• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Hasło “Zainspiruj się” nabiera nowego znaczenia! Miliony pomysłów i setki nowych zdjęć!

Hasło “Zainspiruj się” nabiera nowego znaczenia! Miliony pomysłów i setki nowych zdjęć!

Poszukiwanie ślubnych inspiracji może być niezwykle przyjemne, jeśli tylko się wie, gdzie szukać. Aby ułatwić wam to zadanie jeszcze bardziej, postanowiliśmy stworzyć całkiem nową funkcjonalność, czyli dział “Inspiracje”, w którym znajdziecie setki pięknych zdjęć i pomysłów na dekoracje czy ślubne prezenty! 

Najpierw są romantyczne zaręczyny, następnie rozpoczyna się całe szaleństwo dotyczące organizacji ślubu i wesela. Na szczęście obecnie panny młode mogą liczyć nie tylko na pomoc najbliższych, ale także na różnego rodzaju aplikacje i mobilne ułatwienia, po które mogą sięgnąć w każdej chwili. Jedną z nich z pewnością jest planer ślubny Wesela z klasą, w którym można zaplanować swój budżet, usadzić gości i dzięki któremu działanie według ściśle określonego harmonogramu to bułka z masłem. A to wszystko zupełnie za darmo! To jednak nie wszystko. Z myślą o waszych potrzebach postanowiliśmy stworzyć nową usługę, dzięki której znalezienie pomysłu na dekoracje, fryzurę ślubną czy sesję plenerową stanie się czystą przyjemnością. 

Zainspiruj się w kilka chwil!

Obecnie przygotowania do wesela i ślubu wiążą się z wieloma dodatkowymi kwestiami. Pary młode wybierają styl wesela, motyw przewodni, a nawet kolor, do którego będą dopasowane wszystkie dekoracje. Pojawia się również potrzeba wyróżnienia. Chcemy, aby zaproszeni gości byli nie tylko oczarowani otoczeniem, ale także i przede wszystkim świetnie się bawili dzięki ciekawym atrakcjom, takim jak prezenty czy zaskakujący wciąż foodtruck. 

Jeśli zatem zastanawiacie się nad tym, jak typowe elementy wesela zamienić w coś niezwykłego, z pomocą przychodzi nasza nowa funkcjonalność, czyli “Inspiracje”! Znajdziecie w niej tysiące zdjęć, a dzięki łatwej i niezwykle intuicyjnej wyszukiwarce szybko i bez problemu traficia na tag, który będzie odpowiadał waszym potrzebom!

Jedyne co musicie zrobić, to kliknąć w napis “Inspiracje”, który znajduje się w menu na stronie głównej u samej góry. Po przeniesieniu na kolejną podstronę rozpocznie się wasza przygoda! 

Zdjęcia możecie wyszukiwać nie tylko po tagach, ale również możecie od razu przejść do konkretnej kategorii, a nawet wybrać region Polski, który was interesuje! To szczególnie ważne, jeśli właśnie poszukujecie fotografa, który robi wprost magiczne ujęcia. Dzięki wyszukiwaniu po województwach od razu będziecie wiedzieć, czy fotograf ślubny jest z waszej okolicy. 

To jednak nie wszystko! Po kliknięciu w konkretne zdjęcie pojawi się jego powiększenie, a tam dodatkowe tagi, które mogą was zainteresować i przycisk, dzięki któremu bardzo szybko traficie na ogłoszenie konkretnego usługodawcy i będzie mogli zapoznać się z jego ofertą, i zobaczyć całe portfolio. 

Z pewnością w waszych głowach pojawia się jedno pytanie. Skoro zdjęć są tysiące, jak zapisać to, które najbardziej przypadnie wam do gustu. Wystarczy oznaczyć je serduszkiem, a fotografia od razu powędruje na wasze konto w planerze ślubnym do zakładki “Moje inspiracje”. 

Nie zdążyliście jeszcze zajrzeć do naszych inspiracji? Koniecznie musicie to nadrobić! Z pewnością znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie! 

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu