Zobacz zdjęcia (5)
CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia, Białystok - zdjęcie 1
CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia, Białystok - zdjęcie 2 CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia, Białystok - zdjęcie 3 CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia, Białystok - zdjęcie 4 CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

CzaryMarry - Twój Ślub Nasza Wizja - Fotografia id:25082

Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

"Nie wykonujesz fotografii po prostu aparatem. Wkładasz w akt fotografii wszystkie obrazy które widziałeś, książki które czytałeś, muzykę którą słyszałeś, ludzi których kochałeś" - przelewam na fotografię całego siebie.

Pozwolą Państwo, że się przedstawię. Nazywam się Marcin i ... od lat zajmuję się fotografią. Swoją przygodę rozpoczynałem z poczciwym, analogowym zenitem, gdzie każdy kadr był na wagę złota. Po dziś dzień hołduję tej zasadzie i staram się uchwycić na zdjęciach najważniejsze, decydujące momenty. Początkowa fascynacja fotografią szybko przerodziła się w zawód, który od lat wykonuję z pasją.
Swoimi talentami i umiejętnościami dzielę się chętnie podczas warsztatów fotograficznych organizowanych w ramach mojej fundacji, Czwarty Wymiar.

W fotografii ślubnej najważniejsze jest wyczucie momentu i uchwycenie prawdziwych, szczerych emocji. Równie ważne są przyjacielskie relacje z Parą Młodą, rodziną i gośćmi weselnymi. Wszystkie te elementy razem dają gwarancję przeżycia wspólnych, wspaniałych chwil oraz nie zapomnianej pamiątki na całe życie.

Serdecznie zapraszam.

Marcin Idźkowski

Opinie Czary Marry (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Czary Marry

Nazwa firmy: Czary Marry
Imię i nazwisko: Marcin Idźkowski
Adres: Białystok, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 1075

Popularne miasta w okolicy