Dekoracje i florystyka id:18736

Kraków, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Zajmujemy się dekoracjami od 13 lat. Dla nas jest to sposób życia i pasja, którą możemy realizować w naszych projektach. Czy jest to ślub, urodziny czy gala firmowa – jest to dla nas, za każdym razem nowa przygoda, pozwalająca połączyć oczekiwania klienta z naszą wyobraźnią i zaangażowaniem w tworzeniu wyjątkowej oprawy ważnych wydarzeń ich życiu osobistym bądź firmowym. Posiadamy jeden z największych magazynów wszelkich elementów dekoracyjnych, a w połączeniu z profesjonalnym zespołem dekoratorów i florystów możemy podkreślić piękno architektury i stylu wnętrza lub przeprowadzić niesamowitą metamorfozę pomieszczeń pozostawiających wiele do życzenia.

florystyka ślubna, bukiety ślubne, przypinki, wianki, bransoletki, kwiaty i grzebyki do włosów
dekoracje sal weselnych, kwiaty i rozety z papieru, dekoracje światłem, tkaniami, świeczniki, kandelabry, kompozycje kwiatowe na stoły w szkle, kompozycje na kandelabrach, aranżacja stołu Państwa Młodych, podwieszane dekoracje kwiatowe,
tkaniny dekoracyjne, obrusy bawełniane i koronkowe, pokrowce na krzesła, kokardy satynowe i z organtyny,
nietypowe dekoracje z drzewa, gałęzi, metalu, kamienia, wosku, kwiatów doniczkowych, suszu egzotycznego, zbóż i traw
dekoracje balonami, deszcz balonów z siatki, łuki , girlandy, bramy balonowe, balony z helem, balony giganty, wypuszczanie balonów z helem,
aranżacja miejsca złożenia przysięgi małżeńskiej, dekoracja ślubów cywilnych, dekoracja ogrodu do ślubu, śluby humanistyczne stylizowane, oryginalne scenografie ślubne, biała pergola, łuki i altany do ślubu.
fotościanki, słodkie stoły na wesele, urodziny, imprezy, gale.
impreza urodzinowa lub imieninowa dla dzieci i dorosłych, chrzciny, pierwsza komunia, studniówka, sylwester, zaręczyny, pogrzeb, dekoracje świąteczne.
dekoracji stoisk targowych, witryn sklepowych, otwarcia salonów i sklepów.
dekoracji sesji zdjęciowych: narzeczeńska, ślubna, sesja kobiet w ciąży lub dzieci, sesja tematyczna do katalogów, stron internetowych, magazynów, sesje świąteczne i stylizowane.
Tworzymy scenografię uroczystości dbając o to, by każdy szczegół był elementem z tej samej układanki.

liczba odwiedzin: 1217

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie