Zdjęcia
od 2000 do 4000 zł / całość

Magda M Photography - Fotograf i kamerzysta id:33409

od 2000 do 4000 zł / całość
Gdynia, pomorskie
(10)
Dodaj opinię
739-551...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio
Mam wielkie szczęście, że pasja, która towarzyszy mi od najmłodszych lat, stała się również moim sposobem na życie. Jest nią oczywiście fotografia.
Dzięki fotografii, mogę być świadkiem i uczestnikiem pięknych chwil w waszym życiu. Możliwość uczestniczenia i uwiecznienia tak pięknych i ważnych momentów, jakimi jest niewątpliwie uroczystość ślubna. Uwieczniając te chwile, staram się wydobyć z nich jak najwięcej piękna w naturalny sposób. Kiedy tylko mam chwilę, staram się poszerzać swoją wiedzę w temacie fotografii i zdobywać nowe doświadczenia. Miłym dodatkiem w mojej profesji, jest możliwość poznawania nowych, wspaniałych ludzi i sprawiania im przyjemności w postaci albumów zdjęć, które są pamiątką na całe życie.

Dzięki umiejętnościom związanym z obsługą zaawansowanych aparatów fotograficznych, kamer oraz programów do obróbki zdjęć i filmów jesteśmy wstanie sprawić, że wasze zdjęcia, teledysk ślubny będą wyglądały wyjątkowo i profesjonalnie. Z wielką przyjemnością będziecie wracać do tamtych niezapomnianych chwil.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą foto i video.
Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek do nas pytania to proszę pisać, albo jak chcecie możemy spotkać się przy kawie i porozmawiać. :)
Działamy zarówno w parze jak i osobno. Nasze pakiety można łączyć dowolnie.

Nasza praca jest naszą pasją. Dzięki temu wkładamy swoje całe serce w to co robimy.

Moi Drodzy!
Tworzymy również indywidualne oferty w zależności od waszych potrzeb.
Jeżeli żaden z pakietów nie jest dla was satysfakcjonujący, istnieje możliwość ich modyfikacji.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i gotowi dostosować się do waszych potrzeb.

Kategoria:

Fotograf ślubny Gdynia

Oferta

Oferta Ślubna 2019/2020
od 2000 do 4000 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Magda M Photography - Fotograf i kamerzysta id:33409
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
M
Magdalena Dariusz
5
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Malbork
Data dodania: 26-11-2018
Duet w osobie Magdy i Mikołaja, czyli Magda M Photography oraz feelsky studio to nieprzeciętnie dobre połączenie dwojga ludzi z pasją i ogromną wiedzą w swoich dziedzinach. Można ich bez cienia wątpliwości określić mianem Artystów ze świeżym i ambitnym podejściem do ukazania w calej krasie Nowożeńców, ich ślubu oraz uroczystości weselnej. Odebraliśmy już zdjęcia i film- wszystko na czas i w przemiłej atmosferze. Fotoalbum niezwykle przemyślany, a zdjęcia zachwycające. Film obejrzeliśmy już kilka razy i za każdym razem dostarczył nam tyłu pozytywnych emocji, jakbyśmy bawili się na naszym weselu po raz kolejny; każdy detal przemyślany i wszystko w rytm muzyki. Jeśli boicie się komuś obcemu powierzyć funkcje fotografa i kamerzysty, z całego serca polecam Magdę i Mikołaja. Ten duet dostarczył nam pozytywnej energii i niezwykłych wspomnień nie tylko w dniu ślubu, ale na całe życie. Bardzo Wam dziękujemy
Magda
27-11-2018
Dziękujemy za tak miłe słowa ❤️
M
Magda & Łukasz
5
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Gdynia - Karwia
Data dodania: 05-10-2018
Madzia spisała się fantastycznie. W Kościele i na sali praktycznie niewidoczna a zdjęcia cudowne i piękne. Wszystkie wartościowe momenty mamy uchwycone na fotografiach. No i jeszcze fotoksiążka, która jest cudowną pamiątką. Dziękujemy ☺
Magda
01-12-2018
Dziękuje :)
N
Natalia
5
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Gdańsk
Data dodania: 24-09-2018
Pani Magdalena spisała się fantastycznie :) Piękne zdjęcia, super współpraca, i bardzo sympatyczna osoba, polecam jak najbardziej :)
P
Paula
5
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
zalakowo
Data dodania: 10-09-2018
Nie moglabym wyobrazic sobie lepszego fotografa w tak waznym dniu ,z reka na sercu polecam pania Magdalene :)
O
Ola
5
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
GDAŃSK
Data dodania: 06-09-2018
Zdecydowanie polecam! Zdjęcia wyszły świetnie, atmosfera podczas sesji bardzo przyjemna. Dzięki temu szybko zapomnieliśmy o pierwszym stresie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy! Dziękujemy! A album ma już honorowe miejsce na półce :)
M
Marcela
5
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Gdynia
Data dodania: 06-09-2018
Gorąco polecam, profesjonalna obsługa, miłe podejście i cudownie uchwycone piękne momenty, które będą Naszą wspólną pamiątką.Serdecznie dziękujemy!!!
P
Piotr
5
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Gdynia
Data dodania: 06-09-2018
Współpraca z Magdą to czysta przyjemność Zdjęcia plenerowe jak i reportażowe piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje które przezywalismy. W zdjęciach twojego autorstwa widać że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Szczerze polecam wszystkim Parom na pewno nie będziecie żałować. ;D
A
Aleksandra Młyńska
5
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Gdańsk
Data dodania: 01-09-2018
Polecam! Zdjęcia idealnie wpasowały się w nasze poczucie estetyki. Ponadto, Magda jest bardzo sympatyczna,a swoją wesołą osobowością potrafi poprowadzić sesję miło i zabawnie. Konkretnie, dobre oko oraz świetny kontakt i dyspozycyjne terminy.
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Magda
(10)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Magda M Photography
Imię i nazwisko:Magda Makowska
Adres:Gdynia
woj. pomorskie
739-551...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 23-01-2018, liczba odwiedzin: 1491
Telefon
739-551...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie