Dekoracje sali weselnej/ kościoła/ samochodu id:35932

Poznań, wielkopolskie
(6)
Dodaj opinię
723-358...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
503-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta
Wiemy, jak ważny jest to dla Was dzień, dlatego zadbamy o to, aby wszystko było doskonałe. Dekoracja to nasza pasja. Przygotujemy dla Was piękne naturalne dekoracje bazujące na żywych kwiatach, naturalnych materiałach i świecach, które zachwycą Waszych gości, podkreślą Was i sprawią, że będziecie czuć się niezwykle w tym wyjątkowym dla Was dniu.
Zapraszamy do kontaktu.

Mąż & Żona

Oferuję:
- dekoracje kościoła
- dekoracje miejsca zaślubin
- dekoracje sal weselnych
- dekoracja samochodu
- prezenty dla gości

Kategoria:

Dekoracje ślubne Poznań

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (6)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dekoracje sali weselnej/ kościoła/ samochodu id:35932
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Wiry
Data dodania: 12-10-2018
Pani Karolina to anioł, cierpliwie zniosła moje marudzenie i uwagi. Dzięki niej nasz ślub i wesele były perfekcyjne. Piękne kwiaty, kurtyna świetlna, bukiet bajeczny. Wszystko było gustowne i z klasą, choć bardzo się bałam tandety, która tak czesto widziałam u innych dekoratorów. Szczerze polecam, gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała podobnej usługi, to bez obawy wybrałbym ten właśnie numer telefonu.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Poznań
Data dodania: 07-07-2018
To wspaniałe małżeństwo udekorowało i przygotowało przepiękną dekorację weselną mojej córki. Przepiękne świeże bukiety kwiatowe, aranżacja stołów, ubranka na krzesła, tonacja kolorów, podziękowania dla gości to wszystko sprawiło, że ten ważny dzień w życiu naszej rodziny był na prawdę wyjątkowy. Małe, drobne ozdoby urastały do miana wielkich ozdób w opinii naszych gości i naszych. Bardzo dziękujemy
K
Klaudia Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Konin
Data dodania: 25-06-2018
szczerze polecamy ! My i nasi goście zachwyceni Pięknie i romantycznie . dziękujemy bardzo za wszystko! Za zaangażowanie i
dobre serce! DZIĘKUJEMY
E
Ewa i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Poznań
Data dodania: 17-06-2018
Polecamy! Super dekoracje, wszystko było ze sobą spójne. Bardzo dobry kontakt. Nasi goście i my byliśmy pod wrażeniem.
Dziękujemy i pozdrawiamy
Ewa i Artur.
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2018
Turek
Data dodania: 03-06-2018
Serdecznie polecam Panią Karolinę i Pana Dawida! Przepiękne dekoracje w stylu rustykalnym, delikatne i z klasą. Byliśmy zachwyceni dekoracjami. Super kontakt! Uśmiechnięte i pełne pomysłów małżeństwo
Polecam jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia !
K
Kasia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Poznań
Data dodania: 22-05-2018
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy, dekoracje przepiękne, w kwestiach organizacyjnych nie mam nic do zarzucenia. Gorąco polecam tę firmę :)
Karolina & Dawid

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Karolina & Dawid 
Adres:Poznań
60-132woj. wielkopolskie
723-358...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
503-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 22-05-2018, liczba odwiedzin: 1028
Telefon
723-358...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
503-852...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie