Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza id:34437

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza

Igor Ostatnio widziany 12-05-2018
781-077...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wieruszów, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 10-03-2018
Liczba odwiedzin: 190

Oferta

Drodzy Narzeczeni!
Nazywam się Igor Lochna. Dziecięca pasja – muzyka, z upływem lat stała się dla mnie cotygodniowym zajęciem. Jestem młodym i pełnym energii DJ, pracując z muzyką robię to, co kocham najbardziej. Uwielbiam zabawy z gośćmi, którzy chętnie podążają za mną tanecznym krokiem. Wykorzystuję zabawy integrujące gości weselnych, dzięki temu każda impreza w moim wykonaniu jest niesamowitą dawką wrażeń i wspomnień !
Zajmuję się prowadzeniem wesel, imprez tematycznych oraz eventów. Wysoka kultura osobista pozwala na dobrą komunikację z gośćmi. Tak jak wspominałem stawiam na stały kontakt z gośćmi, organizuję liczne animacje taneczne, a przede wszystkim nowoczesne i kreatywne zabawy, które nie ośmieszają i nie kompromitują Państwa gości.

Sukcesem udanej imprezy jest doświadczenie, dobór repertuaru w połączeniu z konferansjerką i autorskim pomysłem na Waszą roztańczoną uroczystość. Repertuar opracowuje wspólnie z Parą Młodą według ich oczekiwań w każdym najmniejszym szczególe, tak aby w tym, wymarzonym dla Was dniu nie musieliście się niczym martwić.. Moja dyskografia sięga od lat 60 do najnowszych utworów, często także zagranicznych.

Moje stanowisko jest schludne i zorganizowane tak aby zgrywało się z wystrojem sali. Jestem w stanie zapewnić dekoracje sali światłem, która jest odmienia i upiększyć każdy lokal.
W celu zapoznania się z rekomendacjami na mój temat, zapraszam na Facebooka - SMT Perfomance
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością pojawię się na Waszym, najważniejszym wydarzeniu w życiu!

Cennik

Oferta
od 1500 do 3000 / wesele
Wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:SMT Perfomance
Imię:Igor
Nazwisko:Lochna
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Wieruszów
Kod:98-400
Adres:Szkolna 6

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.