Commers Band - profesjonalny zespół muzyczny. id:20411

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Commers Band - profesjonalny zespół muzyczny.

Ostatnio widziany wczoraj
692-649...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (21)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 12-04-2016
Liczba odwiedzin: 17894

Oferta Zespoły weselne Poznań

Jesteśmy profesjonalnym zespołem coverowym, wykonującym standardy muzyki rozrywkowej w ciekawych i oryginalnych aranżacjach. Rozbudowany skład bandu oraz ambitny i rozległy repertuar gwarantuje niepowtarzalne brzmienie, a energia, zapał, doświadczenie oraz miłość do muzyki sprawia, iż tworzymy na scenie niepowtarzalną atmosferę. Szyk i elegancja jest nieodzownym elementem wizerunku Commers Band. Idealnie komponuje się z podniosłym charakterem uroczystości. Para Młoda oraz goście czują się wyjątkowo i długo wspominają te niezwykłe chwile.
Ugruntowana pozycja na rynku muzycznym, doświadczenie oraz profesjonalizm są gwarantem najwyższej jakości.
Twoje wymarzone wesele to Commers Band.

INSTUMENTARIUM - rozbudowany skład bandu, gwarantuje pełne i nietuzinkowe brzmienie, daje możliwość wykonywania standardów muzyki rozrywkowej w przeróżnych aranżacjach.

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE - współpracujemy z profesjonalną firmą nagłośnieniawą, nad naszym brzmieniem, przez cały czas trwania uroczystości czuwa wykwalifikowany realizator dźwięku.

KWALIFIKACJE - zespół istnieje od dziesięciu lat, posiada ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym, członkowie zespołu to zawodowi muzycy, którzy swoje bogate doświadczenie zdobywali grając w wielu formacjach.

MOBILNOŚĆ - zespół występuje na terenie całego kraju, a także za granicą.

ekskluzywne wesele • najwyższa jakość • rozsądna cena

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • trąbka

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 9

Cennik

Oferta nr 1
Szanowni Państwo, cena za usługę jest złożona - składa się z kilku elementów. Po otrzymaniu zapytania wykonujemy dla państwa indywidualną ofertę uwzględniającą prócz honorarium i kosztu dojazdu, również zaangażowanie techniki estradowej, adekwatne do postawionych w zapytaniu wymagań i oczekiwań z państwa strony

Opinie o Commers Band - profesjonalny zespół muzyczny. Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Commers Band - profesjonalny zespół muzyczny. id:20411
Ilość głosów: 21
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agata
Agata
(5)
Dodano: 25-06-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Poznań
Polecamy Commers Band każdemu, kto poszukuje zespołu weselnego. Przepięknie przygotowani, profesjonalni w każdym calu, świetne wykony wszystkich granych i śpiewanych utworów. Muzyka w trakcie wesela jest jedną z najistotniejszych jego składowych. Dzięki Commers Band nasze wesele było bardzo udane. Dziękujemy za uczestniczenie w tym ważnym dla nas dniu, ocena zdecydowanie ponad pięcio-stopniową skalę, przewyższają konkurencję i powinni dostać co najmniej 10 :) Niezwykle pozytywne opinie były również ze strony gości weselnych, którzy podchodzili do mnie w trakcie wesela i zachwalali orkiestrę. Duże brawa za poderwanie do tańca nawet tych, którzy należą do grupy "nietańczących na żadnych weselach".
Klaudia
Klaudia
(5)
Dodano: 20-06-2018
Data imprezy: 01-06-2018
Miejscowość: Karczowiska
Planując wesele wiedziałam, że orkiestra to jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy element budujący zabawę, dlatego oczekiwania miałam ogromne.
Kiedy narzeczony pokazał mi nagrania Commers Band, wiedziałam, że dłużej szukać nie trzeba - ten skład po prostu skradł moje serce. Prawdziwi artyści w każdym calu. Bardzo zależało mi na tym, żeby w czasie mojego wesela, muzyka była jak najbliższa mej duszy i tak właśnie było. Przepiękne aranżacje, cudowne wokale, muzyka z klasą (żadnego disco polo i muzyki biesiadnej), a jednocześnie dla każdego, na sali cały czas obecny był akustyk.
Zespół fenomenalnie "czytał" naszych gości i grał tak, że nie można było usiedzieć na miejscu. Goście byli po prostu zachwyceni - mówili, że nie byli nigdy na weselu z lepszą orkiestrą. Już po przyjęciu dostaliśmy ogromną ilość podziękowań - w każdej takiej wiadomości goście zachwalali zespół.
Wujek muzyk, żegnając się nad ranem, prosił by podziękować od niego orkiestrze - to mówi samo za siebie.
Przyjaciel, który planuje własny ślub powiedział nam, że nie wyobraża sobie własnego wesela z inną kapelą.
Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi, że dzięki swojej pracy uczynił nasz wyjątkowy dzień jeszcze piękniejszym.
Taki profesjonalizm wart jest każdych pieniędzy - oferta zespołu jest naprawdę bardzo atrakcyjna cenowo biorąc pod uwagę to co dostajemy w zamian.
Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Tomasz
Tomasz
(5)
Dodano: 11-12-2017
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Koszalin
Ten zespół muzyczny ma wiele wspaniałych i z resztą zasłużonych opinii. W związku z tym zastanawiam się jak to ująć żeby powiedzieć co czuję, Jimi Hendrix kiedyś napisał „Byłem kopiowany tak wiele razy, że słyszałam ludzi naśladujących moje błędy” coś w tym jest bo Commers Band ma swój styl. To była wspaniała impreza dzięki Commers nasi Goście zapamiętali ją jako doskonałą w każdym calu... Nie żeby mi jakoś zależało na tym żeby impreza była idealna, ale chodziło mi o klimat i taki powstał.
Kolega ze Szczecina
- Cudownie było Tomek, ta kapela, miałem kontuzję nogi, na początku przychodziłem do baru tam było dobrze słychać, chciałem chociaż posłuchać, w końcu poszedłem na parkiet chociaż trochę się pobujać bo bym sobie nie darował, nigdy jeszcze nie widziałem takiego zespołu na weselu.
Szwagierka
- Tomasz nigdy nie byłem na lepszym weselu i już nigdy nie będę to wiem na pewno !
Kuzynka
- Tomek, ja nie pamiętam kiedy na weselu tańczyłam ostatnio, przy nich nie dało się nie zatańczyć, te instrumenty, teraz na weselach tak już się nie gra, tylu muzyków, prawdziwa perkusja puzon, gitary, akustyk no szok.
Jeden z Gości
- Wiesz ja powiem Ci, że jak dla mnie to był prawdziwy koncert, nie wiem czy widziałeś męża Eweliny (jest muzykiem – wokal, fortepian), koło czwartej zaczęli grać kolejną kolejkę, on stanął na środku sceny i po prostu słuchał inni tańczyli, a on słuchał, wchłaniał czy co tam jeszcze był zachwycony.
COMMERS BAND SERDECZNIE DZIĘKUJĘ I WIERZĘ, ŻĘ DO ZOBACZENIA.
Marcin Tomaszewski
Marcin Tomaszewski
(5)
Dodano: 08-11-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Wrocław
Woooow!
To słowo które jako pierwsze ciśnie się na usta, gdy przypominam sobie Commers Band na swoim weselu:) Jestem muzycznym freakiem i znalezienie odpowiedniego zespołu było dla mnie rzeczą najważniejszą. Założyłem, że zagra na nim taki band na którego koncert z chęcią bym się wybrał. Taki dostałem! Rewelacyjne wyczucie smaku (zero gów** typu disco polo i biesiad), świetni muzycy - no własnie, profesjonalni (a nie przypadkowa ekipa z pendrivami i dyskietkami), sposób prowadzenia - konferansjerski, big-bandowy, a nie 'wodzirejski' (i całe szczęście).
Mimo tego, że przez chwilę przed weselem zastanawiałem się czy nasi goście zrozumieją co tu się dzieje (spora cześć naszej rodziny wywodzi się z mniejszych miasteczek gdzie niestety nadal kultywuje się na weselach kultywuje się "wódę, disco i zabawę w kaczuszki"), to po pierwszym secie nie miałem już żadnych obaw - parkiet był cały czas pełen, zabawa była tak dobra że musieliśmy aż poprosić o dodatkową godzinę grania! A po imprezie dostawaliśmy masę feedbacku mniej więcej tej samej treści - "Na takim weselu, z takim zespołem jeszcze nie byliśmy - super!"
Wspomnę też, że zespół spełnił naszą prośbę i specjalnie zaaranżował utwór, którego nie mieli w repertuarze, a który chcieliśmy usłyszeć podczas naszego pierwszego tańca - pełen profesjonalizm:)

Chapeu bas za świetną robotę i stworzoną atmosferę, dzięki której ja i moja żona na prawdę mogliśmy poczuć się wyjątkowo;)
Zdecydowanie zespół warty swojej ceny.

Marcin i Dominika
Błażej
Błażej
(5)
Dodano: 30-10-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Łaszków
W czerwcu mieliśmy przyjemność, aby wspaniała muzyka zespołu The Commers Band uświetniała nasze wesele. Profesjonalizm, talent, idealny na tę uroczystość repertuar - jednocześnie: „na luzie” i z klasą, profesjonalnie i z uśmiechem. Dziękujemy serdecznie wszystkim Artystom z zespołu.
Maria
Maria
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Poznań
Oboje z mężem spędziliśmy mnóstwo czasu na szukaniu odpowiedniej oprawy muzycznej na nasze wesele. Szukaliśmy zespołu, który nie tylko poprowadziłby imprezę w dwóch językach, ale przede wszystkim, zrobiłby to z klasą i wyczuciem smaku. Commers Band sprostał naszym oczekiwaniom w 100%. Zespół był bardzo profesjonalny, członkowie zespołu przesympatyczni i bardzo gustownie ubrani, odpowiednio do okazji. Zespół spełnił wszystkie nasze wymyślne prośby np. poprowadzenie zabaw w dwóch językach przy użyciu tekstów przez nas napisanych. Podkłady, które znajdują się na YouTubie i na stronie zespołu, absolutnie nie odzwierciedlają jakości muzyki na żywo. Głosy wokalistów rewelacyjne, jakość muzyki instrumentalnej na ocenę celującą! Przystojny Pan wokalista podpił serca wszystkich kobiet, łącznie z babcią :) Także zdecydowanie polecamy! Gdybyśmy mieli wyprawiać wesele po raz kolejny, zdecydowanie podjęlibyśmy się współpracy jeszcze raz. Naszym jedynym zastrzeżeniem było to, że wydawało nam się, że zespół robił przerwy zbyt często i zbyt długo, nawet wtedy, kiedy goście świetnie się bawili. Serdecznie pozdrawiamy cały zespół i jeszcze raz dziękujemy za współpracę i muzykę na najwyższym poziomie! Maria i Eymeric
Maria
Maria
(5)
Dodano: 12-10-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Wąsowo
Commers Band to bez wątpienia ponadprzeciętny zespół, jaki naprawde rzadko można spotkać. Muzyka grana na żywo..po prostu bajka, a do tego rewelacyjny głos wokalisty. Mielismy przyjemnosc skorzystać rownież z usług zespołu podczas ceremonii w kosciele, pomimo bardzo późnego terminu wykonano dla nas utwor, który przygotowali specjalnie na nasze życzenie. Goście byli zachwyceni podobnie jak my! Bez wątpienia, najlepszy zespół jaki dany nam było słyszeć na tego typu imprezie. Wielki ukłon dla Państwa, jesteście rewelacyjni. Dziękujemy jeszcze raz :-)
Kasia I Wojtek
Kasia I Wojtek
(5)
Dodano: 02-10-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Zielona Góra
Commers Band to profesjonaliści w każdym calu. Przygotowanie do imprezy przebiega sprawnie i we współpracy ze wszystkimi innymi osobami zaangażowanymi w organizacje wesela. Wszystkie prośby z naszej strony zostały spełnione bez zarzutów. Podczas wesela zespół miał swoje miejsca w osobnej sali, gdzie mogli sie czuć swobodnie. Jak wiadomo, niektóre zespoły potrafią w takich okolicznościach nadużyć zaufania i bawić sie tak dobrze jak goście :) (z alkoholem). W przypadku Commers Band nic takiego nie miało miejsca.

Goście w każdym wieku znaleźli w repertuarze Commers Band swoje przeboje a parkiet cały czas był pełen.

Podsumowując, polecamy zespół wszystkim, którzy chcą miec profesjonalna oprawę muzyczna na swoim weselu i dobrze sie bawić.
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Commers Band - profesjonalny zespół muzyczny.
Imię:Maciej
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.