Zobacz zdjęcia (13)
DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 1
DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 2 DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 3 DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 4 DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 5
DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej, Rybnik - zdjęcie 6
1 / 13

DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej id:53737

Rybnik, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-895...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Dzień dobry, cześć!

Ślub i wesele, to absolutnie wyjątkowy dzień w życiu każdej Pary Młodej, dlatego też, potrzebuje absolutnie wyjątkowej oprawy! :)

Moja przygoda z muzyką, zaczęła się w zasadzie od szkoły podstawowej, gdzie jako opiekun sprzętu estradowego w 6 klasie, miałem okazję przygotowywać apele oraz występy artystyczne. Potem pojawiły się dyskoteki szkolne, gdzie już kompletnie zakochałem się w graniu, czy jak niektórzy złośliwi twierdzą, "puszczaniu" muzyki ;). Do tego stopnia, że w wieku 17 lat, udało mi się dostać do jednego z Rybnickich klubów, co pozwoliło mi nabrać sporo doświadczenia, nie tylko w prawidłowym miksowaniu muzyki, ale również wyczucia obecnego klimatu na parkiecie i dopasowaniu rytmu do ludzi tam obecnych.

Wesela obsługuję od ponad 6 lat, mając w tym czasie przyjemność bycia na ponad 200 takich uroczystościach! Najpierw jako pomocnik i asystent, potem już jako główny DJ i prowadzący takie przyjęcia. Wychodzę z założenia, że dobry prowadzący to taki, który potrafi bawić się razem z gośćmi, dlatego też często podczas prowadzenia wesel, można mnie zobaczyć nie za konsolą, ale właśnie na parkiecie, prowadząc zabawę rywalizacyjną, animację taneczną czy po prostu bawiąc się z weselnikami. Ważne, by każdy się czuł dobrze i swobodnie :) W mojej ofercie nie uświadczycie zabaw, które mogłyby wprowadzić Was i Waszych gości w zażenowanie.

Podczas wesela, wcielam się w rolę nie tylko wspomnianego DJ i Wodzireja, ale również koordynatora całego przyjęcia. Bo przecież Para Młodego tego dnia, powinna przede wszystkim dobrze się bawić i spędzać czas z bliskimi, a nie zawracać swoje głowy sprawami typu "kiedy będzie tort?" :) Kontakt i dobra komunikacja, to coś na co zawsze stawiam, dlatego również przed weselem, umawiamy się na rozmowę, gdzie ustalamy wszelkie szczegóły Waszego przyjęcia: muzyka, zabawy, dodatki, stałe elementy wesela (np. właśnie tort, czy podziękowania dla bliskich).

No właśnie, dodatki, co takiego mogę Wam zaoferować, co jeszcze bardziej uatrakcyjni Wasz szczególny dzień?

- ciężki dym, bajkowy taniec w chmurach ☁️
- napis LOVE 💞
- pirotechnika sceniczna (wyrzutnie zimnych ogni) 🎆

Chętnie pomogę, doradzę w razie jakichkolwiek pytań. To w końcu Wasz szczególny dzień, a my jesteśmy w nim dla Was i Waszych gości :) Bawcie się i świętujcie, a my zadbamy o całą resztę!

DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej - film 1 DJ Kuba Kasperkowiak - nowoczesne wesele z tradycjami / DJ i Wodzirej - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie DJ Jakub Kasperkowiak (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DJ Jakub Kasperkowiak

Nazwa firmy: DJ Jakub Kasperkowiak
NIP: 6423230242
Imię i nazwisko: Kuba Kasperkowiak
Adres: Rybnik, woj. śląskie
608-895...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 113
Zadzwoń
608-895...
Napisz

Popularne miasta w okolicy