GryfnyKadr

Dąbrowa Górnicza, śląskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
505-765...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 3 fotografów

O nas

✨GryfnyKadr - z zamiłowania do uwieczniania!✨

Zapraszamy Was na niezwykłą podróż przez emocje, kreatywność i profesjonalizm! GryfnyKadr to coś więcej niż kolejna firma z branży ślubnej – GryfnyKadr to twórcza ekipa, która uwiecznia magiczne chwile, tworząc dla Was niezapomniane wspomnienia na terenie Śląska, Małopolski i w każdym innym zakątku, gdzie znajdziemy Miłość!❤️

Hej! Jestem Ania! razem z Mirką i Karolem tworzymy zespół GryfnegoKadru. Swoja przygodę z fotografią zaczęłam w szkole plastycznej, gdzie wraz z Mirką poznałam podstawy szeroko pojętej fotografii (analogowej, cyfrowej, a także zagadnienia z zakresu postprocessingu.) No i zaczęło się, pierwsze amatorskie sesje ze znajomymi, amatorskie krótkie formy filmowe, pierwsze konkursy (w tym międzynarodowe) i.. pierwsze nagrody!

Tylko tyle i aż tyle wystarczyło by wzbudzić we mnie Miłość do fotografii! Od tamtego czasu wiele się zmieniło, lecz pasja rośnie z dnia na dzień. Oprócz 4 letniego cyklu nauczania w szkole, kursów zaawansowanej fotografii, studiów fotograficznych, najwięcej – pod względem wiedzy praktycznej jak i teoretycznej, doświadczenia i jakości wykonywanych zdjęć dała mi posada fotografa w Dzienniku Zachodnim. W końcu poczułam, że to nie wystarcza.. Efekt? Jestem tutaj, dla Was, dla siebie, dla fotografii - bym mogła przesuwać swoje granice fotograficzne coraz dalej!

Z GryfnymKadrem Wasza historia nabierze życia! Pozwólcie nam uwiecznić Waszą miłość w sposób, który będziecie mogli podziwiać przez całe życie. Jesteśmy gotowi na każdą przygodę, gotowi na Wasze marzenia. Czasami chwila staje się wiecznością, a Wasza miłość staje się nieśmiertelna dzięki naszej pracy.


Serdecznie pozdrawiam i gorąco zapraszam do kontaktu!
Anna Gasztyk

Poniżej znajdziecie trochę więcej o naszej ofercie, a także zasady i część filozofii, jaką kierrujemy się podczas uwieczniania!📷🎥

✨Oferta - Foto|Wideo✨2024

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą kompleksową, oraz najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertą usług foto|wideo:

🥉Foto|Wideo - Pakiet Brąz:
🥈Foto|Wideo - Pakiet Srebro:
🥇Foto|Wideo - Pakiet Złoto:

Kompleksowa usługa to także gwarancja najwyższej jakości i spójności kreowanych dla Was materiałów.👌🏻

✨Oferta - Foto✨2024

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą usług foto:

🥉Foto - Pakiet Brąz:
🥈Foto - Pakiet Srebro:
🥇Foto - Pakiet Złoto:

✨Oferta - Wideo✨2024

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą usług Wideo:

🥉Wideo - Pakiet Brąz:
🥈Wideo - Pakiet Srebro:
🥇Wideo - Pakiet Złoto:

✨Oferta-Foto|Wideo✨ 2025

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą kompleksową, oraz najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertą usług foto|wideo:

🥉Foto|Wideo - Pakiet Brąz:
🥈Foto|Wideo - Pakiet Srebro:
🥇Foto|Wideo - Pakiet Złoto:

Kompleksowa usługa to także gwarancja najwyższej jakości i spójności kreowanych dla Was materiałów.👌🏻

✨Oferta - Foto✨2025

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą usług foto:

🥉Foto - Pakiet Brąz:
🥈Foto - Pakiet Srebro:
🥇Foto - Pakiet Złoto:

✨Oferta - Wideo✨2025

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą usług Wideo:

🥉Wideo - Pakiet Brąz:
🥈Wideo - Pakiet Srebro:
🥇Wideo - Pakiet Złoto:

❗Oferta - Last Minute❗

od 1500 do 6000zł/ całość

Jak w tytule - to już kwestia całkowicie indywidualna, zależna od naszego czasu i Waszych potrzeb - Zapraszamy do kontaktu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świeże, kreatywne i prężne umysły - jesteśmy na bieżąco zarówno z technologią, jak i ostatnimi trendami! U nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do Was indywidualnie, wsłuchując się w Wasze marzenia i pomagając Wam w ich realizacji. Każdy materiał, który tworzymy jest skrupulatnie analizowany i oceniany przez każde z nas (co trzy głowy, to nie jedna!) i jest naszym dziełem, przepełnionym miłością do tego co robimy, oraz troską o najwyższą jakość.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bardzo istotna dla nas jest nasza współpraca! Dlatego byśmy mogli odpowiednio rozwinąć naszą relację - spotykamy się z Wami przed uwiecznianiem uroczystości, w luźnej atmosferze, by poznać Was, Wasze potrzeby, żeby poinformować Was, jak to wygląda ze strony technicznej, a także by służyć Wam radą. Kolejną rzeczą która nas wyróżnia i z której jesteśmy bardzo dumni to z pewnością topowy sprzęt, na jakim mamy przyjemność pracować. Ale o tym przeczytacie poniżej. Nasza oferta spokojnie może zostać dostosowana na każdą kieszeń, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości materiałów. Oferujemy także rabaty, zaś każda para młoda otrzymuje od nas drobny prezent. 🎁

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na co dzień przy pracy używamy najnowocześniejszych i topowych narzędzi, aby zapisywać Wasze historie w sposób, który będziecie chcieli wspominać przez całe życie. Naszym głównym systemem fotograficznym są aparaty bezlusterkowe z rodziny Sony Alpha 7 - modele α7III i α7IV, wraz z dedykowanymi obiektywami. Gwarantujemy Wam niesamowitą jakość, bogactwo detali i szczegółowość, czyli dokładnie to, czego oczekujecie!

Sky is the limit! W naszej realizacji bardzo istotnym narzędziem jest też dron DJI Mavic Air 2, który wzniesie Wasze marzenia na wyższy poziom, dostarczając niezwykłe ujęcia z lotu ptaka. Przy pracy wykorzystujemy też akcesoryjnie kamerę sportową GoPro Hero - to nasza tajna broń do rejestrowania akcji w najbardziej dynamiczny sposób. Jest też coś dla tych niekoniecznie cierpliwych! W pracy używamy też aparatu typu Polaroid - Instax SQ 1, dzięki któremu możemy na poczekaniu wydrukować dla Was pamiątkowe zdjęcia!

Za stabilność nagrania odpowiada on! Gimbal DJI Ronin RSC 2 - to prawdziwy mistrz stabilizacji, który sprawi, że Wasze filmy będą płynne i pełne życia.

Za oprawę audio odpowiada pewien niepozorny koleżka - nie mający sobie równych - rejestrator dźwięku Zoom H4n pro, dostarczający klarowny dźwięk, który przeniesie Was w przyszłości z powrotem do chwil, w których Wasze serca biją najmocniej.

W procesie postprodukcji i postprocessingu używamy oprogramowania Adobe - pozwala nam to wykreować magiczny montaż, który odda Waszą historię w najlepszy z możliwych sposobów!

Zbiór tych narzędzi, oraz nasze doświadczenie powodują, iż chwile, które zdają się być nieosiągalne, dzięki nam stają się realne i niezapomniane.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Z oczywistych względów - nawet najbardziej uzdolniona osoba nie posiadając odpowiedniego sprzętu - nie osiągnie zadowalających efektów. Z tego powodu też, my jako GryfnyKadr, mając się za profesjonalistów i rzetelnych usługodawców, na bieżąco staramy się aktualizować naszą bazę sprzętu, co rusz kupując nowe oprzyrządowanie, tak by móc sprostać wymaganiom naszych klientów.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Wszyscy nasi operatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje poświadczone odpowiednimi certyfikatami państwowymi.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Kwestia indywidualna! Przyjęta przez nas norma obejmuje okres czasu: od przygotowań, do oczepin. Górną granicą jest godzina 00:30, od tego momentu doliczamy dodatkową opłatę za każde rozpoczęte pół godziny.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoje pierwsze zlecenie ślubne miałam w wieku 17 lat, gdzie razem z ciocią realizowałam zdjęcia gdzieś w okolicy Bielska-Białej. Ja w roli praktykanta, ciocia w roli mej mistrzyni. Tak spędzałam każde wolne wakacje - na aktywnym udziale w realizacji reportaży ślubnych. Dość szybko, ciocia zaczęła podsyłać mi surowe zdjęcia do obróbki. Bo jako dziecko w szkole plastycznej, biegle posługiwałam się m.in. Photoshopem. Ciocia w 2014 przeszła na emeryturę, a ja już zostałam z aparatem w ręku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To co najbardziej cenimy sobie w naszej pracy, to z pewnością Wasze uśmiechy, gdy kolejny raz otrzymujecie od nas materiały najwyższej jakości. To także pasja i uczucia, jakie towarzyszą nam za każdym razem, gdy trzymamy aparat w dłoni i realizujemy nasze wizje artystyczne.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Naturalnie, jesteśmy posiadaczami legitymacji uprawniającej do fotografii liturgicznej.

Jak ubieramy się na wesele?

Neutralnie, dominują ciemne kolory z akcentem brązu - szelek zabezpieczających sprzęt. Zgodnie z naszą filozofią - operator nie powinien się wyróżniać na tle weselników.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zazwyczaj jest to okres nie dłuższy niż 90 dni, choć zdarzają się przypadki gdzie na prośby klienta dokonujemy zmian.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy Wam na trzy sposoby - nośniku danych, w formie linka do pobrania materiału, a także za pośrednictwem linka do platformy YouTube.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W sposób podobny jak powyżej. Dodatkowo dla gości, zostaje udostępniona galeria internetowa, zabezpieczona hasłem.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ania - Główny fotograf/wideooperator/operator drona
Mirka - Główny wideooperator/fotograf/operator drona
Karol - Pomocniczy wideooperator/fotograf/operator drona

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

W żadnym wypadku. My jako GryfnyKadr posiadamy w swoim wyposażeniu zarówno profesjonalny sprzęt naświetlający, jak i bardzo dobrej jakości obiektywy z przesłonami w zakresie f1,2 do f1,8

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Po ustaleniu szczegółów - pewnie! Nie boimy się żadnych wyzwań.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Poza językiem polskim, władamy również językiem angielski - w stopniu komunikatywnym.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Para młoda czule całująca się w deszczu? Poprosimy! O ile nie jest to katastrofalna ulewa, to zazwyczaj wystarczają parasolki.

Nasze pasje.

Poza fotografią i wideografią rzecz jasna: koncerty, trekking, rekonstrukcja historyczna!

GryfnyKadr
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 25 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Małgorzata Haśnik
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-01-2024
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 21-01-2024

Dziękuję

Ania
29-02-2024

Ja również !

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2023
Istebna
Data dodania: 03-01-2024

Polecamy dziewczyny z czystym sumieniem, potrafią uchwycić wszystkie ważne momenty, dzięki temu przyjemnie jest wracać wspomnieniami do zdjęć i filmu.
Bardzo profesjonalne, łatwo można się dogadać i podpowiedzieć swoje pomysły.
Dziękujemy za cudowne wspomnienia ❤️

Ania
20-01-2024

Dziękuje bardzo :)

A
Agnieszka&Franek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ruda Śląska
Data dodania: 10-11-2023

Z całego serca polecamy Anię oraz Mirkę. Jest to profesjonalny team, który na zawsze uwiecznił nasz najważniejszy dzień w życiu! Dziewczyny są bardzo sympatyczne, mają mnóstwo pomysłów na ujęcia. Wykonane zdjęcia oraz film przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!
Dziękujemy i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z usług :)

Ania
14-11-2023

Dziękuje bardzo !

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 18-10-2023

cudowna dziewczyna, wie co robi i zna się na Swojej pracy! polecam!

Ania
18-10-2023

Dziękujemy bardzo !

J
Justyna Wójcik
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Będzin
Data dodania: 05-10-2023

Dziewczyny bardzo miłe i profesjonalne z całego serca polecam :)

Ania
18-10-2023

Dziękuje bardzo ;)

O
Olga&Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Będzin
Data dodania: 18-03-2023

Serdecznie polecamy Panią Anię! :)
Młoda osoba pełna energii, pasji i zaangażowania :) Przedstawiona oferta była bardzo rozbudowana, a jednocześnie bardzo korzystna cenowo. Kreatywna, z wieloma inicjatywami i pomysłami. Potrafi współpracować z nawet najbardziej zestresowaną parą ;) Punktualna, a podczas pracy „niewidzialna” dzięki czemu zarówno my jak i goście czuliśmy się swobodnie. Efekt końcowy zadowalający w 100%

Ania
20-08-2023

Dziękujemy bardzo <3

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Katowice
Data dodania: 26-11-2022

Polecam Anie w 100% terminowość realizacja i jakość zdjęć na najwyższym poziomie ❤️ bardzo dobry kontakt pod każdym względem. Ania zachowała nasze chwilę ślubu w piękny sposób, można powiedzieć że była niewidoczna w dniu uroczystości a zdjęcia są przepiękne. Pełen profesjonalizm :)

Ania
26-11-2022

Dziękuje bardzo ;)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wręczyca Wielka
Data dodania: 12-10-2022

Bardzo polecam Panią Anię: szybko i konkretnie odpowiedziała na nasze zapytanie, dała nam liczne wskazówki przed uroczystością, zawsze szybko odpowiadała na wszelkie pytania. Była otwarta na nasze propozycje dotyczące terminu i miejsca sesji poślubne. Dodatkowo, pomimo fatalnej pogody w dniu sesji świetnie sobie poradziła i zdjęcia w ulewie wyszły piękne!

Ania
13-10-2022

Dziękuje bardzo !. Jest mi bardzo miło, słyszeć Waszą opinie ;).

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Gryfnykadr Anna Gasztyk
NIP: 6292470246
Imię i nazwisko: Anna Gasztyk
Adres: Dąbrowa Górnicza, 41-303, woj. śląskie
505-765...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8477
Zadzwoń
505-765...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dąbrowa Górnicza

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy