Błękitna Zatoka id:26487

Kontakt

Napisz wiadomość
Nysa, opolskie
Data dodania: 25-04-2017
Liczba odwiedzin: 32

Oferta

W naszej restauracji Błękitna Zatoka organizujemy imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, studniówki, dyskoteki, bankiety i szkolenia). Zapewniamy obsługę do 120 osób, odpowiednie dokoracje na sali i stołach, oprawę muzyczną oraz bogate menu. Istnieje możliwość rezerwacji sali razem z miejscami noclegowymi dla gości, w domkach na terenie ośrodka.
W naszym ośrodku wypoczynkowym oferujemy ponad 100 miejsc noclegowych w domkach. Do dyspozycji gości jest także piaszczysta plaża.
Na terenie ośrodka znajduje się: pole do mini-golfa, boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci.
Dla naszych gości organizujemy rejsy wycieczkowe kutrem po jeziorze Nyskim. Istnieje również możliwość wynajęcia sprzętu pływającego (rowerki wodne, kajaki, łódki).
W ośrodku znajduje się restauracja z barem, czynna w sezonie całą dobę oraz taras pod parasolkami z widokiem na plażę i jezioro. Do dyspozycji gości jest grill i wydzielone miejsce na ognisko.
sprzęt wodny bar w restauracji Cudne Manowce taras restauracji Cudne Manowce
Przyjeżdżając do naszego ośrodka mają państwo szansę wypocząć w ciszy i spokoju w pobliżu dużej ilości zieleni. Wybierając się na wczasy do Błękitnej Zatoki mogą państwo zabrać również swojego psa lub kota.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Błękitna Zatoka
Województwo:opolskie
Miejscowość:Nysa
Kod:48-381

Nowe ogłoszenia