Zobacz zdjęcia (5)
Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci, Białystok - zdjęcie 1
Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci, Białystok - zdjęcie 2 Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci, Białystok - zdjęcie 3 Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci, Białystok - zdjęcie 4 Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Anna Zatorska - animator zabaw dla dzieci id:49112

Białystok, podlaskie

O nas

Witam!

Już od 8 lat wraz z zespołem najlepszych, pełnych pasji animatorek zajmujemy się animacją czasu wolnego. Jako Mama, doskonale zdaję sobie sprawę, jak bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniej rozrywki Najmłodszym - takiej, która sprawi im radość, ale również wspomoże ich rozwój. Tworząc swój zespół, postawiłam sobie cel: znaleźć animatorów, którzy są odpowiedzialni oraz dostarczą dzieciom uśmiechu i radości. Udało się! Zespół wraz ze mną tworzą studentki oraz Mamy, które kochają zabawy z dziećmi i mają tę wyjątkową zdolność nawiązywania z nimi kontaktu. Nasze doświadczenie sprawia, że doskonale dogadujemy się z Maluchami i potrafimy szybko reagować na ich potrzeby.

Dzięki nam zagospodarujesz dzieciom czas w trakcie uroczystości (wesela, chrzciny, komunie). Oferowane przez nas atrakcje dla dzieci wprawiają w zachwyt uczestników w różnym wieku. Z nami będzie wesoło, kolorowo i tak, jak lubią dzieci - bo to one dla nas są najważniejsze!


Oto niektóre z atrakcji, które oferujemy:

- malowanie twarzy i ciała,
- tatuaże dla dzieci (z farb, brokatowe), henna,
- dmuchańce,
- animacje piaskiem, balonowe (warsztaty wykręcania baloników modelarskich) oraz taneczne (np. zumba),
- fluo party,
- ręcznie wykonana piniata,
- pokazy pasty balonowej, baniek mydlanych,
- zabawy integracyjne, sportowe, tematyczne,
- wynajem klauna,
- pyszna wata cukrowa w różnych kolorach.

Zabawy mogą być dowolnie modyfikowane. Wyobraźnia i wiedza naszych animatorów na temat dzieci, ale też ogromna intuicja pozwalają stworzyć przestrzeń zabawy w każdym otoczeniu.

Zapraszamy!

liczba odwiedzin: 2486

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie