Zobacz zdjęcia (5)
Biesiadne Sioło, Siedlce - zdjęcie 1
Biesiadne Sioło, Siedlce - zdjęcie 2 Biesiadne Sioło, Siedlce - zdjęcie 3 Biesiadne Sioło, Siedlce - zdjęcie 4 Biesiadne Sioło, Siedlce - zdjęcie 5
1 / 5

Biesiadne Sioło id:27539

Siedlce, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • gospoda

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 230

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Niedaleko Siedlec, w środku lasu, z daleka od zgiełku i hałasu, ukryte przed ciekawskimi znajduje się Biesiadne Sioło rodziny Rafalskich, cudowne miejsce do organizacji imprez oraz wypoczynku na łonie natury.
Obiekt zbudowano w charakterze wsi polskiej. Z pietyzmem odtworzono cechy regionalnych budowli, charakterystycznych dla okolic. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, znakomitą jakość potraw kuchni polskiej, w której się specjalizujemy.Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze dużych imprez rodzinnych oraz firmowych, w plenerze i w przygotowanych salach.
Na zlecenie realizujemy indywidualne potrzeby, pomysły i projekty np. plac zabaw dla „milusińskich”, imprezy sportowe, muzyka mechaniczna lub „na żywo”.Jesteśmy w stanie przyjąć równocześnie około 400 gości w imprezach plenerowych i 220 osób pod dachem w klimatyzowanych salach.
Dysponujemy bazą 50 miejsc noclegowych w stylowych chatach „ z epoki” .
Strzeżony parking, bezpieczne szatnie, toalety to nasze dodatkowe atuty.
NOWOŚĆ !!!Oferujemy catering ciepłych posiłków, pakowanych w sterylnych, estetycznych, jednorazowych opakowaniach.

Opinie (1)

Biesiadne Sioło id:27539
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
A
Agata i Zbyszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Warszawa
Data dodania: 30-05-2019

Brakuje słów aby opisać zaangażowanie, wzorową współpracę oraz nieocenioną pomoc Pani Agnieszki oraz Pana Jakuba w organizacji naszego przyjęcia weselnego. Od samego początku współpraca układała się wzorowo. Pani Agnieszka i Jej profesjonalizm jest wprost nieprzeceniony. Organizacyjnie - 100% perfekcja. Sala, pyszne jedzenie oraz anturaż okolicy zrobiły na gościach ogromne wrażenie. Ogromną przewagą jest możliwość zakwaterowania ponad 50 osób w fantastycznych drewnianych domkach! Całe miejsce jest napełnione pozytywną energią. Z miłą chęcią wrócimy do Biesiadnego Sioła już jako goście :)) Polecamy i pozdrawiamy serdecznie!

liczba odwiedzin: 5775

Popularne miasta w okolicy