Zobacz zdjęcia (5)
Arko Fotografuje, Poznań - zdjęcie 1
Arko Fotografuje, Poznań - zdjęcie 2 Arko Fotografuje, Poznań - zdjęcie 3 Arko Fotografuje, Poznań - zdjęcie 4 Arko Fotografuje, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Arko Fotografuje id:46169

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Emocje
Podstawą mojej pracy to przygoda, autentyczność i emocje. Interesuje mnie wyłącznie uchwycenie w kadrze pięknych i prawdziwych chwil, emocji, uśmiechów i wzruszeń. Kiedy wrócicie po latach do zdjęć, to przypomnicie sobie dokładnie te emocje, które towarzyszyły Wam tego dnia.

Fotoreportaż nie może być ustawiany, to są spontaniczne zdjęcia, które mają na celu uchwycenie w obiektywie emocji, to tworzenie zdjęć, które znaczą coś więcej niż tylko piękne zdjęcia, to także przypomnienie emocji jakie były w tym najważniejszym dniu.
„Nie chodzi o to, by być najlepszym na świecie. Chodzi o to, być lepszym niż wczoraj.”

Zostańmy przyjaciółmi
Jestem przyjazną i otwartą na nowe znajomości osobą, cieszę się, że moja pasja daje mi tą możliwość. Chce z Wami stworzyć historię i zostać kimś więcej niż tylko fotografem na w Waszym dniu, to coś więcej niż tylko transakcja biznesowa.

Wielu fotografów utrzymuje relacje czysto biznesowe, nie poznając swoich klientów, nie znając ich oczekiwań, to jak się zachowują gdy nie jest skierowany na nich obiektyw aparatu.
Nie jestem jednym z nich, chce poznać Was bliżej, cieszyć się z Waszego szczęścia i uczestniczyć w nim.

Historia
Jako Wasz fotograf poświęcę czas na udokumentowanie waszego ślubu w najpiękniejszy sposób. Chcę, że kiedy będziecie spoglądać wstecz na jeden z najpiękniejszych dni swojego życia, przeżywali ponownie każdą chwile. Każda para zasługuje na naprawdę magiczny ślub i wyjątkowe zdjęcia.

“Fotografia to moja pasja, dzięki której mogę wyrażać swoje emocje”

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 60-102, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 977

Popularne miasta w okolicy