Zdjęcia TOP w kwietniu 2023!

Zdjęcia TOP w kwietniu 2023!
Magda M Photography

Majówka za nami! ☀️ Mamy nadzieję, że udało Wam się naładować baterie i możecie śmiało ruszać w nowy miesiąc. Maj to wyjątkowo urokliwy czas, w którym wiosna daje pełen popis kwitnących drzew 🌸 i krzewów. Są one zwiastunem nadchodzącego sezonu ślubnego. Właśnie rozpoczynają się bardzo intensywne przygotowania przyszłych par młodych oraz usługodawców. Niektórzy odliczają już tylko dni do ich wielkiego dnia. 

Aplikacja wesele z klasą

W profilach naszych usługodawców, którzy regularnie wrzucają świeże fotografie, pojawiają się trendy i inspiracje na nadchodzące miesiące. W kwietniu wybraliśmy dla Was aż 11 znakomitych fotografii 📸. Są one bardzo zróżnicowane, abyście mogli odszukać coś wyjątkowego w różnych kategoriach. Co znajdziecie w TOP zdjęciach kwietnia? Oczywiście nie zabrakło wielu romantycznych 💕 i nastrojowych zdjęć par młodych. Wyróżniliśmy ciekawe sesje plenerowe znad morza, które zostały wykonane na Klifie w Orłowie, na Wyspie Sobieszewskiej oraz w Gdańsku. Nasze oko przykuły także klimatyczne sesje — romantyczne ujęcia pary wykonane we wnętrzach, w minimalistycznej, miejskiej scenerii, podczas nocnej sesji oraz romantyczny taniec w chmurach. Znajdziecie tu także piękne portrety panien młodych 👰 i trendy w modzie ślubnej. Pojawiły się zarówno koronki i styl boho, jak i minimalistyczne kroje sukien ślubnych. Mamy coś także dla trendsetterek i poszukiwaczy nowinek — motyw księżyca 🌙 , który coraz częściej pojawia się wśród dekoracji ślubnych.

Oferty promowane

Więcej pięknych fotografii znajdziecie w naszym dziale Inspiracje

WeMakeStory
BOSO PHOTO
KJS Fotografia ślubna
Magda M Photography
Inglot Weddings
The Vintage Art

3.7/5 - (3)

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore