Zobacz zdjęcia (27)
MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 1
MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 2 MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 3 MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 4 MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 5
MONKOWNIA Dekoracje, Gliwice - zdjęcie 6
1 / 27

MONKOWNIA Dekoracje id:50777

Gliwice, śląskie
(2)
Dodaj opinię
691-583...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

MONKOWNIA Dekoracje to pracownia florystyczna, w której spełniam marzenia o pięknej, oryginalnej i zachwycającej oprawie florystyczno-dekoratorskiej.

Moje aranżacje to żywe i suszone kwiaty oraz naturalne materiały. Bardzo bliski jest mi styl greenery, boho, vintage, jednak zawsze pozostaję otwarta na nowe rozwiązania. Zależy mi na tym, by tworząc dekoracje, dać wyraz przede wszystkim oryginalności, estetyce i zindywidualizowaniu w każdym projekcie.

Współpracując ze mną, możecie liczyć na pomoc w zakresie doboru motywu przewodniego, kolorystyki i kwiatów. W oparciu o Wasze preferencje i wizję tego najważniejszego dnia, przygotuję dla Was spersonalizowany projekt dekoracji, w którym przedstawię Wam ciekawe i nowoczesne rozwiązania, opisując każdy detal. Wykonaniem dekoracji zajmuję się kompleksowo, w oparciu o własne bądź wypożyczone ozdoby, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W ofercie znajdziecie m.in.:
- florystykę osobistą, czyli bukiety, wianki, korsarze, butonierki,
- dekoracje ślubów kościelnych oraz plenerowych,
- dekoracje sal weselnych lub innych miejsc wybranych przez Was na wesele,
- dekorację samochodu ślubnego,
a także dekoracje innych imprez okolicznościowych.

Będzie mi niezmiernie miło spotkać się i porozmawiać z Wami o szczegółach.
Do zobaczenia!

Opinie Pracownia florystyczna MONKOWNIA Dekoracje (2)

MONKOWNIA Dekoracje id:50777
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Katowice
Data dodania: 19-10-2022

Wybór Monkowni do dekoracji naszego wesela to był strzał w dziesiątkę!
Monika poświęciła dużo czasu na zrozumienie naszych potrzeb i świetnie dobrała do nich projekt. Mimo że na zaplanowanie i przygotowanie wszystkiego było zaledwie kilka tygodni, Monika, nie tylko, w każdym szczególe poznała salę i kościół, ale i przygotowała konkretny projekt, który pomógł nam zwizualizować dekoracje i podjąć ostateczną decyzję.
Zaplanowany budżet był niezwykle klarowny i nie było miejsca na żadne niespodzianki. Kontakt z nią był zawsze przyjemny i konstruktywny. Muszę przyznać, że spotkania z Moniką to sama przyjemność!
Wykonane przez nią kompozycje i dekoracje były po prostu przepiękne i pasowały do sali w 100%. Z Monkownią czuliśmy się bezpiecznie, że wszystko będzie wykonane na czas i z jak największą starannością.
Serdecznie polecamy Monkownię.

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Katowice
Data dodania: 24-08-2022

Świetny kontakt z Moniką, bardzo konkretna dziewczyna. Drobiazgowo doprecyzowałyśmy projekt dekoracji i dokładnie tak zostały one zrealizowane. Dodatkowo świetna pomoc przy wyborze spójnych elementów, które nie były wystrojem sali (nietypowa księga gości, papeteria). Monika proponuje rozwiązania tańsze jak i droższe zostawiając możliwość wyboru elementów parze młodej, nie naciska na najdroższe rozwiązania. Jest bardzo kreatywna i ma głowę pełną pomysłów, świetnie wstrzeliła się w nasz pomysł na wesele, który dopiero kiełkował nam w głowach. Obsługa sali również bardzo chwaliła wykonane dekoracje oraz współpracę z Moniką. Bardzo konkretna dekoratorka!

Kontakt Pracownia florystyczna MONKOWNIA Dekoracje

Nazwa firmy: Pracownia florystyczna MONKOWNIA Dekoracje
Imię i nazwisko: Monika Kostka
Adres: Gliwice, ul. Witkiewicza 20A, 44-102, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 18:00 Nd: nieczynne
691-583...
liczba odwiedzin: 2312
Zadzwoń
691-583...
Napisz

Popularne miasta w okolicy