Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002

Oferta
Dodaj do plannera

Blessband – jesteśmy zespołem profesjonalnych muzyków do państwa dyspozycji.
Łączymy swoje talenty, by każda uroczystość była tą jedyną i niezapomnianą.
Naszą grą i śpiewem chcemy udowodnić, że miłość jest piękna i niezniszczalna - jak muzyka.

Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów kościelnych oraz innych uroczystości, np. chrzty, komunie, bierzmowania, msze pogrzebowe, jubileusze, strona muzyczna rekolekcji. Krótko mówiąc zadbamy o oprawę muzyczną liturgii wszędzie tam gdzie będziemy potrzebni.

Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zależy nam, aby ten dzień
był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Niewątpliwie naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego wydarzenia zarówno pod kątem składu zespołu (od duetu do mini-orkiestry) jak i prezentowanego repertuaru.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu pomożemy we właściwym doborze repertuaru.

Poniżej proponowane składy zespołu:

Duet
Fortepian lub gitara + wokal

Mini Schola
Fortepian lub gitara + śpiew (3 os.)

Mały zespół
Fortepian lub Gitara + Gitara basowa + Instrumenty perkusyjne + Śpiew ( 3 os.)

Schola
8 osobowy zespół wokalny a capella

Band – skład optymalny
Fortepian, Gitara, Gitara Basowa, Instr. perkusyjne , Instrument solowy*
Śpiew (3 os. )
*Instrument solowy do wyboru: Saksofon, Flet, Obój, Skrzypce.

Zespół można rozbudować m. in. o kwartet smyczkowy i harfę. Współpracujemy także z profesjonalnym organistą liturgicznym.

Jeśli chcecie Państwo aby zespół ślubny nie był dla Was zmartwieniem, Wasz ślub był niezapomniany a atmosfera stworzona w kościele przez muzykę, unosiła duszę do nieba - koniecznie się z nami skontaktujcie!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Pozostałe:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / występ

Cena za usługę to 250 zł/ os. + ewentualny dojazd z Poznania 80 gr/km.
Dojazd do 20 km od Poznania GRATIS!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002
Ilość głosów: 8 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Dariusz Rychtanek Dodano: 29-06-2016
Data imprezy: 02-05-2015
(5)
Dziękujemy zespołowi Blessband za przepiękną oprawę muzyczną na naszym ślubie. Wasza gra i śpiew sprawiły, że nasza uroczystość była wyjątkowa. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że byliście z nami. Zarówno my jak i nasi goście wspaniale wspominamy ten dzień i cudowną muzykę. Pełen profesjonalizm. Zuzanna i Dariusz Rychtanek – 02.05.2015r.
Autor: Daria Dodano: 27-06-2016
Data imprezy: 24-05-2014
(5)
Dzięki Markowi oprawa muzyczna naszego ślubu była dokładnie taka o jakiej marzyliśmy. Spotkaliśmy się, porozmawialiśmy o naszych oczekiwaniach muzycznych i zaproponowaliśmy utwory na Naszą Mszę. Marek wysłuchał i profesjonalnie doradził tam, gdzie mieliśmy wątpliwości, a następnie wraz z Zespołem zagrali tak, że nie tylko my byliśmy zachwyceni, ale wszyscy obecni w kościele.

Serdecznie POLECAMY!

Daria i Wojtek
Autor: Anna i Tomasz K. Dodano: 27-06-2016
Data imprezy: 13-09-2014
(5)
Kiedy przygotowywaliśmy nasz ślub zależało nam, aby podkreślić jak ważnym i wyjątkowym jest on dla nas wydarzeniem. Zespół Blessband bardzo nam w tym pomógł. Od samego początku byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Markiem Kraśkiewiczem, który wysłuchał uważnie jakie mamy oczekiwania i służył radami w doborze repertuaru opartymi na jego dużym doświadczeniu. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod wielkim wrażeniem atmosfery, jaką wykreowali muzycy w kościele – ich niesamowita energia wniosła dużo radości i optymizmu, a wykonywane utwory nadały uroczystości podniosły charakter. Wiele osób wspomina nasz ślub jako piękne i wzruszające wydarzenie, co w dużej mierze zawdzięczamy oprawie muzycznej. Polecamy Blessband wszystkim młodym parom, którym zależy na tym, aby ich ślub był wyjątkowy i niezapomniany.
Autor: Marta Wendt Dodano: 24-06-2016
Data imprezy: 07-07-2012
(5)
Fantastyczna oprawa muzyczna, doprowadzająca do łez słuchaczy.
Piękne, profesjonalne głosy.
To nie była nudna muzyka kościelna. To był ślubny koncert :)
Zespół otwarty na propozycje i sugestie Pary Młodej.
Polecamy,
Marta i Michał Wendt – 07.07.2012r.
Autor: Łukasz Myśliński Dodano: 23-06-2016
Data imprezy: 01-08-2015
(5)
Zespół Blessband polecili nam znajomi. Byliśmy zachwyceni znajomością tematu, organizacją oraz szczerością podczas omawiania szczegółów pracy na naszym ślubie. Wszyscy w Kościele, a przede wszystkim my byliśmy pod niesamowitym wrażeniem energii, wysiłku i zaangażowania zespołu. Ich muzyka oraz śpiew dotykała nas bardzo głęboko, a przy tym nie była narzucająca i zupełnie jakby w tle.

