Zobacz zdjęcia (3)
Bear Films - wielokamerowa transmisja na żywo z uroczystości, Bolesławiec - zdjęcie 1
Bear Films - wielokamerowa transmisja na żywo z uroczystości, Bolesławiec - zdjęcie 2 Bear Films - wielokamerowa transmisja na żywo z uroczystości, Bolesławiec - zdjęcie 3
1 / 3

Bear Films - wielokamerowa transmisja na żywo z uroczystości id:48965

Bolesławiec, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Jesteśmy młodą grupą pasjonatów, która do tej pory pracowała zawsze jako podwykonawcy, ale postanowiła wreszcie wyjść na swoje i zacząć robić to co uwielbia, czyli tworzyć transmisje na żywo. Za każdym razem dajemy z siebie 200%, aby wszystko wyglądało i brzmiało jak najlepiej, a Wy byście byli zadowoleni. Posiadamy swoją ofertę, ale jest ona tylko podstawą, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozszerzamy ją zawsze do tego stopnia, aby zadowolić najbardziej wymagających. Proponujemy Wam transmisje na żywo, dzięki którym Waszą uroczystość będą mogli obejrzeć również Ci, którzy z różnych powodów nie będą mogli na nią dotrzeć.

Do tworzenia live’ów używamy najnowszego sprzętu filmowego i dźwiękowego:
- bezlusterkowce SONY,
- mikser wizyjny BlackMagic,
- Dron DJI Phantom 4 Advanced,
- Mikser audio Behringer,
- Mikrofon i rejestrator ZOOM.

Składamy obraz na żywo z 3 kamer, dzięki czemu w trakcie przysięgi nie przeszkadzamy fotografowi przestawianiem statywu lub wchodzeniem w kadr, a sama przysięga jest transmitowana z każdej strony. Bez problemu możemy jednak rozszerzyć ilość kamer aż do 8. Dodatkowo w naszych transmisjach wykorzystujemy obraz na żywo z drona, co jest szczególnie widowiskowe przy wyjściu pary młodej z kościoła. Audio za każdym razem pobieramy z wielu źródeł tak, aby żadne zakłócenia nie przeszkodziły w oglądaniu Waszych najważniejszych momentów.

Przed rozpoczęciem ceremonii dla oczekujących gości-widzów proponujemy pokaz Waszych zdjęć lub filmu, które wprowadzą w nastrój i umilą czas oczekiwania.

Po zakończeniu oddajemy Wam zapis transmisji w pełnej jakości, bez kompresji nakładanej przez różne serwisy internetowe, a także bez wycinania niczego (co zazwyczaj robią firmy tworzące filmy ze ślubów) - oczywiście na Wasze życzenie możemy takie zastosować, w uzgodnionym z Wami stylu.

Nie jesteśmy uzależnieni od szybkości internetu na miejscu, ponieważ posiadamy własny punkt dostępowy LTE. Tak samo jeśli chodzi o dostęp do prądu - możemy działać na własnym zasilaniu, dlatego bez problemu obsługujemy również uroczystości plenerowe.

Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i uprawnienia na sterowanie dronem, a także zgodę Kurii na filmowanie w obiektach sakralnych w całej Polsce. Dogadamy się ze wszystkimi fotografami oraz filmowcami i nie wchodzimy im w drogę, aby oni mogli tworzyć dla Was przepiękną pamiątkę ślubu.

Pochodzimy z Dolnego Śląska, ale uwielbiamy zwiedzać nowe miejsca, dlatego świadczymy usługi na terenie całego naszego kraju. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy oraz wszelkie pytania. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to napiszcie, a my z wielką chęcią i bez problemowo odpowiemy na wszystkie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki nam więcej osób z Waszej rodziny i znajomych będzie z Wami tego dnia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferujemy wielokamerową transmisję - taką jak w telewizji z różnych gal, wydarzeń, mszy czy uroczystości - dodatkowo w bardzo przystępnej cenie.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasz realizator zdobywał doświadczenie realizując między innymi transmisje dla największego browaru piwa kraftowego w Polsce.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa obejmuje godziny wokoło ceremonii ślubnej, ale dostosowujemy się do klienta, więc możemy realizować dowolną ilość godzin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Transmisję internetową na 3 kamery plus drona oraz późniejsze oddanie nagrania uroczystości.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmujemy już od 2017 roku, dotychczas jako podwykonawcy innych firm produkcyjnych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jako filmowcy i droniarze pracujemy od 2018 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie zadowolenie klienta oraz uśmiechy wszystkich obecnych na ślubie - patrzenie na ludzi szczęśliwych mocno dodaje skrzydeł.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na kamerach Sony, mikserze Blackmagic, dronie DJI i wielu innych sprzętach różnych profesjonalnych firm.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dobrze wiemy, że sprzęt to jeden z podstawowych elementów sprawnego działania, ponieważ zdecydowanie poszerza możliwości, jakie mamy, a także daje pewność bezawaryjnego działania.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługi realizujemy w składzie: realizator, operator/operator drona, operator kamery. Jednym słowem jestesmy zawsze w trójkę ponieważ dzięki temu możemy uchwycić każdy moment, a samo rozkładanie i składanie sprzętu nie zajmuje nam długo.

Jak ubieramy się na wesele?

Oczywiście w jedyny słuszny sposób - elegancko. To najważniejszy dzień w Waszym życiu, więc mimo tego, że staramy się być niewidoczni, to i tak zachowujemy poziom i ubieramy się odświętnie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Podstawowo udostępniamy poprzez link na chmurze, gdyż tak jest wygodniej dla gości aby mogli sobie pobrać, ale możemy nagrać na pendrive i dostarczyć Wam do rąk własnych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Nagranie oddajemy niezwłocznie albo tego samego dnia, albo w dzień następny (oczywiście w przypadku opcji z pendrive, żeby Wam nie przeszkadzać w celebrowaniu, będzie to pierwszy dzień roboczy).

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy zezwolenie od Kurii na filmowanie w obiektach sakralnych na terenie całej Polsce.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście że tak. Nasz operator ma wszelkie wymagane kwalifikacje i uprawnienia do pilotowania drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Może nie będzie to realizacja weddingowa, ale zdecydowanie browar. Realizowanie transmisji między tankami, w których warzy się piwo było zdecydowanie interesującym przeżyciem.

Jaki jest styl naszej pracy?

Przede wszystkim - z uśmiechem i życzliwością. Zawsze staramy się z każdym dogadać i znaleźć kompromis. Nie wchodzimy w pierwszy plan, a wszystko co będziemy robić będzie z Wami dużo wcześniej uzgodnione tak, abyście o nic więcej się nie martwili.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski - każdy z członków ekipy realizującej transmisję potrafi w komunikatywnym ( a niektórzy to i nawet lepszym) posługiwać się tym językiem.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspirujemy się na zagranicznych realizatorach. Podglądamy jakich sprzętów używają, co nowego wprowadzają i i jak to robią.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Zasadniczo to podstawa naszej usługi. Bez spersonalizowania nie będzie dobrze wyglądać.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W przypadku operowania w pomieszczeniach zamkniętych nie mamy problemów z pogodą. Dla działania na otwartej przestrzeni mamy opracowane sposoby, które uchronią nasz sprzęt i nie zakłócą ciągłości transmisji.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie. Nasze kamery, ze względu na budowę i używane obiektywy, świetnie radzą sobie w słabych warunkach oświetleniowych. W przypadku tych naprawdę złych mamy własne doświetlenie.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Według nasz realistyczność i właśnie bycie na żywo z jak największą liczbą osób.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Duży powerbank i ogniwa solarne :)
Ale tak na serio, to...hmmm... wydaje nam się że jakieś fajne kąpielówki, ręcznik i namiot aby poczuć się jak na wakacjach.

Nasze pasje.

Kolorki - zdecydowanie kolorki :) Uwielbiamy jak światło daje nam takie mini-prezenty w postaci kolorów i ich kompozycji nas otaczających.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bolesławiec, , 59-700, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 522

Popularne miasta w okolicy