Zobacz zdjęcia (5)
Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie, Częstochowa - zdjęcie 1
Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie, Częstochowa - zdjęcie 2 Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie, Częstochowa - zdjęcie 3 Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie, Częstochowa - zdjęcie 4 Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Barman Kamil Kozerawski, profesjonalne usługi barmańskie id:30371

Częstochowa, śląskie

O nas

Czy marzycie Państwo o tym by wesele było niepowtarzalne i na długo zapadło w pamięci gości? Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze, ważne są słowa jakość i rzetelność to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa.
W tym wyjątkowym dniu firma Kozerawski Koktajle i Marzenia zapewni Państwu kompleksową obsługę barmańską dopasowaną indywidualnie według Państwa oczekiwań.
Nasi barmani przygotują specjalną kartę drinków Młodej Pary lub też będą serwować koktajle według indywidualnych zamówień gości. W ofercie nie zapominamy o małych milusińskich, dla których także znajdą się kolorowe drinki bezalkoholowe przygotowywane na bazie syropów, soków, świeżych owoców.
Kompleksowość naszych usług to także możliwość aranżacji baru w dowolnie wyznaczonym miejscu, zarówno wewnątrz obiektu weselnego jak i na zewnątrz. Dysponujemy mobilnymi barami, namiotami oraz stolikami koktajlowymi, stąd możemy pracować w każdym miejscu wskazanym przez Państwa.
Profesjonalna miła obsługa i kolorowe koktajle sprawią, że weselna chwila będzie długo gościła w Państwa pamięci. Aby poznać szczegóły oferty wystarczy się z nami skontaktować: telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza załączonego na stronie. Zapraszamy.

Proszę w kontakcie zawrzeć następujące informacje - termin wesela, miejsce, liczba gości, liczba dni. Ofertę z gwarancją ceny wysyłamy w ciągu 24 h od otrzymania stosowanych informacji.

liczba odwiedzin: 2514

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie