Zobacz zdjęcia (5)
DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła, Lublin - zdjęcie 1
DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła, Lublin - zdjęcie 2 DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła, Lublin - zdjęcie 3 DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła, Lublin - zdjęcie 4 DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła id:9806

Lublin, lubelskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

DecoFlori świadczy profesjonalne usługi w zakresie florystyczno – tkaninowych dekoracji sal weselnych, balowych, kościołów, aut ślubnych, bukietów ślubnych itp. Ponadto w swojej ofercie posiadam dekoracje światłem, które także przyczyniają się do stworzenia odpowiedniego klimatu oraz podkreślą wagę państwa uroczystości.

Warto podkreślić, iż dekoracje wykonuję w salach o różnym standardzie i są to zarówno lokale, restauracje czy hotele jak również remizy OSP, sale GOK i inne. W obu przypadkach przykładamy wagę do pracy, a późniejszy jej efekt potrafi przerosnąć oczekiwania klientów.

Zajmując się kompleksową oprawą dekoracyjną dobieram wybrany kolor oraz motyw przewodni do każdej usługi. W swojej ofercie posiadam bogatą bazę artykułów dekoracyjnych od klasycznych i eleganckich do tych bardziej oryginalnych, rustykalnych. Chętnie podejmujemy się także realizacji Państwa indywidualnych pomysłów i koncepcji.

Podejmując się dekoracji Państwa sali, kościoła, auta itd. zawsze biorę pod uwagę Państwa preferencje i upodobania jak również ogólny wygląd oraz styl danej sali. Zawsze także mogą Państwo liczyć na moje rady oraz sugestie wynikające ze zdobytego doświadczenia.

Zapraszam do kontaktu!!!

Opinie (1)

DecoFlori Centrum Ślubne, dekoracje ślubne, pokorwce na krzesła id:9806
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kasia
5.00
 / 5
Data dodania: 20-11-2014

Pani Kamilo bardzo dziękujemy za tak śliczny ubiór sali i kościoła.. Widać że wkłada Pani w to całe swoje serce i stara się aby każdy był zadowolony. Nasi goście byli zachwyceni tym że zwykłą sale w remizie można zmienić (cytuje) \\"WYSTAWNY LOKAL\\"...
Z ręką na sercu wszystkim przyszłym Parom Młodym polecam wybranie Pani pomysłów do wystrój, oraz posłuchaniu paru cennych sugestii pod względem danej dekoracji..
Polecam, a nie będziecie żałować!!!!

liczba odwiedzin: 7769

Popularne miasta w okolicy