Ślubne Q&A
Zofia & Remigiusz, data ślubu: 26-07-2025, Wola-Chojnata

Zofia, 26-07-2025, Wola-Chojnata

Z

Zofia Wymarzona narzeczona
0
& Remigiusz

26-07-2025Wola-Chojnata
Osiągnięcia:
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów

Wybrane firmy

Opinie

5.00
 / 5

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Platinum Service a szczególnie Marcelowi i Marcinowi za fantastyczną obsługę barmańską podczas naszego wesela. Panowie nie tylko dbali o to, aby nikt z gości – ani my – nie zaznał odwodnienia 😉, ale też tworzyli wyjątkową, pełną uśmiechu atmosferę.
Drinki były przepyszne, dopracowane w każdym szczególe, a obserwowanie, jak powstają w rękach Marcela i Marcina, było czystą przyjemnością. Widać w nich pasję do tego, co robią, oraz ogromne doświadczenie.
Od momentu pierwszego kontaktu aż po zakończenie imprezy komunikacja była bezproblemowa – jasne ustalenia, profesjonalne podejście i poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Dzięki nim czuliśmy się zaopiekowani, a nasi goście mieli wrażenie, że bar to serce całej zabawy.
Z całego serca polecamy Platinum Service każdemu, kto szuka barmanów, którzy potrafią połączyć doskonałe umiejętności z fantastycznym podejściem do ludzi.

5.00
 / 5

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Pałacowi Chojnata w Woli Chojnacie za perfekcyjną organizację naszego wesela oraz cywilnej ceremonii zaślubin. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Eweliny – za wsparcie, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i ogromne zaangażowanie.

To jednak nie tylko zasługa jednej osoby – za kulisami pracuje cała, doskonale wyszkolona i profesjonalna obsługa, która jest nie tylko kompetentna, ale również życzliwa i empatyczna. Panie z obsługi i kelnerki z wydawki zasługują na osobne wyróżnienie – ich uśmiech, uprzejmość i dbałość o gości sprawiły, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Goście byli zachwyceni zarówno serwisem, jak i smakiem podawanych dań.

A skoro o jedzeniu mowa – jest ono po prostu wyśmienite. Kto nie wierzy, powinien przyjechać i spróbować na własnym podniebieniu! Krem z jabłek i de volaille to nie są zwykłe potrawy „jak z jakiejś tam restauracji” – to kulinarne doświadczenie na najwyższym poziomie.

Ogromnym plusem jest również dbałość o najmniejsze szczegóły. Piękny ogród, klimatyczna strefa chilloutu, a jeśli planujecie wesele w namiocie – przygotujcie się na efekt „wow”, jaki dają lampki rozwieszone w jego wnętrzu.

Pałac Chojnata to obiekt nie tylko zadbany, ale też stale rozwijany i pielęgnowany. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniale zorganizowaną uroczystość i z całego serca polecamy to miejsce – przede wszystkim ze względu na ludzi, którzy swoją pasją i pracą tworzą tu wyjątkową atmosferę.

5.00
 / 5

Chciałabym z całego serca podziękować Pani Małgorzacie z The Wedding Bells za absolutnie wyjątkową oprawę dekoracyjną naszego wesela. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że doskonale rozumie moją wizję – bez zbędnych tłumaczeń, po prostu „czuła” klimat, o jaki mi chodziło. W jej słowniku nie ma słowa „nie” – w przeciwieństwie do innych dekoratorów, którzy twierdzili, że nie da się wykonać bukietów w wysokich wazonach à la martini, Pani Małgosia jasno przedstawiła ewentualne ryzyka… które ostatecznie się nie pojawiły. Efekt? Wszystko wyglądało idealnie – w prawdziwym włoskim klimacie z nutą minimalizmu.

Dekoracje były dopracowane w najmniejszych szczegółach, wykonane ze smakiem i z wyczuciem stylu. Pani Małgosia nie tylko przygotowała przepiękne aranżacje, ale też służyła cennymi radami i wsparciem na każdym etapie przygotowań. Ma niezwykłą umiejętność wyczuwania „vibe’u” miejsc i ludzi, co w połączeniu z jej talentem sprawia, że tworzy dekoracje jak z bajki.

Komunikacja z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność – zawsze otwarta, cierpliwa i pełna ciepła. Dzięki niej nasz wielki dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – a nawet lepiej.

5.00
 / 5

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Paulinie i Pani Elwirze z Dzikiej Historii za wspaniałą opiekę nad dziećmi naszych gości podczas naszego wesela. Panie były doskonale przygotowane, pełne energii i pomysłów, a ich profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że świetnie radziły sobie nawet z najbardziej wymagającymi brzdącami.
Najlepszym dowodem jakości ich pracy były uśmiechy na twarzach dzieci, które przez cały czas były zaangażowane w gry i zabawy, jakie Panie organizowały. Dzięki nim rodzice mogli spokojnie cieszyć się uroczystością, wiedząc, że ich pociechy są w najlepszych rękach.
Z całego serca polecam współpracę z Panią Pauliną i Panią Elwirą każdemu, kto szuka profesjonalnych animatorek z pasją i sercem do pracy z dziećmi.

Najbardziej pomocni

Blog ślubny

Promocje

Sprawdź promocje firm weselnych

Szukaj promocji

Planer ślubny

Planer wesele z klasą
  • Lista zadań

    Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!

  • Lista gości

    Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!

  • Budżet

    Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!

  • Plan stołów

    Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości

  • Strona ślubna

    Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!

Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa

  • Wybierz usługi, których szukasz
  • Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
  • Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie
Wyślij wiadomość zbiorczą
Zobacz wszystkie kategorie