Zobacz zdjęcia (5)
Bride Shop - biżuteria ślubna, Zaścianki - zdjęcie 1
Bride Shop - biżuteria ślubna, Zaścianki - zdjęcie 2 Bride Shop - biżuteria ślubna, Zaścianki - zdjęcie 3 Bride Shop - biżuteria ślubna, Zaścianki - zdjęcie 4 Bride Shop - biżuteria ślubna, Zaścianki - zdjęcie 5
1 / 5

Bride Shop - biżuteria ślubna id:54543

Zaścianki, podlaskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Specjalizacja:

  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

  • bransoletki
  • kolczyki
  • kolie
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • naszyjniki

Marka Bride Shop powstała z myślą o Pannach Młodych, które chciałyby w jednym miejscu znaleźć większość dodatków potrzebnych w Dniu Ślubu.
W ofercie znajdziecie wyjątkową biżuterię ślubną oraz wieczorową a także dodatki ślubne: welony, podwiązki oraz ozdoby do włosów.
Nasza biżuteria wykonana jest z wysokiej jakości stopów jubilerskich, które są wolne od metali ciężkich oraz nie zawierają niklu. Dzięki pokryciu jej specjalną warstwą rodu, nie czarnieje w przeciwieństwie do srebra.

Biżuteria Premium wysadzana jest cyrkoniami klasy AAA+, a poprzez zastosowanie techniki ażurowania promienie światła docierają do kamieni zapewniając niezwykły blask.
Biżuterię można dowolnie łączyć w zestawy lub skorzystać z gotowych zestawów dostępnych w zakładce Biżuteria Premium-Zestawy Biżuterii oraz Biżuteria-Zestawy.

Branża ślubna stała się naszą pasją, na bieżąco śledzimy najnowsze trendy pojawiające się w modzie ślubnej i dzięki temu wzbogacamy nasz asortyment o kolejne modele wyjątkowej biżuterii oraz dodatki ślubne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zaścianki, , 15-521, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 518

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie