Zobacz zdjęcia (5)
Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika, Olsztyn - zdjęcie 1
Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika, Olsztyn - zdjęcie 2 Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika, Olsztyn - zdjęcie 3 Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika, Olsztyn - zdjęcie 4 Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Art of Glow - FireShow, Lightshow, Pirotechnika id:23466

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

O nas

Oferujemy pokazy artystycznego tańca z ogniem. W swoich pokazach łączymy klasyczne elementy tańca z ogniem, nowoczesnej wizualizacji w postaci autorskich rozwiązań opartych na technologii led oraz elementy pirotechniki scenicznej. Pokazy fireshow wykonujemy do muzyki etnicznej, folkowej, irlandzkiej, epickiej oraz filmowej.

Pracą z ogniem zajmujemy się od 10 lat. Ogień to zarówno nasza pasja jak i sposób na życie, dlatego każdy pokaz wykonujemy z ogromną satysfakcją i zaangażowaniem.

Jeżeli nie ognień to co? Światło! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta poszerzyliśmy naszą działalność artystyczną o pokazy lightshow. Występy z wykorzystaniem całkowicie bezpiecznych, świecących rekwizytów opartych na najnowocześniejszych autorskich rozwiązaniach. Doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy odbywające się w pomieszczeniach zamkniętych takich jak restauracje, hotele, kluby, dyskoteki itp.

liczba odwiedzin: 1151

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie