Andrzej Pala Fotografia - Piękna Zdjęcia - Profesjonalne podejście id:34864

Wadowice, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
726-611...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Witam serdecznie.

Nazywam się Andrzej Pala i jestem profesjonalnym fotografem.
Moją przygodę ze zdjęciami rozpocząłem już jako dziecko poznając tajniki fotografii analogowej. W moim życiu zawsze ceniłem sobie kontakt z ludźmi, potrzebę rozmowy, wymiany spostrzeżeń. W latach studenckich uczestniczyłem w wielu wyprawach, poznawałem różne osoby i ich poglądy. Jak się dziś okazuje były to cenne doświadczenia przydatne podczas reportaży ślubnych, oraz różnego rodzaju sesji. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i niezależnie od różnicy wieku staram się rozmawiać jak z przyjacielem. Takie moje podejście może potwierdzić każda osoba z którą współpracowałem w mojej pięcioletniej karierze jako fotograf ślubny.

Moja praca to wyłącznie fotografia, a zdjęcia wykonuje praktycznie codziennie. Aktualnie posiadam dwie pełno klatkowe lustrzanki firmy Canon, kilka obiektywów, oraz mnóstwo sprzętu studyjnego, modelującego światło. W każdym roku moje zaplecze sprzętowe powiększa się, a ja sam zdobywam kolejne doświadczenia wybiegające poza fotografię ślubną.
Od roku 2015 moją wiedzę przekazuję zaufanym osobom pomagającym mi podczas reportaży lub sesji plenerowych. Dziś spokojnie można powiedzieć że Andrzej Pala Fotografia to grupa osób o identycznym podejściu do fotografii.

Korzystając z moich usług można poprosić o reportaż wykonany przez dwóch fotografów co niewątpliwie wpływa na możliwość wykonania zdjęć z kilku perspektyw w chwilach gdzie liczy się szybkość działania: wejście – wyjście z kościoła, przysięga małżeńska, pierwszy taniec, oczepiny. Gotowy materiał zdjęciowy zawsze poddaję selekcji, oraz profesjonalnej obróbce kolorystycznej.
Oprócz fotografii ślubnej moje usługi sięgają do zdjęć rodzinnych, fotografii reklamowej, zdjęć przyrodniczych, portfolio modelek
Każdego zainteresowanego zapraszam do galerii, oraz o kontakt – odpowiem na każde pytanie.

Pozdrawiam
Andrzej Pala

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Andrzej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Andrzej Pala Fotografia
Imię i nazwisko:Andrzej Pala
Adres:Wadowice
woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:08:00 - 23:00
Wt:08:00 - 23:00
Śr:08:00 - 23:00
Cz:08:00 - 23:00
Pt:08:00 - 23:00
Sb:08:00 - 11:00
Nd:11:00 - 23:00
726-611...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 28-03-2018, liczba odwiedzin: 422
Telefon
726-611...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie