Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry!

Marek Ostatnio widziany 18-06-2018
603-936...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (21)
Poznań, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 19-05-2016
Liczba odwiedzin: 4241

Oferta

Blessband – jesteśmy zespołem profesjonalnych muzyków do państwa dyspozycji.
Łączymy swoje talenty, by każda uroczystość była tą jedyną i niezapomnianą.
Naszą grą i śpiewem chcemy udowodnić, że miłość jest piękna i niezniszczalna - jak muzyka.

Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów kościelnych oraz innych uroczystości, np. chrzty, komunie, bierzmowania, msze pogrzebowe, jubileusze, strona muzyczna rekolekcji. Krótko mówiąc zadbamy o oprawę muzyczną liturgii wszędzie tam gdzie będziemy potrzebni.

Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zależy nam, aby ten dzień
był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Niewątpliwie naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego wydarzenia zarówno pod kątem składu zespołu (od duetu do mini-orkiestry) jak i prezentowanego repertuaru.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu pomożemy we właściwym doborze repertuaru.

Poniżej proponowane składy zespołu:

Duet
Fortepian lub gitara + wokal

Mini Schola
Fortepian lub gitara + śpiew (3 os.)

Mały zespół
Fortepian lub Gitara + Gitara basowa + Instrumenty perkusyjne + Śpiew ( 3 os.)

Schola
8 osobowy zespół wokalny a capella

Band – skład optymalny
Fortepian, Gitara, Gitara Basowa, Instr. perkusyjne , Instrument solowy*
Śpiew (3 os. )
*Instrument solowy do wyboru: Saksofon, Flet, Obój, Skrzypce.

Zespół można rozbudować m. in. o kwartet smyczkowy i harfę. Współpracujemy także z profesjonalnym organistą liturgicznym.

Jeśli chcecie Państwo aby zespół ślubny nie był dla Was zmartwieniem, Wasz ślub był niezapomniany a atmosfera stworzona w kościele przez muzykę, unosiła duszę do nieba - koniecznie się z nami skontaktujcie!

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

Oferta nr 1
od 600 do 3000 / występ
Cena za usługę to 300 zł/ os. + ewentualny dojazd z Poznania 1zł/km.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002
Ilość głosów: 21
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Hanna
Hanna
(5)
Dodano: 15-05-2018
Data imprezy: 10-02-2018
Miejscowość: Poznań
Cudowny zespół, przepiękna oprawa muzyczna, idealni ♥ Bardzo duże zaangażowanie ze strony Marka, który pomaga dobierać utwory, do danego fragmentu mszy i czytań, tak że całość jest spójna. Pełen profesjonalizm, w dniu ślubu mimo, że jeden ze sprzętów zawiódł na chwilę przed rozpoczęciem, szybko przygotowali zamiennik i nikt nawet nie zauważył, że coś mogło pójść nie tak. O tym, że były problemy techniczne, dowiedzieliśmy się od Marka po mszy, bo nikt tego nie zauważył. Na naszym ślubie było dużo przyjezdnych gości i wszyscy byli zachwyceni klimatem mszy i utworami. Jeżeli komuś zależy na tym, aby ten dzień był wyjątkowy również pod względem przeżyć duchowych to po prostu nie może wybrać innego zespołu :) Nie grają piosenek komercyjnych, ale też nikomu z nas ich nie brakowało, bo te utwory które wykonali były milion razy piękniejsze i porwały serca nasze i naszych gości. Zespół sprosta wszystkim oczekiwaniom, poprosiliśmy żeby zagrali po mszy jeszcze ze dwa utwory do składania życzeń dzięki czemu mogliśmy dłużej cieszyć się ich pięknymi głosami. Bardzo bardzo dziękujemy ! dzięki Wam spełniły się nasze marzenia !
Kamila
Kamila
(5)
Dodano: 02-10-2017
Data imprezy: 08-09-2017
Miejscowość: Graboszewo
Absolutnie polecamy zespół Blessband na oprawę muzyczną ślubu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Od początku był bardzo dobry kontakt mailowy z zespołem. Podczas ceremonii muzyka najwyższej jakości, pełen profesjonalizm. Polecamy skład 5osobowy, skradł nie tylko nasze serca.
Szczerze polecamy! Kamila i Jonasz
Mirella i Krystian
Mirella i Krystian
(5)
Dodano: 15-08-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Ostrzeszów
Panie Marku, nie potrafimy słowami opisać piękna i spokoju, ktore wlaliście w nasze dusze cudowną muzyką. Nasi goście byli niesamowicie wzruszeni i wszyscy orzekli, że nie uczestniczyli jeszcze w tak niesamowitej uroczystości.
Z serca dziękujemy, zapamiętamy Państwa na zawsze!
Mirella i Krystian
Alicja i WOjtek
Alicja i WOjtek
(5)
Dodano: 15-08-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Poznań
Bardzo polecam zespół Blessband jako oprawe muzyczną Mszy ślubnej - zarówno goście jak i my byliśmy ZACHWYCENI ! Wiele osób pytało o zespół po ceremonii ślubnej, po miesiącu Blessband pojawił sie na ślubie naszych Przyjaciół :) Bardzo polecamy każdej Młodej Parze ! :)
Patrycja i Jan
Patrycja i Jan
(5)
Dodano: 13-08-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Opatówko
Bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego dla nas zespołu, ponieważ zależało nam na repertuarze, który byłby bardzo ciepły i radosny - co nie jest typowe dla oprawy ceremonii zaślubin. Nie jest to łatwe, aby oprawa była jednocześnie radosna, a z drugiej strony odpowiednio podniosła do okazji. Blessband potrafił w pełni dostosować się do naszych potrzeb i zaskoczył nas swoim śpiewem. Nasi goście byli zachwyceni i jeszcze długo po ślubie wspominali przepiękne wykonane pieśni. Pisząc tę opinię wspominamy idealnie zaśpiewany psalm, który zostanie nam na długo w pamięci. Zespół sprawił, że ten ważny dla nas dzień był jeszcze piękniejszy niż myśleliśmy. Blessband, to też przede wszystkich bardzo sympatyczni ludzie z którymi współpraca to sama przyjemność. Bardzo polecamy każdemu!
Patrycja i Jan
Zuza
Zuza
(5)
Dodano: 13-07-2017
Data imprezy: 31-07-2016
Miejscowość: poznań

Śpiew podczas naszej ślubnej Mszy Świętej był dla nas bardzo ważnym elementem. Blessband stworzył bardzo piękną, duchową atmosferę i sprawił, że cała ceremonia była wyjątkowa. Muzycy wykazali się zarówno profesjonalizmem pod względem muzycznym, jak i chrześcijańskim "młodym duchem" dzięki czemu czuło się autentyczność i przekonanie do śpiewanych treści. Można również liczyć na poradę w doborze pieśni i własne propozycje zespołu. Nie zamienilibyśmy go na żaden inny. Całym sercem polecamy.
Aneta i Adam
Aneta i Adam
(5)
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 02-06-2017
Miejscowość: Poznań
Od samego początku pomiędzy nami a prowadzącym pojawiła się nić porozumienia - mogliśmy liczyć na otwarcie na nasze pomysły jak i na cenne rady dotyczące wybranych przez nas utworów.
Wykonanie, zarówno od strony wokalnej jak i instrumentalnej, było na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko to sprawiło, że podczas naszej uroczystości czuliśmy się jeszcze bardziej szczególnie a goście powtarzali nam wielokrotnie, że nasz ślub był jednym z najpiękniejszych na jakim byli :-) !
Agnieszka i Radek
Agnieszka i Radek
(5)
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Poznań
Oprawa naszej uroczystości była taką jaką sobie wymarzyliśmy. Sama zajmuję się śpiewem na ślubach, więc moje wymagania były dość duże. Kontakt z prowadzącym jest rewelacyjny. Otwarty był na nasze pomysły. Razem dobraliśmy repertuar i formę. Muzycy i wokaliści byli na najwyższym poziomie. Nasi goście nadal mówią nam, że to był najpiękniejszy ślub na jakim byli.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Blessband!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry!
Imię:Marek
Nazwisko:Kraśkiewicz
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-161

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.