Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (18)
Zobacz zdjęcia (18)
● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 1
● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 1 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 2 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 3 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 4 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 5 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 6 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 7
● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023, Poznań - zdjęcie 8
1 / 18

● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023 id:35989

Poznań, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
735-024...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moje fotografie to historie miejsc, ludzi i ich emocje splecione we wspomnienia, które nie bledną z czasem. Niezależnie od tego, czy wyruszamy razem stawić czoła przygodom pośród pięknej przyrody, czy odkrywamy na nowo intymność Twojego własnego domu, zawsze pragnę uchwycić prawdziwą wersję Was.

Jeżeli szukasz nie tylko fotografa, ale przyjaciela, któremu zależy na tym, by Wasz ślub wypadł doskonale, to napisz do mnie. Wybierzmy się na spacer albo usiądźmy przy kawie. Jeżeli jest coś, co lubię bardziej niż bieganie z aparatem, to właśnie te spotkania. Wtedy poznaję Was lepiej, a w głowie kiełkują mi pomysły na kadry, które najlepiej oddają to kim jesteście.

Przekonaj się, że to nie puste słowa, napisz, a zobaczysz co razem wyczarujemy :)

Wierzę, że każdy zasługuje na rolę głównego bohatera filmu. Filmu, który nie wymaga ani scenariusza, ani aktorskiego talentu, lecz jedynie historii noszonej w sercu i szczypty człowieczego piękna. Jeżeli właśnie tego szukasz, to gorąco zapraszam do kontaktu 💛

*Mogę pracować razem ze znajomym kamerzystą — proszę pisać, jeżeli interesuję Państwo duet foto+video

● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023 - film 1 ● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023 - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie (2)

● MF Photography ● Promocyjne ceny na sezon ślubny 2023 id:35989
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Poznań
Data dodania: 30-01-2019

Bardzo zależało mi na pamiątce z tego dnia, ale takiej niecodziennej, z duszą a jednocześnie pełnej elegancji i głębi. Nie chciałam 'zwykłych' zdjęć, gdzie np. para młoda jest wyostrzona a reszta zamazana i tyle.
Oglądając zdjęcia wykonane przez Marie czujemy ciepło - nie tylko związane z całą ceremonią i ekscytacją, ale te zdjęcia mają w sobie taką magię! gra świateł, niezwykłe ujęcia, uwiecznione wszystko to, co chciałam... Mnóstwo zdjęć, pięknie obrobione. Doskonały kontakt, przyjemne rozmowy przy kawie o oczekiwaniach, efektach.. ja się zakochałam i polecam Marie z całego serca, jeśli zależy Wam na profesjonalnej usłudze i to na najwyższym poziomie! :)
Serdecznie pozdrawiam!

D
Dobrochna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 17-01-2019

Wpadliśmy na ofertę Marie zupełnie niespodziewanie, poszukując fotografa na nasz ślub, i było dokładnie jak w przysłowiu „jak śliwka w kompot”. Zdjęcia Jej poprzednich realizacji po prostu chwyciły nas za serce, a po spotkaniu z Nią tylko upewniliśmy się, że to jest to. Zarówno ze ślubu i wesela, jak i z sesji, powstały przepiękne, naturalne kadry, takie „nasze”. Marie ośmielała nas swoim onieśmieleniem, prowadziła z wyczuciem, dzięki czemu pozowanie było przyjemne, a nie wymuszone. Podziwialiśmy Jej zaangażowanie i czasem wręcz akrobatyczne umiejętności w tworzeniu ujęć. Powstała wspaniała pamiątka – świetnej jakości zdjęcia i zarazem magiczne obrazy, ponieważ za każdym razem przenoszą nas do tamtych chwil i wywołują wciąż na nowo uśmiech i wzruszenie, a nie zażenowanie. Dlatego mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żeby skorzystać z Jej usług!
Zdecydowanie polecamy współpracę z Marie!
Dobrochna i Przemysław

Kontakt

Imię i nazwisko: Marie Filonenko
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
735-024...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2519
Zadzwoń
735-024...
Napisz

Popularne miasta w okolicy