Auto do Ślubu - zabytkowe, nowoczesne id:16300

Oferta
Dodaj do plannera

Wynajem limuzyn z szoferem.

Województwa: PODKARPACKIE, MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, LUBELSKIE i INNE

Oferujemy piękne limuzyny:

- Chrysler 300c w kolorze BIAŁYM/ECRU
- Chrysler 300c w kolorze CZARNYM
- Cadillac Deville (rocznik 1963) w kolorze BIAŁYM
- Jaguar SS100 w kolorze CZERWONYM (kabriolet; opcja z zakładanym dachem)


do wynajęcia i obsługi różnego rodzaju imprez: wesela, śluby, imprezy okolicznościowe, randki, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz zamówienia indywidualne.

W jednej cenie jest już zapewnione wszystko łącznie z paliwem, dojazdem do Państwa na miejsce, dojazdem do Pana Młodego, Pani Młodej, Kościoła, domu weselnego, odpowiedni wygląd kierowcy, czapka szoferska, białe rękawiczki, etc., możliwy również dowóz na sesję zdjęciową w dniu ślubu. W cenie jest także przybranie samochodu (posiadamy wiele dekoracji w różnych kolorach), szeroki wybór różnych tablic rejestracyjnych, na wyposażeniu są także zawsze dwa duże parasole (czarny i biały) na wypadek deszczu.

W dniu ślubu w bagażniku samochodu będą dostępne wszystkie tablice rejestracyjne, ponieważ często Para Młoda (zazwyczaj po pierwszym tańcu), jedzie na sesję zdjęciową, gdzie można wykorzystać również inne tablice w tym np. mniej formalne, oraz bardziej "na wesoło". Para ma wówczas dobrą sytuację na wzięcie "trochę oddechu" po emocjach związanych z samym ślubem.

Możliwość także wynajmu samochodu do sesji zdjęciowej w innym dniu niż dzień ślubu (tutaj byłaby już dopłata), możliwość także własnego przystrojenia samochodu, wówczas prosilibyśmy jedynie, aby było to na stosownych mocowaniach, zazwyczaj takie przybrania są na odpowiednich przyssawkach.

Na jedno wesele można również zamówić np. dwa samochody jednocześnie (w promocyjnej niższej cenie). Jedną limuzyną może jechać Młoda Para a drugą np. Rodzice lub Świadkowie, będzie to naprawdę rewelacyjnie wyglądało, dwa identyczne samochody, dwóch tak samo ubranych szoferów, etc.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: biały

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

794-002...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Auto do Ślubu - zabytkowe, nowoczesne
Imię:Łukasz
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 801

Polecamy

Nowe ogłoszenia