Zobacz zdjęcia (5)
DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza, Wieruszów - zdjęcie 1
DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza, Wieruszów - zdjęcie 2 DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza, Wieruszów - zdjęcie 3 DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza, Wieruszów - zdjęcie 4 DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza, Wieruszów - zdjęcie 5
1 / 5

DJ Igor Lochna - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza id:34437

Wieruszów, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Drodzy Narzeczeni!
Nazywam się Igor Lochna. Dziecięca pasja – muzyka, z upływem lat stała się dla mnie cotygodniowym zajęciem. Jestem młodym i pełnym energii DJ, pracując z muzyką robię to, co kocham najbardziej. Uwielbiam zabawy z gośćmi, którzy chętnie podążają za mną tanecznym krokiem. Wykorzystuję zabawy integrujące gości weselnych, dzięki temu każda impreza w moim wykonaniu jest niesamowitą dawką wrażeń i wspomnień !
Zajmuję się prowadzeniem wesel, imprez tematycznych oraz eventów. Wysoka kultura osobista pozwala na dobrą komunikację z gośćmi. Tak jak wspominałem stawiam na stały kontakt z gośćmi, organizuję liczne animacje taneczne, a przede wszystkim nowoczesne i kreatywne zabawy, które nie ośmieszają i nie kompromitują Państwa gości.

Sukcesem udanej imprezy jest doświadczenie, dobór repertuaru w połączeniu z konferansjerką i autorskim pomysłem na Waszą roztańczoną uroczystość. Repertuar opracowuje wspólnie z Parą Młodą według ich oczekiwań w każdym najmniejszym szczególe, tak aby w tym, wymarzonym dla Was dniu nie musieliście się niczym martwić.. Moja dyskografia sięga od lat 60 do najnowszych utworów, często także zagranicznych.

Moje stanowisko jest schludne i zorganizowane tak aby zgrywało się z wystrojem sali. Jestem w stanie zapewnić dekoracje sali światłem, która jest odmienia i upiększyć każdy lokal.
W celu zapoznania się z rekomendacjami na mój temat, zapraszam na Facebooka - SMT Perfomance
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością pojawię się na Waszym, najważniejszym wydarzeniu w życiu!

liczba odwiedzin: 2065

Popularne miasta w okolicy