Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (16)
Zobacz zdjęcia (16)
Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 1
Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 1 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 2 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 3 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 4 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 5 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 6 Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 7
Classy Bar - mobilne usługi barmańskie, Legnica - zdjęcie 8
1 / 16

Classy Bar - mobilne usługi barmańskie id:45225

od 2000 do 4000 zł / wesele
Legnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
664-654...
725-586...

O nas

Cześć wszystkim!

Na wstępie chcielibyśmy przedstawić siebie - serdecznych przyjaciół, wieloletnich barmanów, ojców założycieli Classy Baru. Nazywamy się Konrad i Oskar, pochodzimy z Legnicy. Znamy się od 15 lat, a od ponad 5 lat pracujemy za barem. Barmaństwo jest przede wszystkim naszą pasją i tym, w czym się spełniamy. My to po prostu lubimy. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że od zawsze cechował nas profesjonalizm i dbanie o najmniejsze szczegóły. Swoje umiejętności szlifowaliśmy w renomowanych wrocławskich lokalach.

Pewnego dnia stwierdziliśmy, że musimy mieć coś swojego, coś o co będziemy dbali i, z racji charakterów, zrobimy to po prostu najlepiej jak potrafimy. Tak zrodził się pomysł otwarcia baru mobilnego. Nie była to sprawa prosta. To miał być nasz bar - dosłownie. Sami go zaprojektowaliśmy i pracowaliśmy przy jego tworzeniu. Chcieliśmy też, żeby był wyjątkowy, wyróżniający się na tle innych, z klasą. Tak powstał Classy Bar.

Jesteśmy elastyczni, żądni wiedzy i ciągle się rozwijamy. Doświadczenie, które nabyliśmy w lokalach stacjonarnych przekładamy na barmaństwo eventowe, za pomocą ciekawych kompozycji, profesjonalnej i sprawnej obsługi oraz gościnności, jakiej sami chcielibyśmy doświadczać. Pracując na barze zawsze staramy się stworzyć miłą i swobodną atmosferę, odpowiadającą danej uroczystości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i jej szczegółami, napisz. Na pewno się nie zawiedziesz. Pamiętaj, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pozdrawiamy, zespół Classy Baru ;)

Oferta Classy Bar

Open Bar - no limit

od 2000 do 4000zł/ wesele

Usługa, w której zapewniamy wszystkie niezbędne komponenty potrzebne do obsługi wesela, abyście nie musieli się niczym martwić. W tej opcji gwarantujemy, że przez cały czas trwania serwisu (6-8h) nie zabraknie nam komponentów do tworzenia koktajli z naszej karty.

Zapewniamy:
* elegancki bar wraz z całym sprzętem,
* alkohol (wraz z wódką),
* lód,
* soki, napoje,
* owoce, zioła,
* wszelkie dodatki, ozdoby itp.

Poczęstunek koktajlowy

od 1200 do 2200zł/ wesele

Jest to opcja, w której sami decydujecie jaką ilość koktajli mamy wydać podczas Waszego wesela. W ramach pakietu proponujemy kartę 3 stałych koktajli, a ponadto czwarty koktajl - niespodzianka.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W naszym przypadku pasja poparta jest doświadczeniem i umiejętnościami, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenione. We wszystko, co robimy, wkładamy dużo serca i zaangażowania, co przekłada się na zadowolonych klientów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Atutem naszej głównej oferty jest brak limitów. Oznacza to, że zabieramy ze sobą taką ilość alkoholu i dodatków, aby wystarczyła nam przez całą długość trwania serwisu.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wiele osób ceni sobie jakość, profesjonalizm i brak limitów. Jesteśmy w stanie zaoferować wszystko naraz, co jest mocną kartą przetargową.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszą mocną stroną jest przede wszystkim doświadczenie. Jest nas dwóch i obaj pracujemy za barem już ponad 5 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy, kiedy ktoś docenia naszą pracę i jest zadowolony z tego, co robimy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W usłudze Open bar - no limit serwis trwa 8h. Oczywiście w razie potrzeby jesteśmy w stanie skrócić bądź przedłużyć serwis.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Jeśli chodzi o alkohol staramy się pracować na znanych alkoholach.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im szybciej, tym lepiej. Z reguły kontraktujemy wesela około roku przed ich planowanym odbyciem.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Staramy się być elastyczni na każdym etapie planowania. Zależy nam, aby para młoda była zawsze zadowolona i usatysfakcjonowana.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Staramy się być uniwersalni. Nie ma dla nas znaczenia czy wesele odbywa się w stylu rustykalnym, czy glamour. Nasz bar w obu przypadkach sprawdzi się świetnie.

Opinie Classy Bar (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Classy Bar

Nazwa firmy: Classy Bar
Imię i nazwisko: Konrad Ziętal
Adres: Legnica, ul. B.Prusa 8/10, 59-220, woj. dolnośląskie
664-654...
725-586...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1827
Zadzwoń
664-654...
725-586...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie