DAIMLER DS 420. KRÓLEWSKI SAMOCHÓD id:10011

Kalisz, wielkopolskie

O nas

Samoch├│d:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: be┼╝owy
  • zabytkowy

POJAZD TEN BYŁ NABYWANY GŁÓWNIE PRZEZ DYNASTIE KRÓLEWSKIE ANGLII(M.IN TAKĄ LIMUZYNĄ JEŻDZIŁA KRÓLOWA ELŻBIETA II), DANII ORAZ ELITARNE GRONO LUDZI.
DAIMLER DS 420 BY┼ü WYTWARZANY R─śCZNIE, W ILO┼ÜCI ZALEDWIE 250 SZTUK TEGO PI─śKNEGO AUTA ROCZNIE,CO ┼ÜWIADCZY O WYJ─äTKOWO┼ÜCI MODELU. AUTO IDEALNE DO WYNAJMU NA WSZELKIEGO RODZAJU UROCZYSTO┼ÜCI TYPU ┼ÜLUB,ROCZNICA,ITP. ELEGANCKI, SZLACHETNY, A PRZEDE WSZYSTKIM INNY NI┼╗ WSZYSTKIE AUTA, POZWOLI KA┼╗DEJ M┼üODEJ PARZE SPEDZI─ć TEN JEDYNY DZIEN W ┼╗YCIU NIEPOWTARZALNIE, W AURZE LUKSUSU.
ZDJECIA NIE ODDAJ─ä W PE┼üNI PI─śKNA I ELEGANCJI AUTA, NA ┼╗YWO DAIMLER PREZENTUJE SI─ś WSPANIALE, MAJESTATYCZNIE. NIEPOWTARZALNY KLIMAT TEGO AUTA TWORZY R├ôWNIE┼╗ PRZESTRONNE I WYGODNE WN─śTRZE 7 OSOBOWEJ KABINY, WYKO┼âCZONE SZLACHETNYM DREWNEM ORZECHOWYM. SZEROKIE TYLNE DRZWI POZWALAJ─ä PASA┼╗EROM NA WSIADANIE I WYSIADANIE Z LIMUZYNY Z GRACJ─ä I ELEGANCJ─ä.


Cena wynajmu do uzgodnienia, w zaleznosci od odleglosci oraz terminu. Dla pierwszych osob w sezonie super promocja! 199zl za godzine wynajmu! Wynajem na minimum 3h. W cenie oczywiscie prywatny szofer do panstwa dyspozycji :) Porsze dzownic i pytac o szczegoly oraz terminy. Pozdrawiam.