Andrzej Drelich Fotografia

Tuchola, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
603-151...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Do fotografii się wraca, służą ocaleniu od zapomnienia chwil wartych naszej pamięci. Dla Was ślub jest już teraz ważnym wydarzeniem. Dlatego tyle czasu poświęcacie przygotowaniom. Wszystko musi być perfekcyjnie zaplanowane. Kościół, sala balowa, menu, suknia, DJ, wodzirej, orkiestra, atrakcje dla gości, podziękowania dla rodziców. A fotograf?
To osoba odpowiedzialna za to, jak będziecie wspominać te chwile. Na fotografiach uwieczni ulotne chwile. Jak powiecie sobie TAK, jak uronisz łzę szczęścia, pierwszy pocałunek Żony i Męża, Może spotkamy się wcześniej? Będę Wam towarzyszył podczas przygotowań. Zarejestruję wzruszenie rodziców, gdy zobaczą Was wychodzących z domu, zobaczę, jak świadkowe i świadkowie pomagają Wam nie zwariować i nie pozwalają Wam uciec sprzed ołtarza.
Może spotkamy się jeszcze wcześniej i zobaczę Wasze życie narzeczeńskie? Poznam Wasze ulubione miejsce spacerów, wspólne zajęcia, hobby... Potem wesele, Wasi goście, oczepiny, atrakcje podczas zabawy.
Teraz powiem Wam coś ważnego, nie wszystkich tych wydarzeń będziecie świadkami, coś Wam umknie, coś ukryją przed Wami goście szykując Wam niespodziankę. Ale nic straconego, zobaczycie to na fotografiach, które Wam przekażę.
Jak opadną emocję spotkamy się jeszcze raz? Wskażcie Wasze miejsce, destynację, w której chcecie być sami, bez gości, baz weselnego zgiełku. Gdzie będziecie tylko dla siebie. Zabiorę się tam z Wami i dyskretnie uwiecznię te intymne chwile. Czy je pokażecie rodzinie, przyjaciołom? To zależy od Was. Otrzymacie ode mnie pakiet fotografii z tych ważnych wydarzeń na początku wspólnej życiowej drogi. To Wy zadecydujecie, którymi podzielicie się, a które zatrzymacie tylko dla siebie. Jedno jest pewne, mało kto będzie pamiętać jak smakował rosół na weselu, resztę od zapomnienia zachowam dla Was na fotografiach.

Kilka informacji technicznych
Fotografuje już długie lata. Używam sprzętu marki NIKON. Używam, prócz aparatów i obiektywów, lamp studyjnych i przenośnych. Czasem, na życzenie klientów, zabieram na wesele tzw. ścianki do fotografii pozowanych. To lepsza jakościowo alternatywa dla fotobudki.
Usługi wykonuję na terenie całego kraju, wyjazd za granicę też nie stanowi przeszkody.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Matasa Media
NIP: 5611234238
Imię i nazwisko: Andrzej Drelich
Adres: Tuchola, ul. Cegielniana 30, 89-500, woj. kujawsko-pomorskie
603-151...
liczba odwiedzin: 4334
Zadzwoń
603-151...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tuchola

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy