Prezent dla pary młodej – jaki będzie odpowiedni?

Prezent dla pary młodej – jaki będzie odpowiedni?

Trzymasz w ręku zaproszenie na ślub i zastanawiasz się, jaki prezent dla pary młodej wybrać? Uważasz, że wręczanie koperty nigdy nie zastąpi wspólnie spędzonych chwil i wspomnień? Sprawdź, jakie możliwości daje voucher na przeżycia! Zafunduj nowożeńcom niezapominane chwile. Postaw na oryginalność i kreatywność.

Aplikacja wesele z klasą

Nie ma wątpliwości, że ślub zmienia życie pary. Składanie sobie wzajemnie obietnic zasługuje na nietuzinkowe wesele, na które zgodnie z przyjętym obyczajem, powinno się przyjść z prezentem. Najprostszą opcją jest oczywiście gotówka, aczkolwiek pieniądze szybko zostaną wydane i po weselu nie będzie pamiątki. Z tego powodu coraz bardziej popularne vouchery na różnego rodzaju przeżycia to prezent dla pary młodej, który zapewni im wspólne wspomnienia.

Oferty promowane

Romantyzm z klasą? Tylko dzięki zwiedzaniu winnicy z degustacją wina

Z pewnością nowożeńcom przyda się romantyczny weekend we dwoje. Na szczęście chcąc wczuć się w klimat, nie trzeba wyjeżdżać do Włoch. Na terenach Polski także można odnaleźć winnice, oferujące trunki o unikalnym, niepowtarzalnym smaku. Tym samym, zwiedzanie winnicy z degustacją wina będzie idealnym prezentem dla pary młodej.

Wspólna ucieczka od problemów codzienności? Tylko dzięki odprężającemu weekendowi w górach!

Każde młode małżeństwo marzy, aby spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Z tego powodu dobrą formą prezentu dla pary młodej jest wręczenie vouchera na pobyt w górach. Piękne krajobrazy, bliskość natury, piesze wycieczki, a także jazda na nartach to świetne okazje do odprężenia się, zwłaszcza jeśli hotel ma dostęp do strefy wellness.

Zwiedzanie polskich miast? Wybierz ekskluzywny rejs katamaranem!

Ciągły pośpiech i mnogość obowiązków sprawia, że na co dzień młodzi ludzie nie mają możliwości spędzenia wolnego czasu w formie podziwiania piękna polskich miast. Z tego powodu ekskluzywny rejs katamaranem po okolicach Gdańska wydaje się być idealnym prezentem dla pary młodej. Podziwianie architektury, połączone z atmosferą romantycznej randki to przepis na piękne, niezapomniane przeżycia.

Lekka nuta adrenaliny? Czemu nie! Ekstremalna noc na skale dla dwojga odważnych

Kto powiedział, że prezent dla pary młodej musi zawierać elementy romantyzmu? Idąc na ślub do miłośników wyzwań i adrenaliny, dobrą opcją będzie zafundowanie nowożeńcom ekstremalnej nocy na skale. Emocje, które dostarcza wspinaczka, a także konieczność sprawdzenia swojego charakteru z pewnością będą niezapomniane, zwłaszcza że dzień zakończy się noclegiem w specjalnym namiocie, zawieszonym na skale. Niezwykła przygoda tylko w portaledge!

Nietuzinkowa przygoda tylko dzięki przejażdżce czołgiem

Szalonym pomysłem na prezent dla pary młodej może być przejażdżka czołgiem. Miłośnicy nowych doświadczeń i unikalnych wrażeń z pewnością będą zachwyceni, zwłaszcza że na co dzień nie ma sposobności usiąść na korpusie prawdziwego czołgu. Emocji dodadzą mijane bezdroża, a adrenalina połączona z dobrym humorem z pewnością zbliżą do siebie zakochanych. Co więcej, po przejażdżce dodatkową atrakcją jest zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej Gryf, dzięki czemu łączy się przyjemność jazdy z nauką nowych rzeczy.

Jak widać, opcji na prezent dla pary młodej jest wiele. Ograniczeniem są jedynie upodobania nowożeńców i wyobraźnia.

4.6/5 - (47)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore