Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN - film 1 Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN - film 1
Pokaż kolejny film

Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN id:48851

Łódź, łódzkie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
691-543...

O nas

Instrumenty:

  • harfa
  • pianino
  • saksofon
  • skrzypce
  • wiolonczela

Nazywam się Iza Matuszewska, jestem skrzypaczką z wykształceniem wyższym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej, eventowej oraz weselnej. Gram na skrzypcach klasycznych oraz elektrycznych, a także współpracuję z wieloma wspaniałymi muzykami grającymi na innych instrumentach. Jestem także założycielką i managerką Agencji Artystycznej Manufaktura Muzyki oraz kwartetu smyczkowego Antidotum Quartet - zespołu z ogromnym doświadczeniem w zakresie oprawy muzycznej ślubów, eventów oraz koncertów. Na co dzień jestem artystką prestiżowej orkiestry Filharmonii Łódzkiej. Zakres moich usług to cała Polska i nie tylko :)

Skrzypce elektryczne to wyjątkowa muzyka na:
• Widowiskowe show na weselu
• Pierwszy taniec
• Wzruszające podziękowanie dla rodziców
• Ekspresyjną lub nastrojową muzykę podczas podawania tortu
• Elegancki akompaniament podczas obiadu
• Ślub plenerowy (cywilny/ humanistyczny/ kościelny)
• Niezapomniane dźwięki podczas składania życzeń w plenerze, pod kościołem lub na sali weselnej

Posiadam własne wysokiej klasy nagłośnienie oraz bogaty zbiór własnych podkładów, które pięknie dopełniają melodie grane na skrzypcach. Na życzenie przygotuję Wasz ulubiony utwór :) Mogę także zapewnić nagłośnienie dla urzędnika lub Mistrza Ceremonii w plenerze.

Podczas oprawy muzycznej ślubów mogę także wystąpić w duecie z pianinem, harfą, saksofonem, wokalistką, drugim instrumentem smyczkowym, a także w większych zespołach (trio smyczkowe/kwartet smyczkowy).

Podczas show na weselu mogę wystąpić jako solistka, w duecie elektrycznym (dwoje skrzypiec elektrycznych) lub trio elektrycznym (skrzypce-skrzypce-wiolonczela).

Do wyboru mają Państwo kilka wariantów oprawy muzycznej:

🥉 PAKIET BRONZE - oprawa ślubu kościelnego/cywilnego/humanistycznego

🥈 PAKIET SILVER - oprawa ceremonii ślubnej wraz z życzeniami (pod kościołem/na sali)

🥇PAKIET GOLD - oprawa ceremonii zaślubin, życzeń oraz koncert podczas obiadu na sali weselnej

🏅PAKIET EXCLUSIVE - oprawa ceremonii zaślubin, życzeń, koncert podczas obiadu na sali weselnej, oprawa pierwszego tańca.

💎🎻 PAKIET DIAMOND – SHOW podczas uroczystości weselnej (we współpracy z Dj'em lub zespołem zamówionym przez Parę Młodą) +oprawa muzyczna ślubu wraz z życzeniami
💎🎻 PAKIET DIAMOND ROZSZERZONY - SHOW podczas uroczystości weselnej (we współpracy z Dj'em lub zespołem wybranym przez Parę Młodą), oprawa muzyczna ślubu wraz z życzeniami i dodatkowe usługi zgodne z Waszymi potrzebami (pierwszy taniec/wyprowadzenie z domu/koncert podczas obiadu weselnego etc.)


Posiadam rozbudowany repertuar, w którym z pewnością znajdziecie wymarzone utwory:
🎻 Muzyka klasyczna (np. Marsz weselny Wagnera, Marsz weselny Mendelssohna, Ave Maria Gounod, Ave Maria Schubert, Ave Maria Caccini, Aria na strunie G Bach, Gabriel’s Oboe Morricone)

🎻 Pieśni ślubne (np. Barka, Ofiaruję Tobie Panie Mój, Panie proszę przyjdź, Schowaj mnie, Prawo miłości, Rękę ci daję, Ty tylko mnie poprowadź)

🎻 Muzyka filmowa (np. Can You Feel the love tonight, Can't help falling in love, Kolorowy wiatr, Por Una Cabeza, Walc z filmu Noce I dnie)

🎻 Muzyka rozrywkowa, taneczna i klubowa (np. All you need is love, Shallow, Wonderful World, You Are The Reason, Halo Beyonce, Despacito, muzyka klubowa)

Zachęcam do posłuchania przykładowych nagrań na YouTube i w mediach społecznościowych pod nazwą Izzy Violin – Iza Matuszewska.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (21)
Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 1
Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 2 Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 3 Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 4 Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 5
Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN, Łódź - zdjęcie 6
1 / 21

Oferta Izzy Violin

Show na weselu

Cenę ustalam z klientem indywidualnie przy każdej uroczystości, jest zależna od kilku czynników:
- miejscowości oraz jej odległości od Łodzi,
- czasu trwania koncertu i ilości utworów które mam wykonać
- godziny- koncerty po godzinie 22:00 są inaczej wyceniane
-nagłośnienia- czy jest ono dostępne w miejscu koncertu wraz z obsługą (Dj lub akustyk) lub czy mam nagłośnienie zapewnić we własnym zakresie

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie możemy odbyć on-line. Istnieje także możliwość spotkania osobistego w Łodzi. Jest to usługa bezpłatna :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Izzy Violin (15)

Skrzypce na ślub/ event/ wesele/ skrzypce elektryczne - IZZY VIOLIN id:48851
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Radziejów
Data dodania: 27-09-2022

Niesamowity i niezapomniany występ Pani Iza zapewniła nam na weselu . Goście byli pod wrażeniem , a show mogłoby trwać całą noc , cudowna oprawa muzyczna na ślubie , a skrzypce elektryczne były prawdziwą wisienką na torcie! Z całego serca polecamy ! Mega talent

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Łódź
Data dodania: 06-09-2022

Bardzo dziękujemy Pani Izie za przepiękną oprawę muzyczną naszego wesela. Przepiękny wybór repertuaru i cudowne wykonanie sprawiły, że cała ceremonia była bardzo wzruszająca. Nie musieliśmy się o nic martwić, ponieważ Pani Iza zadbała o każdy szczegół. Jeszcze raz bardzo dziękujemy <3 Aleksandra i Adam

N
Nina i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Łódź
Data dodania: 04-09-2022

Pani Iza to wspaniała i utalentowana osoba. Zarówno my jak i wszyscy goście byliśmy zachwyceni !! Nie da się opisać słowami tego co zrobiła Pani Iza na naszym weselu. Występ był fenomenalny. Cieszymy się, ze to właśnie Pani była z nami w tym dniu! Bardzo dziękujemy - Nina i Piotrek ❤️

Izzy Violin
05-09-2022

Dziękuję za wzruszające słowa! ❤️

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Łódź
Data dodania: 20-08-2022

Serdecznie dziękujemy Pani Izie za piękną oprawę naszego ślubu a wcześniej za wybór utworów bo sami byśmy nie wybrali tak pięknych i wzruszających. Było cudownie i serdecznie polecamy współpracę z Panią Izą!

Izzy Violin
24-08-2022

Dziękuję bardzo!!! ❤️

A
Aneta
5.00
 / 5
Data imprezy: 01-07-2022
Sulechów
Data dodania: 12-07-2022

trudno opisać jaką radość sprawił mi i moim gościom występ Pani Izy. Fantastyczna energia, świetny repertuar i ten.... uśmiech !!! Jeszcze raz bardzo dziękuję za uświetnienie mojej uroczystości. Szczerze i gorąco POLECAM !!!

Izzy Violin
24-08-2022

Dziękuję Pani Anetko. Wasza energia także była niesamowita!!! 🥰

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Jabłonna Lacka
Data dodania: 28-06-2022

Wspaniała niespodzianka w postaci oprawy muzycznej w dniu naszego ślubu była strzałem w dziesiątkę. Pani Iza ma ogromny talent, doskolane dogadała się z wokalistką oraz organistą. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Z całego serca polecam 😊

Izzy Violin
24-08-2022

Dziękuję Kochani, wzruszyliście mnie do łez 🥲

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Konstantynów Łódzki
Data dodania: 14-06-2022

Oprawa muzyczna naszego ślubu była wspaniała i naprawdę wzruszająca. Ogromny talent, profesjonalizm i klasa sama w sobie. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Gorąco polecam.

Izzy Violin
24-08-2022

Dziękuję Kochani i do usłyszenia 💞

W
Wiola
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Warszawa
Data dodania: 13-06-2022

Wspaniała i przesympatyczna Pani Iza zachwyciła nie tylko nas ale również wszystkich gości weselnych swoim występem, był ogień! Dziękujemy również za wykonanie naszych ulubionych utworów muzyki filmowej, trudno było kryć wzruszenie... Pozdrawiamy gorąco, Wiola i Kuba

Izzy Violin
29-06-2022

Dziękuję😍 Przygotowanie Waszych ulubionych utworów to była prawdziwa przyjemność ! Do usłyszenia

Pokaż więcej opinii

Kontakt Izzy Violin

Nazwa firmy: Izzy Violin
Imię: Izzy Violin 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
691-543...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5738
Zadzwoń
691-543...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie