Zobacz zdjęcia (5)
Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED, Rzeszów - zdjęcie 1
Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED, Rzeszów - zdjęcie 2 Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED, Rzeszów - zdjęcie 3 Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED, Rzeszów - zdjęcie 4 Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Atrakcje na wesele - Balony z helem na wesele/ świecące balony LED id:46951

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Aby rozwiązać wasz problem i sprawić żeby ten dzień był dla Was wyjątkowy proponujemy Ci kilka rozwiązań :

PAKIET 1/ BALONY Z HELEM DO NIEBA
Każdy z zaproszonych gości weselnych może otrzymać od nas bukiet balonów wypełnionych helem.
Do balonów na wasze życzenie możemy doczepić przepiękne karteczki z życzeniami lub imionami Pary Młodej. Wspólnie z Waszymi rodzinami oraz przyjaciółmi będziecie mogli wypuścić balony wraz z radosną nowiną ku niebu (np. od razu po wyjściu z kościoła ZAMIAST typowych konfetti lub przy wejściu na salę weselną). Dzięki wielkim balonowym bukietom będziecie mogli zrobić oryginalne i niebanalne zdjęcia oraz wspaniałe nagrania podczas waszego wyjątkowego dnia.

Cennik:
50szt. balonów wypełnionych helem z tasiemkami - 250zł
100szt. balonów wypełnionych helem z tasiemkami - 400zł
150szt. balonów wypełnionych helem z tasiemkami - 550zł

PAKIET 2 / BALONY LED Z HELEM
Polecamy NOWOŚĆ - świecące balony LED z helem !!
Zamiast kolejnych sztucznych ogni, które obecnie pojawiają się na każdym weselu zastąp je balonami LED ! Jest to przepiękna atrakcja dla Pary Młodej oraz gości, gdzie o zmroku możemy wypuścić świecące balony LED, które na długo jeszcze będą widoczne na niebie nad salą weselną! Choć świecące balony led od dawna są popularne na zachodzie, to u nas jeszcze ciągle są mało znane. To nie tylko cudowne zdjęcia ale również przepiękny widok.. szybujących gwiazd na niebie - a to przecież TYLKO ledowe balony !

PAKIET 3 / BALONY LED W OGRODZIE
Jeśli należycie do par które nie lubią zbędnych szopek ? A pokaz świetlistego nieba nie robi na was większego wrażenia...
To balony led z helem świetnie sprawdzą się o zmroku w ogrodzie przy sali weselnej. W dzień nikt tego nie zauważy, ale jak tylko zacznie się ściemniać na dworze, kolorowe (albo białe – jak wolicie) balony będą piękną ozdobą ogrodu oraz wejściem na salę weselną. Będą się wtedy unosić nad ziemią i zrobią podwójne wrażenie!

Cennik:
50szt. balonów LED wypełnionych helem z tasiemkami - 500 zł
100szt. balonów LED wypełnionych helem z tasiemkami - 700 zł
150szt. balonów LED wypełnionych helem z tasiemkami - 1200 zł

PAKIET 4/ BALONY LED NA WODZIE
Świecące balony led „leżące” na wodzie? Czemu NIE ! Jeśli przez przypadek przed Waszą salą weselną jest jakieś jeziorko bądź staw, to ozdobimy go świecącymi balonami!
Po prostu… położymy je na wodzie. Niech sobie pływają, świecą i po zmroku cieszą oczy Wasze i Waszych gości. Stworzymy dla Was bajeczne jezioro z kolorami o jakich tylko marzycie !

Cennik:
50szt. balonów led - 200 zł
100szt. balonów led - 250 zł
150szt. balonów led- 350 zł

PAKIET 5 / WYJĄTKWE BALONY Z HELEM
Zaproponujemy dla Was wyjątkowe i nietuzinkowe rodzaje balonów, które mogą być wspaniałym dodatkiem do dekoracji weselnych oraz napełnimy je helem !

Cennik:
Zależy od tylko od WAS ! Jaką ilość i balonów i rodzaj wybierzecie ;-)

Zadzwoń już teraz i zapytaj o wolne terminy !

liczba odwiedzin: 3765

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie