Ślubne Q&A
Jadwiga & Tomasz, data ślubu: 11-06-2022, Zielonka

Jadwiga, 11-06-2022, Zielonka

J

Jadwiga Wymarzona narzeczona
2
& Tomasz

11-06-2022Zielonka
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: opublikowana
4
Ślubne Q&A: 4 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Wesele odbyło się na Sali Rycerskiej. Sala zapierała dech w piersiach, piękny teren goście zachwyceni. Najlepszy lokal po tej stronie Warszawy. Bardzo dobre jedzenie i duże porcje. Goście mówili że nie byli w stanie zjeść w całości zaserwowanych dań.

5.00
 / 5

Czar Bieli to był strzał w10. Wiele osób podziwiało że zamierzam przejechać 350km żeby zamówić a później odebrać wymarzoną suknię ślubną. Sukienkę znalazłam przypadkowo w internecie i postanowiłam że muszę pojechać i zobaczyć. Pierwszy salon pierwsza sukienka i to właśnie to. Intuicja i tym razem mnie nie zawiodła. Obsługa idealna wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Kontakt wyśmienity. Wszystkie poprawki wykonane jednego dnia trwało to 7 godzin ale w pełni usatysfakcjonowana wyszłam z salonu. Piękny długi welon był świetnym pomysłem. Pani Ania szefowa anioł a nie człowiek o wielkim sercu potrafi słuchać i świetnie doradza. Zakup sukni ślubnej w tym salonie to najlepsza decyzja w moim życiu. Wszyscy goście podziwiali wygląd sukni ślubnej.

5.00
 / 5

Ach, co za zespół.SUPER. Porwał gości na parkiet od pierwszej nutki. Zabawa na parkiecie, między stołami i biesiada przy stole PARY MŁODEJ z gośćmi rozbawionymi i roztańczonymi. To była bitwa, jeszcze lepiej zagramy, zobaczymy czy lepiej zatańczycie. Fantastyczna atmosfera. Kuba prowadzący imprezę spisał się na 7, bo 6 to za mało. Dziękujemy wszystkim członkom zespół za cudowną pracę. Wyglądaliście zjawiskowo. Graliście fantastycznie. Ģoście zachwyceni, jeszcze trzy dni po weselu nogi były roztańczone. Dziękujemy za cudowną noc. Życzymy wszystkiego co najlepsze.To był prawdziwy ogień!!!!!!!!!!!!!! Pozytywnych opinii na Wasz temat jest wiele codziennie dostajemy telefony od gości którzy chwalą zespół. Było tyle atrakcji że trudno było się pohamować. Zabawa trwała do białego rana. Szkoda tylko że miała być to długa noc jak śpiewaliście w swoim repertuarze a minęła błyskawicznie. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję że się jeszcze spotkamy na jakimś weselu i będziemy się wspólnie bawić. Ludzie pytają skąd Was wzięliśmy i proszą o namiary.

Ślubne Q&A

Jakie miejsce w Twojej okolicy jest idealne na zaręczyny?

Hotel Trylogia piękny ogród. Miejsce pełne magii blisko Warszawy z ładnym plenerem. Na terenie obiektu znajdują się sale weselne hotel i jezioro.

0

Na ile przed i od czego rozpoczęliście weselne przygotowania?

Od zarezerwowania sali weselnej na rok i pięć miesięcy przed ślubem.

0

Na co zwracaliście uwagę przy wyborze sali weselnej?

Magiczne miejsce z dużą możliwością atrakcji. Dodatkowo blisko domu z najlepsza opinią. Duża sala z dużą ilością możliwości.

0

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Zaręczyliśmy się u mnie w domu w obecności naszych najbliższych. Było wiele niespodzianek specjalny film ze zdjęć tort dla narzeczonego. Było super nigdy nie zapomnę tego dnia.

0

Najbardziej pomocni

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
 • Lista zadań

  Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

 • Lista gości

  Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

 • Budżet

  Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

 • Plan stołów

  Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

 • Strona ślubna

  Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

 • Wybierz usługi, których szukasz
 • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
 • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie