie.

Michał
25-09-2023

Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania i że impreza była udana. To dla nas największa nagroda. Do zobaczenia na kolejnych uroczystościach!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Przykwa
Data dodania: 02-09-2023

Bardzo dziękujemy Mikołajowi i Michałowi za super poprowadzone wesele! Wszystko było powyżej oczekiwań, nasi goście byli zachwyceni, a parkiet był cały czas pełny. My jako para młoda nie musieliśmy niczego pilnować, bo chłopaki wszystkim się zaopiekowali. Fantastyczny kontakt z gośćmi i obsługą sali, a do tego niesamowita energia. Gorąco polecamy wszystkim przyszłym parom młodym i jeszcze raz dziękujemy!

Michał
15-09-2023

Bardzo cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania i że wesele zyskało tak wysokie uznanie. Dziękujemy za zaufanie i możliwość bycia częścią tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy dumni, że Mikołaj i Michał, wraz z całą naszą ekipą, przyczynili się do tego, by wszystko przebiegło zgodnie z planem i w pełni profesjonalnie. Życzymy Państwu wiele szczęścia i miłości na nowej życiowej drodze. Gorąco pozdrawiamy ❤️

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 29-08-2023

Polecamy z całego serca! Było niesamowicie! Wymarzone wesele! Impreza do białego rana! Najlepsza ekipa muzyczna

Michał
31-08-2023

Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Państwa wymarzonego wesela. Pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych imprezach! ❤️

M
Michał Szymański
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kamionacz
Data dodania: 28-08-2023

Panowie rozkręcili nasze wesele tak że non stop sala była pełna choć nie było to wesele na wiele osób 👍 Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy każdemu Fokus Group 😉

Michał
31-08-2023

Bardzo dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! To dla nas ogromne wyróżnienie czytać, że sala była pełna i że wszyscy bawili się doskonale, niezależnie od liczby gości. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu Państwa wesela. Dziękujemy za gorące polecenie i mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjątkowych wydarzeniach!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Fokus Group
NIP: 9492218205
Imię i nazwisko: Michał Margas
Adres: Katowice, Nasypowa 14a/15, 40-551, woj. śląskie
794-366...
792-812...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 96789
Zadzwoń
794-366...
792-812...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy