Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier  - Tryton efekty, Konin - zdjęcie 1
Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier  - Tryton efekty, Konin - zdjęcie 2 Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier  - Tryton efekty, Konin - zdjęcie 3 Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier  - Tryton efekty, Konin - zdjęcie 4 Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier  - Tryton efekty, Konin - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki dym - Białe motylki - fontanny iskier - Tryton efekty id:19981

Konin, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
604-639...

O nas

Pierwszy taniec to magiczna chwila. Jest wyjątkowa, bo tańczycie po raz pierwszy jako młoda para. To symboliczne połączenie tworzy wspólny związek i ma pokazać Wasze uczucie. Taniec w chmurach przenosi Was na inny poziom. Jeśli jesteście dobrymi tancerzami doda Wam uroku i blasku, jeśli macie tremę pomoże przetrwać taniec i sprawi, że będzie to niezapomniana chwila.

Oferujemy pakiety:
1. Pakiet STANDARD - ciężki dym. Pierwszy taniec to jeden z ważniejszych elementów wesela. W towarzystwie ciężkiego dymu nisko unoszącego się nad ziemią będzie jeszcze bardziej niezwykły. Ten wyczekiwany moment może być całkowitym zaskoczeniem dla Waszych gości, a Wasza taniec zyska nową jakość. Taniec w chmurach to na prawdę ciekawa propozycja, która wyróżnia się na tle zwykłego pierwszego tańca.

2. Pakiet WENUS - ciężki dym i białe motylki. Możecie poczuć się szczególnie. W tym dniu jesteście najważniejsi. Pierwszy taniec zazwyczaj trwa kilka minut, jednak uwiecznione obrazy na zdjęciach będą trwały znacznie dłużej, tworząc wyjątkowe wspomnienia. Ciężki dym to chmury dymu, nisko płożące się na ziemi, efekt nazywany jest także tańcem w chmurach. Natomiast białe motylki to pokaz konfetti w kształcie motylków w białym kolorze. Konfetti jest wydmuchiwane na tańczącą parę, a efekt wygląda tak, jakby na sali tańczyły wraz z Wami żywe motylki.

3. Pakiet MARS - ciężki dym i snopy iskier. Biały dym i ogniste fontanny tworzą barwne tło tylko i wyłącznie dla Was. Mogą „dodać Wam skrzydeł” i jednocześnie pozostać na długo w pamięci gości. Ciężki dym nisko unosi się nad ziemią, zazwyczaj do kolan, natomiast snopy iskier, to nic innego jak efekt fontann iskier w kolorze złotym, które wylatują na wysokość około 3-5 metrów. Efekt jest niesamowity, a w połączeniu z ciężkim dymem tworzy spektakularną mieszankę. Taki obraz zapamiętacie Wy i Wasi goście. Biel ciężkiego dymu i ogniste gejzery iskier.

4. Pakiet MAGIC - to na prawdę wygląda magicznie. Połączenie ciężkiego dymu, białych motylków i fontann iskier, plus dodatkowe podświetlenie ciężkiego dymu światłem. A pierwszy taniec wśród takich efektów? Jest niesamowity. Ten bajkowy świat to spełnienie dla najbardziej wymagających. Białe motylki i złote fontanny są dodatkowo wzmocnione przez podświetlone kłęby dymu w wybranym przez Was kolorze. Zaskoczenie Waszych gości gwarantowane!

Kilka szczegółów technicznych:
-ciężki dym wytwarzany jest z bardzo wydajnych, profesjonalnych maszyn, wydajność urządzeń: powierzchnia 100m2/czas 1minuta, do chłodzenia dymu używamy ciekłego CO2 (brak śliskiej nawierzchni, NIE JEST TO SUCHY LÓD),
- konfetti wydmuchiwane jest z profesjonalnych urządzeń scenicznych, konfetti jest pergaminowe, biodegradowalne,
- fontanny iskier wytwarzane są ze specjalnych urządzeń, NIE JEST TO PIROTECHNIKA, efekt jest w pełni bezpieczny, niepalny, nie posiada zapachu, ani dymu,
- podświetlenie dymu czterema mocnymi światłami led, kolorystykę można dostosować do preferencji i charakteru wesela,

Oferujemy pakiety:
- Pakiet STANDARD – ciężki dym,
- Pakiet WENUS - ciężki dym i białe motylki,
- Pakiet MARS - ciężki dym i snopy iskier,
- Pakiet MAGIC – ciężki dym, białe motylki, fontanny iskier, podświetlenie dymu,

W swojej ofercie posiadamy również bardzo szeroką gamę usług:
- pokazy pirotechniczne,
- robiące ogromne wrażenie złote finały pokazów pirotechnicznych!
- płonące serca,
- płonące napisy,

O nas:
Jesteśmy profesjonalną firmą od efektów scenicznych i pirotechnicznych z dużym doświadczeniem. Wykonujemy widowiska pirotechniczne i pokazy efektów scenicznych na terenie całego kraju, ale również na uroczystościach prywatnych, urodzinach i przede wszystkim na weselach. Współpracujemy z wiodącymi firmami eventowymi, a nasze pokazy można było oglądać na żywo np. w TV. Występujemy także na międzynarodowych festiwalach pirotechnicznych.

Dlaczego warto z nami?
- tworzymy kompleksowe usługi, które zawsze są tańsze,
- do naszych realizacji używamy tylko i wyłącznie urządzeń profesjonalnych,
- nadal cieszymy się z tego, co robimy!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Tryton efekty (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Tryton efekty

Nazwa firmy: Tryton efekty
Imię i nazwisko: Maciej Szmytkowski
Adres: Konin, , 62-500, woj. wielkopolskie
604-639...
liczba odwiedzin: 4926
Zadzwoń
604-639...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie