Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 16

Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002

Kontakt

603-936...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (16)
Poznań, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 19-05-2016
Liczba odwiedzin: 2212

Oferta

Blessband – jesteśmy zespołem profesjonalnych muzyków do państwa dyspozycji.
Łączymy swoje talenty, by każda uroczystość była tą jedyną i niezapomnianą.
Naszą grą i śpiewem chcemy udowodnić, że miłość jest piękna i niezniszczalna - jak muzyka.

Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów kościelnych oraz innych uroczystości, np. chrzty, komunie, bierzmowania, msze pogrzebowe, jubileusze, strona muzyczna rekolekcji. Krótko mówiąc zadbamy o oprawę muzyczną liturgii wszędzie tam gdzie będziemy potrzebni.

Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zależy nam, aby ten dzień
był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Niewątpliwie naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego wydarzenia zarówno pod kątem składu zespołu (od duetu do mini-orkiestry) jak i prezentowanego repertuaru.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu pomożemy we właściwym doborze repertuaru.

Poniżej proponowane składy zespołu:

Duet
Fortepian lub gitara + wokal

Mini Schola
Fortepian lub gitara + śpiew (3 os.)

Mały zespół
Fortepian lub Gitara + Gitara basowa + Instrumenty perkusyjne + Śpiew ( 3 os.)

Schola
8 osobowy zespół wokalny a capella

Band – skład optymalny
Fortepian, Gitara, Gitara Basowa, Instr. perkusyjne , Instrument solowy*
Śpiew (3 os. )
*Instrument solowy do wyboru: Saksofon, Flet, Obój, Skrzypce.

Zespół można rozbudować m. in. o kwartet smyczkowy i harfę. Współpracujemy także z profesjonalnym organistą liturgicznym.

Jeśli chcecie Państwo aby zespół ślubny nie był dla Was zmartwieniem, Wasz ślub był niezapomniany a atmosfera stworzona w kościele przez muzykę, unosiła duszę do nieba - koniecznie się z nami skontaktujcie!

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 1
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

Oferta nr 1
500 / występ
Cena za usługę to 250 zł/ os. + ewentualny dojazd z Poznania 80 gr/km.
Dojazd do 20 km od Poznania GRATIS!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry! id:21002
Ilość głosów: 16
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Zuza
Dodano: 13-07-2017
Data imprezy: 31-07-2016
Miejscowość: poznań

Śpiew podczas naszej ślubnej Mszy Świętej był dla nas bardzo ważnym elementem. Blessband stworzył bardzo piękną, duchową atmosferę i sprawił, że cała ceremonia była wyjątkowa. Muzycy wykazali się zarówno profesjonalizmem pod względem muzycznym, jak i chrześcijańskim "młodym duchem" dzięki czemu czuło się autentyczność i przekonanie do śpiewanych treści. Można również liczyć na poradę w doborze pieśni i własne propozycje zespołu. Nie zamienilibyśmy go na żaden inny. Całym sercem polecamy.
(5)
Autor: Aneta i Adam
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 02-06-2017
Miejscowość: Poznań
Od samego początku pomiędzy nami a prowadzącym pojawiła się nić porozumienia - mogliśmy liczyć na otwarcie na nasze pomysły jak i na cenne rady dotyczące wybranych przez nas utworów.
Wykonanie, zarówno od strony wokalnej jak i instrumentalnej, było na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko to sprawiło, że podczas naszej uroczystości czuliśmy się jeszcze bardziej szczególnie a goście powtarzali nam wielokrotnie, że nasz ślub był jednym z najpiękniejszych na jakim byli :-) !
(5)
Autor: Agnieszka i Radek
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 23-07-2016
Miejscowość: Poznań
Oprawa naszej uroczystości była taką jaką sobie wymarzyliśmy. Sama zajmuję się śpiewem na ślubach, więc moje wymagania były dość duże. Kontakt z prowadzącym jest rewelacyjny. Otwarty był na nasze pomysły. Razem dobraliśmy repertuar i formę. Muzycy i wokaliści byli na najwyższym poziomie. Nasi goście nadal mówią nam, że to był najpiękniejszy ślub na jakim byli.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Blessband!
(5)
Autor: Asia i Łukasz
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 18-06-2017
Miejscowość: Kórnik/Bnin
Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną w trakcie Naszego ślubu. Znakomicie dobrany repertuar i przejmujące wykonanie wywarło ogromne wrażenie zarówno na Nas jak i na zgromadzonych gościach. Z perspektywy czasu i zasłyszanych opinii uważamy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Z całym sercem możemy polecić zespół Blessband, ponieważ dzięki nim, nasz ślub zyskał wyjątkowy charakter.
(5)
Autor: Małgorzata i Ryszard
Dodano: 11-07-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Poznań
Poprosiliśmy zespół Blessband o uświetnienie naszego ślubu w kościele. Od pierwszych rozmów dało się odczuć ogromne doświadczenie i profesjonalizm. Podczas uroczystości zarówno goście, jak i my, byliśmy wzruszeni świetną grą i śpiewem zespołu.
Dziękujemy za to, że w tak piękny sposób zadbaliście o oprawę muzyczną pierwszego z najpiękniejszych dni w naszym życiu! Wybór Waszego zespołu to była bardzo dobra decyzja i polecamy Was gorąco wszystkim, którzy szukają muzyków na swój ślub.
(5)
Autor: Jagoda
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Poznań
Ceremonia zaślubin to obok, tego co najważniejsze, czyli Sakramentu Miłości narzeczonych, to również cała ta "otoczka", która wiąże się z tym pieknym dniem. Piękna suknia, nowy, elegancki garnitur, kwiaty, pięknie ustrojony kościół - choć to wszystko nie jest najważniejsze jednak jakże istotne przede wszystkim dla nowożeńców.
Dla nas atmosfera na Eucharystii nie była tylko otoczka ale czymś więcej, była tym co jest w naszych sercach. Wiem, że ta przepiękna atmosfera była w dużej mierze zasługą zespołu Blessband, który uczynił tą ceremonię jeszcze piękniejszą! Przepiękny śpiew, podniosły nastrój, pełen profesjonalizm to wszystko sprawiło, że wszyscy nasi goście, jak i my byliśmy w innym wymiarze!
Z całego serca wszystkim serdecznie polecamy !
Jagoda i Jacek
(5)
Autor: Aneta
Dodano: 08-07-2017
Data imprezy: 06-05-2017
Miejscowość: Sulistrowiczki
Chcemy Wam bardzo podziękować za to, że uczyniliście nasz ślub jeszcze piękniejszym!
Oprawa muzyczna Mszy św. była dla nas jednym z najważniejszych punktów, bardzo nam zależało, żeby była wykonana w odpowiednim tonie i ze starannością. Uważnie szukaliśmy wykonawcy, który mógłby spełnić nasze oczekiwania i znaleźliśmy Was!

Jeśli czytają to osoby, które rozważają zespół Blessband na swoim ślubie to zapewniam, że będziecie zadowoleni! Kontakt był stały, zespół wysłuchał naszych propozycji i próśb odnośnie wykonania, możliwe były zmiany dostosowane do naszego gustu i wizji. Udało się połączyć radość i skupienie, bez zbędnego patetyzmu i elementów "koncertowych", których chcieliśmy uniknąć. Nasi goście już pod kościołem podkreślali, jak pięknie zagrano utwory, były osoby które czuły się "uduchowione" dzięki Waszemu graniu. Dużo pochwał padło od osób, które unikają mszy i kościoła, oraz muzyki sakralnej ;) Mogliśmy liczyć na porady i wskazówki zespołu, kiedy ich potrzebowaliśmy na etapie wybierania utworów. Osobiście, stając przed ołtarzem byłam wdzięczna za to, że zespół tak pięknie nam grał, pomagało nam to skupić się na modlitwie i na tym co był najważniejsze.
Dziękujemy, że byliście tam z nami! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, wybralibyśmy Was ponownie!

Serdecznie Polecamy

Aneta i Dominik
(5)
Autor: Joanna i Bartosz Kawczyńscy
Dodano: 04-07-2017
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Pęckowo
W imieniu własnym oraz rodziców i gości chcielibyśmy podziękować z całego serca zespołowi Blessband za niesamowitą oprawę muzyczną, którą wykonali w tak ważnym dla nas Dniu Naszych Zaślubin.

Wprowadzili niepowtarzalną atmosferę i nastrój - NIEZAPOMNIANE I WZRUSZAJĄCE CHWILE!!!

POLECAMY KAŻDEJ MŁODEJ PARZE!!! :-D ABY UROCZYSTOŚĆ MIAŁA BLASK
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Blessband - od 1 osoby do mini-orkiestry!
Imię:Marek
Nazwisko:Kraśkiewicz
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-161

Nowe ogłoszenia