Zobacz zdjęcia (5)
Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną, Ostróda - zdjęcie 1
Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną, Ostróda - zdjęcie 2 Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną, Ostróda - zdjęcie 3 Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną, Ostróda - zdjęcie 4 Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną, Ostróda - zdjęcie 5
1 / 5

Beefotobudka - fotobudka z podświetlaną elegancką foto-kabiną id:33445

Ostróda, warmińsko-mazurskie

O nas

BEEFOTOBUDKA to doskonały pomysł na urozmaicenie wesela, urodzin, imprezy firmowej,studniówki, imprezy integracyjnej, kinderbalu, Nikt nie przejdzie obok niej obojętny.
Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji oraz szaleństwa. Budka fotograficzna drukuje dowolnie spersonalizowane zdjęcia, wedle życzenia klienta. Ilość zdjęć podczas imprezy jest nielimitowana.
Wydruk może odbywać się w formacie 10x15cm. Stała pomoc w
naszym wykonaniu jako animatorów zachęci wszystkich gości do brania czynnego udziału w sesji zdjęciowej wykonanej przez fotobudkę! Wystarczy poczekać parę sekund na zrobienie pierwszego zdjęcia, a wydruk fotek trwa zaledwie 15sekund! Design fotobudki jest zaprojektowany w bardzo szykowny sposób. Każdy z uczestników będzie zachwycony możliwościami fotobudki jak i jej wyglądem.
Fotobudka, którą oferujemy państwu odznacza się na tle konkurencji nie tylko jedynym w swoim rodzaju eleganckim designem, ale także dodatkami, które do niej oferujemy. Przede wszystkim należy tu zaznaczyć, że nie jest to fotobudka tylko z nazwy. Elegancki design naszej kabiny pozwala robić zdjęcia bez publiki. Nie przeszkadza to tym samym w wykonywaniu zdjęć grupowych.

liczba odwiedzin: 808

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie