DAIMLER DS 420. KRÓLEWSKI SAMOCHÓD id:10011

Kalisz, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: beżowy
  • zabytkowy

POJAZD TEN BYŁ NABYWANY GŁÓWNIE PRZEZ DYNASTIE KRÓLEWSKIE ANGLII(M.IN TAKĄ LIMUZYNĄ JEŻDZIŁA KRÓLOWA ELŻBIETA II), DANII ORAZ ELITARNE GRONO LUDZI.
DAIMLER DS 420 BYŁ WYTWARZANY RĘCZNIE, W ILOŚCI ZALEDWIE 250 SZTUK TEGO PIĘKNEGO AUTA ROCZNIE,CO ŚWIADCZY O WYJĄTKOWOŚCI MODELU. AUTO IDEALNE DO WYNAJMU NA WSZELKIEGO RODZAJU UROCZYSTOŚCI TYPU ŚLUB,ROCZNICA,ITP. ELEGANCKI, SZLACHETNY, A PRZEDE WSZYSTKIM INNY NIŻ WSZYSTKIE AUTA, POZWOLI KAŻDEJ MŁODEJ PARZE SPEDZIĆ TEN JEDYNY DZIEN W ŻYCIU NIEPOWTARZALNIE, W AURZE LUKSUSU.
ZDJECIA NIE ODDAJĄ W PEŁNI PIĘKNA I ELEGANCJI AUTA, NA ŻYWO DAIMLER PREZENTUJE SIĘ WSPANIALE, MAJESTATYCZNIE. NIEPOWTARZALNY KLIMAT TEGO AUTA TWORZY RÓWNIEŻ PRZESTRONNE I WYGODNE WNĘTRZE 7 OSOBOWEJ KABINY, WYKOŃCZONE SZLACHETNYM DREWNEM ORZECHOWYM. SZEROKIE TYLNE DRZWI POZWALAJĄ PASAŻEROM NA WSIADANIE I WYSIADANIE Z LIMUZYNY Z GRACJĄ I ELEGANCJĄ.


Cena wynajmu do uzgodnienia, w zaleznosci od odleglosci oraz terminu. Dla pierwszych osob w sezonie super promocja! 199zl za godzine wynajmu! Wynajem na minimum 3h. W cenie oczywiscie prywatny szofer do panstwa dyspozycji :) Porsze dzownic i pytac o szczegoly oraz terminy. Pozdrawiam.

liczba odwiedzin: 1172

Popularne miasta w okolicy