Dekoracje Ślubne Natalia id:18916

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Puławy, lubelskie
Data dodania: 04-02-2016
Liczba odwiedzin: 334

Oferta Dekoracje ślubne Puławy

Każdy z nas marzy, aby ten jedyny dzień był najpiękniejszy i wyjątkowy.

W ten najważniejszy dla Was dzień w życiu, nic nie odda wielkiego szczęścia jakie Was spotkało, a my zadbamy o to by nasze dekoracje podkreśliły Waszą przepiękną ceremonię ślubną. Pomożemy Wam uzyskać i podkreślić odpowiedni nastrój zarówno w kościele, jak i na sali weselnej.

Od wielu lat moim hobby i pasją jest dekorowanie uroczystości ślubnych. Staram się tworzyć dekoracje oryginalne i za każdym razem inne.

W lutym 2013 roku wzięłam udział w II Puławskich Targach Ślubnych, gdzie miałam możliwość zaprazentowania swoich umiejętności. Byłam główną autorką aranżacji ślubnej, którą mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Przygotowane przeze mnie stoisko wystawowe cieszyło się dużym uznaniem wśród odwiedzających.

Inspiracją do założenia tego typu działalności jest przede wszystkim zamiłowanie do tworzenia niepowtarzalnych dekoracji.

Zadowoleni klienci to moja główna motywacja do dalszej pracy. Ciągłe pochwały w kierunku moich prac pozwalają mi wierzyć we własne siły i talent.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam !

Natalia Myka

Dekorowanie:

 • sale
 • samochody
 • stoły

Opinie o Dekoracje Ślubne Natalia Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.