DAIMLER DS 420. KRÓLEWSKI SAMOCHÓD id:10011

Oferta
Dodaj do plannera

POJAZD TEN BYŁ NABYWANY GŁÓWNIE PRZEZ DYNASTIE KRÓLEWSKIE ANGLII(M.IN TAKĄ LIMUZYNĄ JEŻDZIŁA KRÓLOWA ELŻBIETA II), DANII ORAZ ELITARNE GRONO LUDZI.
DAIMLER DS 420 BYŁ WYTWARZANY RĘCZNIE, W ILOŚCI ZALEDWIE 250 SZTUK TEGO PIĘKNEGO AUTA ROCZNIE,CO ŚWIADCZY O WYJĄTKOWOŚCI MODELU. AUTO IDEALNE DO WYNAJMU NA WSZELKIEGO RODZAJU UROCZYSTOŚCI TYPU ŚLUB,ROCZNICA,ITP. ELEGANCKI, SZLACHETNY, A PRZEDE WSZYSTKIM INNY NIŻ WSZYSTKIE AUTA, POZWOLI KAŻDEJ MŁODEJ PARZE SPEDZIĆ TEN JEDYNY DZIEN W ŻYCIU NIEPOWTARZALNIE, W AURZE LUKSUSU.
ZDJECIA NIE ODDAJĄ W PEŁNI PIĘKNA I ELEGANCJI AUTA, NA ŻYWO DAIMLER PREZENTUJE SIĘ WSPANIALE, MAJESTATYCZNIE. NIEPOWTARZALNY KLIMAT TEGO AUTA TWORZY RÓWNIEŻ PRZESTRONNE I WYGODNE WNĘTRZE 7 OSOBOWEJ KABINY, WYKOŃCZONE SZLACHETNYM DREWNEM ORZECHOWYM. SZEROKIE TYLNE DRZWI POZWALAJĄ PASAŻEROM NA WSIADANIE I WYSIADANIE Z LIMUZYNY Z GRACJĄ I ELEGANCJĄ.


Cena wynajmu do uzgodnienia, w zaleznosci od odleglosci oraz terminu. Dla pierwszych osob w sezonie super promocja! 199zl za godzine wynajmu! Wynajem na minimum 3h. W cenie oczywiscie prywatny szofer do panstwa dyspozycji :) Porsze dzownic i pytac o szczegoly oraz terminy. Pozdrawiam.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: beżowy
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 199 PLN / godz.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DAIMLER DS 420. KRÓLEWSKI SAMOCHÓD
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Kalisz
Data dodania: 23-03-2013
Liczba odwiedzin: 550

Polecamy

Nowe ogłoszenia