Polecamy każdemu!
Roma i Łukasz
Autor: Tomasz C Dodano: 21-06-2016
Data imprezy: 21-06-2016
(5)
Dziękujemy zespołowi Blessband za profesjonalne podejście i przede wszystkim za cudowne ubogacenie naszej ślubnej liturgii. Wielbienie Pana śpiewem w najlepszym wykonaniu i szczerym zaangażowaniem! Wielu obecnych wspominało z Mszy Świętej właśnie atmosferę zbudowaną przez wyśmienitą oprawę muzyczną. W imieniu gości i swoim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasz śpiew ku chwale Pana!
Absolutnie POLECAMY!
Anna i Tomasz
Autor: Dagu Ko Dodano: 20-06-2016
Data imprezy: 20-06-2015
(5)
Dokładnie rok temu miałam przyjemność słuchać ich wykonania na żywo!
Zespół „Blessband” był dopełnieniem naszej ślubnej bajki w 100%. Bardzo się cieszymy, że to właśnie ich wybraliśmy do oprawy naszej uroczystości. Każdy utwór, każdy dźwięk był dokładnie taki, o jakim marzyłam jako Panna Młoda, a Pan Młody, który nie chciał „smętów i stypy” był zachwycony ich żywym, oryginalnym i profesjonalnym podejściem do tematu. Utwory wybierałam sama, ale mają też dużą gamę swoich propozycji – oni potrafią zagrać wszystko!
Zespołu na ślub szukałam prawie rok. Mogę szczerze i bez wątpienia przyznać – „Blessband” mnie nie zawiódł. Gdybym raz jeszcze wychodziła za mąż – za tego samego mężczyznę ;) – chciałabym dokładnie tej samej aranżacji muzycznej, jaką ustaliliśmy za pierwszym razem! Dagmara i Marek

P.S. Gości też zachwycili, bo niedługo posłucham ich na ślubie koleżanki, gdyż była oczarowana każdym wydobytym z instrumentów dźwiękiem :) nie mówiąc o perfekcji wokalistów.
Autor: Agata Renans Dodano: 20-06-2016
Data imprezy: 21-05-2011
(5)
Blessband grał na uroczystości naszych zaślubin w maju 2011 roku. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu. To nie tylko świetni muzycy, ale też przesympatyczni ludzie, którzy rozumieją, ze ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Współpraca z zespołem zaczyna się już na poziomie przygotowań. W czasie spotkania omówiliśmy nasze preferencje i oczekiwania. Dostaliśmy pliki z nagraniami proponowanych piosenek, abyśmy mogli je spokojnie przesłuchać w domowym zaciszu. Co ważne, mogliśmy też zaproponować utwory „spoza listy”. Mimo, że wiedzieliśmy, jakie utwory będą grane i przesłuchaliśmy wcześniej wszystkie nagrania, ich wykonanie na żywo przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy zachwyceni muzyką na naszym ślubie i atmosferą spokojnego szczęścia, jakie ona wprowadzała. Nie mniej oczarowani byli nasi goście. Po zakończonej uroczystości wielu z nich podchodziło do nas i mówiło, że są zauroczeni oprawą muzyczną uroczystości naszych zaślubin.
W pełni polecamy.
Agata i Rene

Skontaktuj się

603-936...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry!
Imię:Marek
Nazwisko:Kraśkiewicz
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-161
Data dodania: 19-05-2016
Liczba odwiedzin: 1702

Nowe ogłoszenia