Ave Maria i utwory uroczyste na Twoim ślubie id:15670

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Ave Maria i utwory uroczyste na Twoim ślubie

Marta Ostatnio widziany 11-07-2018
514-180...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (6)
Knurów, śląskie
Data dodania: 06-08-2015
Liczba odwiedzin: 3935

Oferta Oprawa muzyczna ślubu Knurów

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej oprawie zawodowca to polecam siebie :)
Solistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach , Artystka scen muzycznych wykonuje na ślubie piękne Ave Maria i inne utwory uroczyste.
Profesjonalny śpiew i niezawodność.

Szeroki wachlarz utworów, możliwość ustalenia repertuaru i dobrania utworów wg własnego gustu.
W razie potrzeby organizuję skrzypce oraz organistę, jeśli z jakiegoś powodu organista danego kościoła nie jest w stanie zagrać.

W ofercie posiadam również atrakcję weselną ( KONCERT na weselu ) - który może być pięknym podziękowaniem dla rodziców !
Zapraszam do kontaktu !

Opinie o Ave Maria i utwory uroczyste na Twoim ślubie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Ave Maria i utwory uroczyste na Twoim ślubie id:15670
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 02-01-2018
Data imprezy: 31-12-2017
Miejscowość: Katowice
Polecam serdecznie Panią Martę! Niesamowity głos i pełen profesjonalizm. Pani Marta ujęła mnie już w momencie rozmów przed ślubem, jednak to co usłyszałam podczas ślubu zrobiło na nas i gościach wrażenie. mimo - jak się okazało po ślubie - problemów technicznych nie odczułam ich a Pani Marta sprawiła, że sama uroczystość była przepięknie zwieńczona.
DZIĘKUJEMY!
Marci i Daria
Marci i Daria
(5)
Dodano: 07-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Wrocław
Bardzo polecamy panią Marte wszystkim! Dzięki niej, nasz ślub stał się jeszcze piękniejszy, my i nasi goście zapamiętamy go do końca życia! Usłyszeć Ave Maria w wykonaniu Pani Marty ma żywo to coś wspaniałego, ciarki na całych plecach! Pani Marta odbierała każdy telefon i sama kontaktowała sie z organistką. Polecamy i dziękujemy :-)
Eliza
Eliza
(5)
Dodano: 17-05-2016
Data imprezy: 18-09-2015
Dzięki Pani mieliśmy piękny ślub! Wzruszenie i piękne emocje zostaną w pamięci naszej i naszych gości już na zawsze. Jeszcze raz dziękujemy i szczerze polecamy!
Izabela Depta
Izabela Depta
(5)
Dodano: 20-04-2016
Data imprezy: 27-12-2014
Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy wokalnej Pani Marty , uświetniła naszą uroczystość i goście byli pod wrażeniem całej ceremonii... Polecamy jak najbardziej !!
Anna Kędrzynska
Anna Kędrzynska
(5)
Dodano: 18-03-2016
Data imprezy: 29-08-2015
Głos ja Anioł , Pani Marta jest niezwykle utalentowana , profesjonalna a jej śpiew , barwa głosu doprowadza do łez . Ta miła , sympatyczna osoba sprawiła , że nasza ceremonia ślubna była wyjątkowa , romantyczna i bardzo piękna . Goście na weselu i długo po nim mówili tylko o tym jak pani Marta pięknie śpiewała . Najważniejsze poza jej śpiewem było to, że w trakcie przygotowań ślubnych w tej burzy wielu spraw Pani Marta odpowiadała na każdy telefon , e- meil ,wiadomość bardzo Nam pomogła rozwiać wątpliwości co to doboru utworów przy tym była niesamowicie cierpliwa co do ciągłych zmian moich pomysłów Z CAŁEGO SERCA POLECAM
Paweł
Paweł
(5)
Dodano: 28-01-2016
Data imprezy: 18-10-2014
Polecamy gorącą. Pięknie dopełniła swoim głosem uroczystość zaślubin, sprawiając niespodziankę wszystkim gościom. Profesjonalne podejście i bardzo sympatyczna osoba. Profesjonalny głos o pięknej barwie przypadnie do gustu bardziej wymagającym. O nic nie trzeba się martwić, sama kontaktuje się z organistą.

Dane kontaktowe

Ave Maria i utwory uroczyste na Twoim ślubie
Imię:Marta
Nazwisko:Pagacz
Województwo:śląskie
Miejscowość:Knurów

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.