Marcin Syska Photography - Emocje | Detale | Historie id:40247

4000 zł / 12 godzin
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
603-968...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Cześć! Cieszę się, że tutaj jesteś! Nazywam się Marcin Syska i jestem zawodowym fotografem. Od 11 lat specjalizuję się w reportażach ślubnych i sesjach plenerowych.

Zerknij na kolekcję zdjęć w mojej wizytówce. Znajdziesz tutaj także krótki film, który pokazuje w jaki sposób pracuję z parą. Jeśli to co zobaczysz Ci się spodoba będzie mi miło, jeśli odwiedzisz moją stronę internetową. Znajdziesz tam wiele galerii ze zdjęciami i dowiesz się więcej o mnie. Mam nadzieję, że nasze wizje tego jak opowiedzieć historię dnia ślubu się pokryją… I spotkamy się na Twoim własnym ślubie.

Pracuję na terenie całego kraju i za granicą. Dotyczy to także sesji poślubnych i narzeczeńskich. Mam doświadczenie w pracy z agencjami ślubnymi. Nie raz fotografowałem też śluby i sesje z parami „międzynarodowymi”. Swobodnie mówię po angielsku.

Praca ze mną opiera się przede wszystkim na swobodzie. Staram się stworzyć dla Was luźną i spokojną atmosferę, w której moja obecność nie tylko nie będzie dla Was krępująca, ale sprawi, że będziecie się dobrze bawić.

Jeśli masz ochotę poznać szczegóły współpracy ze mną i dowiedzieć się czegoś więcej o mojej ofercie, proszę skontaktuj się ze mną przez tutejszy formularz lub bezpośrednio – telefonicznie lub mailowo.

Marcin

=== REPORTAŻ ŚLUBNY ===

Pracując z moimi parami w dniu ślubu dbam o to, żeby w równowadze połączyć dwie rzeczy czyli to, co ważne i to, co piękne… Dbam o to, aby każdy ważny moment w ciągu dnia został zamknięty w obrazku. I nie chodzi tu tylko o zakładanie obrączek i pierwszy taniec. Dla mnie „ważny” moment to także ten, gdy emocje swobodnie płyną między Wami… Czułe spojrzenie, mama zaglądająca przez drzwi, gdy jej córka szykuje się do wyjścia… Wiecie o co mi chodzi! 😉 To wszystko uzupełniam detalami i pięknymi dekoracjami. Każda z moich para dostaje ode mnie spójną i ciekawą kolekcję zdjęć, którą pomimo jej sporego rozmiaru, ogląda się z przyjemnością.

=== SESJA PLENEROWA ===

Sesja poślubna to idealny pretekst do tego, żeby jeszcze raz założyć suknię i na chwilę znowu poczuć się jak w dniu ślubu. Oczywiście pomijając stres, który się z nim wiąże! Zawsze zachęcam moje pary do wybrania się na sesję poślubną. Robimy wtedy zdjęcia na spokojnie, w luźnej atmosferze i pięknych miejscach. Lokalizacja sesji może pochodzić od Was lub możemy ją wybrać wspólnie. W zależności od tego, gdzie się wybierzemy, sesja trwa czasami dwie godziny, a czasami nawet większość dnia.

=== SESJA NARZECZEŃSKA ===

Sesja narzeczeńska to krótka sesja zdjęciowa, która da Wam okazję do oswojenia się z mną i obiektywem. Będzie dla Was super rozwiązaniem jeśli obawiacie się, że obecność fotografa będzie Was krępować lub stresować.

=== ALBUMY I DODATKI ===

Każda para otrzymuje ode mnie drewniane pudełko zawierające wydrukowane fotografie, pendrive ze zdjęciami cyfrowymi, poddanymi starannej obróbce oraz płytkę z pokazem slajdów.

Przygotowuję także albumy w formie fotoksiążek, w których historia każdego ślubu jest indywidualnie rozkładana na kartach albumu. Moje albumy dostarcza firma Krukbook z Łodzi, obecnie jedna z najlepszych drukarni w kraju.

=== FOTOGRAFIA ANALOGOWA ===

Tym co mnie wyróżnia jest możliwość wykonania przeze mnie części lub wszystkich Twoich zdjęć w technice fotografii analogowej. Co to znaczy? Fotografia analogowa opiera się na technice fotograficznej z „minionej epoki”, czyli wykorzystaniu do zrobienia zdjęć aparatów fotograficznych na tradycyjną kliszę fotograficzną (dawniej zwaną filmem).

Takie zdjęcia dzisiaj znacznie odróżniają się od tego co można uzyskać techniką fotografii cyfrowej. Mają wspaniały klimat, kolory, ziarno. Oczywiście efekt końcowy możesz zobaczyć także na ekranie komputera, nie tylko na papierze. Proponuję Ci to rozwiązanie, jeśli szukasz czegoś naprawdę odmiennego i ciekawego. Zapytaj mnie o szczegóły.

=== ODPOWIEDZI NA KILKA PODSTAWOWYCH PYTAŃ ===

P: Marcin dlaczego masz tak mało opinii?
O: Jestem w serwisie Wesele z Klasą od lipca 2019 i jeszcze nie miałem okazji zebrać zbyt wielu opinii od par, które mnie tutaj znalazły. Jeśli chcesz dowiedzieć się co myślą o mnie pary, z którymi pracowałem zajrzyj na moją stronę internetową. Znajdziesz tam wiele referencji od prawdziwych klientów, z linkami do ich reportaży/sesji.

P: Czy robisz pozowane zdjęcia z rodziną i innymi gośćmi?
O: Tak, jeśli będziesz mieć ochotę na taką sesję wystarczy, że dasz mi znać. Zaaranżujemy ją w trakcie wesela lub w innym odpowiednim momencie.

P: Czy robisz zdjęcia z drona?
O: Jestem licencjonowanym operatorem drona i mogę zrobić takie zdjęcia. Nie jest to jednak standardowy element mojej oferty. Daj mi znać, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

P: Czy możemy zrobić sesję w dniu ślubu?
O: Tak, możemy na chwilę wyrwać się z przyjęcia i zrobić 15 minutową sesję.

P: Czy oferujesz pakiet foto + video?
O: Tak. Chociaż sam specjalizuję się tylko w fotografii, mogę zaoferować Ci pakiet zdjęcia + film w ramach mojej oferty. Zatrudniam profesjonalnego filmowca.

Oferta

Reportaż Ślubny
4000 / 12 godzin

Cena reportażu ślubnego zaczyna się u mnie od 4000 PLN i zależy od tego, w którym roku bierzesz ślub. W cenie jest 12 godzinny reportaż trwający od przygotowań do 1:00 w nocy. Otrzymujesz zdjęcia cyfrowe oraz wydrukowane, a także kilka innych dodatków. Wszystko zapakowane w stylowe ręcznie wykonane drewniane pudełko, które nazywam GoodiezBox.

Dodatkowo polecam sesje w osobnych dniach - poślubną i narzeczeńską, a także fotoksiążki marki Krukbook. Na Twoje życzenie jestem także w stanie przygotować kilka innych fotograficznych produktów np. płótna, wydruki fine art, albumy tradycyjne, specjalistyczne kopie zapasowe zdjęć, itd.

Proszę skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Kontakt

Nazwa firmy:Marcin Syska Fotograf Ślubny
Imię i nazwisko:Marcin Syska
Adres:Warszawa
woj. mazowieckie
603-968...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 30-01-2019, liczba odwiedzin: 259
Telefon
603-968...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie