Zobacz zdjęcia (5)
Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina, Koszalin - zdjęcie 1
Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina, Koszalin - zdjęcie 2 Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina, Koszalin - zdjęcie 3 Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina, Koszalin - zdjęcie 4 Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina, Koszalin - zdjęcie 5
1 / 5

Cichy Dwór - Wesele w okolicy Koszalina id:28809

Koszalin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • obiad weselny
 • pałac, dworek, zamek
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 150

Cichy Dwór Policko - wyjątkowe miejsce na wyjątkowe chwile!

To niezwykły dworek na wesele w województwie zachodniopomorskim, oddalony niecałe 15 kilometrów od Koszalina, gdzie w niecodziennej atmosferze i pełnych uroku wnętrzach XIX-wiecznego majątku ziemskiego, zorganizujecie swoje wymarzone przyjęcie weselne, ale również inne imprezy okolicznościowe.

Profesjonalna obsługa kelnerska, wyśmienita kuchnia i wspaniała zabawa to wszystko gwarantuje Parom Młodym Cichy Dwór. Wesele to szczególny dzień w życiu Nowożeńców, który wymaga perfekcyjnego przygotowania. Organizując uroczystość w naszym dworku możecie mieć pewność, że na długo zostanie ona w pamięci Waszej oraz wszystkich zaproszonych gości.

We wnętrzach obiektu umożliwiamy zaplanowanie przyjęcia na maksymalnie 150 gości. Stylowo zaaranżowana sala bankietowa, z elementami cegły, drewna, pięknymi żyrandolami i innymi niepowtarzalnymi dekoracjami, stanowi idealną przestrzeń do organizacji eleganckiego i oryginalnego przyjęcia weselnego. Z przyjemnością przygotujemy zarówno huczne uroczystości, jak i kameralne imprezy w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Pomożemy zorganizować także romantyczne zaślubiny w plenerze.

Menu weselne, składające się z wielu dań i potraw, tworzone zgodnie z indywidualnymi smakami i oczekiwaniami Pary Młodej przez naszego Szefa Kuchni, z pewnością zadowoli gusta biesiadników, nawet tych najbardziej wymagających.

Podstawowy pakiet weselny obejmuje m.in. uroczyste powitanie gości, nocleg dla nowożeńców, wykwintne menu wraz z zimnymi przekąskami oraz gorącymi napojami bez ograniczeń, dekoracje sali weselnej żywymi kwiatami, bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich gości, wiejski stół, poprawiny i wiele innych.

Cichy Dwór to również niezwykle klimatyczny hotel na wesele. Przybyłym na uroczystość gościom zapewniamy nocleg w naszych komfortowych i przestronnych pokojach w promocyjnych cenach. Ponadto do dyspozycji pozostaje niezwykła, zielona przestrzeń wokół dworku. Nasz piękny ogród to nie tylko doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek, ale także możliwość wykonania niesamowitej sesji ślubnej z zabytkowym dworkiem w tle.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Organizujemy wesela, przyjęcia okolicznościowe, spotkania rodzinne, imprezy integracyjne, szkolenia

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Do dyspozycji gości oddajemy odrestaurowany , zabytkowy Dwór wraz z Oficyną oraz Chałupa Przydworską położone na malowniczym, polodowcowym terenie w parku , sąsiedztwie jezior, stawów i około 20 oczek wodnych.
Cichy Dwór Policko oddalone jest około 15 km od Koszalina.

Jak najłatwiej do nas trafić?

do Policka dojedziemy kierując się na Poznań, w miejscowości Manowo (około 8 km od Koszalina) skręcamy w lewo na Wyszebórz a następnie drogą betonową dojedziemy do maleńskiej miejscowości Policko.

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie które asługuje na szczególną oprawę w nietuzinkowym miejscu. W Cichym Dworze zorganizujemy dla Państwa zaślubiny nad stawem z piękną fontalnną a gości przywita gospdarz w kontuszu szlacheckim.

Wesela w jakim stylu odbywają się u nas najczęściej?

W naszym obiekcie odbywają się zarówn małe przyjęcia jak i duże wesela do 150 osób.

Czy organizujecie również wesela w plenerze?

Organizujemy cereminię zaślubin nad stawem lub wewnątrz dworu.

Czy umożliwiamy modyfikację menu?

Para młoda może skomponować idealne menu z ponad 200 proponowanych przez nas potraw,

Czy oferujemy specjalne menu (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe etc.)?

Spełniamy wszelkie potrzeby naszych klientów oferując potrawy mięsne, wegetariańskie, wegańskie czy też bezglutenowe.

liczba odwiedzin: 5735

Popularne miasta w okolicy