Andra - Wynajem namiotów weselnych

Motycz, lubelskie

O nas

Oferujemy Państwu hale namiotowe na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze eventów sprawiło, że postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o wynajem lekkich i eleganckich konstrukcji tymczasowych. Proponowane przez nas namioty imprezowe pozwalają na stworzenie atrakcyjnej aranżacji wydarzenia w plenerze.

Jako wypożyczalnia namiotów zapewniamy bardzo szeroki wybór modeli – od niewielkich konstrukcji na kameralne wydarzenia, aż po obszerne hale - odpowiednie na huczne wesela.

W ciągu wielu lat praktyki zaobserwowaliśmy, że eventy plenerowe cieszą się ogromnym powodzeniem, a nasze hale stanowią doskonałe rozwiązanie dla organizacji takiego wydarzenia. Można je zmontować i zdemontować w jeden dzień, a także ustawić w dowolnej lokalizacji. Nasza siedziba znajduje się w Motyczu nieopodal Lublina, jednak wynajem oferujemy dla zainteresowanych z całej Polski.

Uczta weselna to niezwykle radosna oraz huczna zabawa. Ten dzień każda Para Młoda pragnie przeżyć ciesząc się wejściem na nową drogą życia w pięknym otoczeniu wraz z rodziną i bliskimi. Wynajmując duże hale, czy kameralne namioty weselne z naszej oferty istnieje możliwość zorganizowania uroczystości w niemal każdym miejscu. Cała przestrzeń namiotu pozostaje do Państwa dyspozycji. Sami decydujecie o ustawieniu stołów, wystroju, czy wielkości powierzchni przeznaczonej jako miejsce do tańca. Nie musicie się martwić też o rezerwację lokalu na kilka miesięcy przed uroczystością.

Można u nas zarezerwować:

- Hale piknikowe na festyny i koncerty
- Hale eventowe na imprezy okolicznościowe, plenerowe, gale i konferencje
- Hale wystawowe na targi, wystawy, pokazy i akcje promocyjne.

Dodatkowo oferujemy między innymi:

- podłogi, parkiety taneczne, sceny i podesty
- meble bankietowe i konferencyjne (stoły, krzesła)
- szatnie, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice
- ozdobne podwieszenie sufitu i ściany (tzw. gala).

Naszymi atutami są:

- estetyczna i stabilna konstrukcja hal - ramy konstrukcyjne naszych namiotów są wykonane z opatentowanych profili aluminiowych, co nadaje konstrukcji wyjątkową stabilność i estetykę. Nasze konstrukcje nie posiadają żadnych podpór wewnętrznych, co pozwala na maksymalne wykorzystanie i swobodną aranżację przestrzeni.
- budowa segmentowa - możliwość montażu od 50 do 1000m2 (przęsło co 5m)
- dopracowana logistyka
- montaż hal namiotowych wykonują doświadczone ekipy, dzięki czemu cały proces trwa około 4-5 godzin w przypadku powierzchni obejmującej około 300m2
- świadczymy nie tylko usługi montażowe, ale i transportowe. Zawsze dostosowujemy godziny pracy do indywidualnych potrzeb klientów, pracujemy więc zarówno w dzień, jak i w nocy. Możemy rozbić namiot z jednodniowym wyprzedzeniem, bez dodatkowych kosztów wynajmu.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1951

Wyjątkowe sale weselne w mieście Motycz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie