ABC Kuchni id:16697

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Suchy Las, wielkopolskie
Data dodania: 14-10-2015
Liczba odwiedzin: 187

Oferta

Nasza restauracja, jest wizytówką Firmy. Ten przytulny, kameralnie urządzony lokal daje Państwu możliwość zapoznania się z naszą ofertą i zdegustować firmowe specjały. Warto zaznaczyć, że wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia, co gwarantuje ich świeżość i najwyższą jakość. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyta w restauracji "ABC Kuchni" była dla naszych Gości miłym, na długo pozostającym w pamięci wydarzeniem.
Sercem i duszą restauracji jest kuchnia. To tu realizują się nasze najlepsze pomysły. Potrawy nabierają swoich smaków i zapachów. Zwyczajne składniki - warzywa, mięsa, przyprawy - w kuchni nabierają cech dzieła sztuki. Wszystkie potrawy tworzymy z sercem, myśląc o naszych Klientach. Nasz szef kuchni doskonale rozumie, że zaspokojenie gustów i smaków Klientów jest w jego pracy najważniejsze. Wykorzystuje swoją wiedzę i doskonali umiejętności, by tworzyć unikalne, autorskie potrawy, łączące w sobie piękno smaku, piękno wizualne i zniewalający zapach.

Zawsze służymy radą i gwarantujemy fachową i kulturalną obsługę. Swoich Klientów obdarzamy ogromnym szacunkiem i troską o to, by opuścili nasz lokal zadowoleni i chętni na odwiedzenie nas ponownie.

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

ABC Kuchni
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Suchy Las
Kod:62-002

Nowe ogłoszenia