*DJ LENEK* WESELA Czuję się pewnie w tym co robię! id:14602

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
*DJ LENEK* WESELA Czuję się pewnie w tym co robię!

DJ LENEK Ostatnio widziany wczoraj
505-944...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (42)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 05-04-2015
Liczba odwiedzin: 11920

Oferta

Witam Was serdecznie!
Zajmuję się organizacją muzyczną oraz prowadzeniem: WESEL,poprawin, STUDNIÓWEK, EVENTÓW, rocznic i jubileuszy.
Nabyte doświadczenie od 1998 r. i olbrzymia ilość zagranych wesel (również z zespołem muzycznym) pozwala mi na oryginalność, uniwersalność i profesjonalizm w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez.
Czuję się pewnie w tym co robię!!!
Posiadam niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Gośćmi co sprawia, że każda impreza jaką obsługiwałem zasługuje na miano w pełni udanej i spełniającej oczekiwania Zleceniodawcy oraz Gości.
Pragnę, aby każda impreza była wyjątkowa i oryginalna, a przede wszystkim idealnie dopasowana do wymagań moich Klientów.
Chcę żeby Wasze przyjęcie było czymś, czego Goście jeszcze nie widzieli i wcielam to w życie.
Wspólnie z Wami omawiam i uzgadniam plan uroczystości krok po kroku, dopasowując go do Waszych upodobań i życzeń.
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zdecydowanie podwyższa jakość usług i pozostawia niezatarte wspomnienie świetnego nastroju na Waszej imprezie.
Podczas wesel występuję również w roli wodzireja, który prowadzi Waszą uroczystość od Waszego wejścia na salę po pożegnanie gości.
Bawię Gości śpiewając wraz z Nimi piosenki biesiadne przygrywając na saksofonie za stołami.
Aranżując przyjęcie weselne dokładnie przygotowuję scenariusz z uwzględnieniem oczepin oraz ustalonego rodzaju muzyki a także konkursów poza oczepinami.
Zasada której się trzymam to: nie zależnie za jaką kwotę jest zlecenie-rozkładam cały sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy oraz efekty typu wytwornice baniek i wytwornice mgły i dymu, nawet jeśli impreza trwa 6 godzin.
Impreza którą obsługuje ma wyglądać i być wyjątkowa więc prośby typu: weźmie pan połowę mniej sprzętu i cena będzie mniejsza:- nie wchodzi w grę.
To jest Wasz dzień i ma być wyjątkowy, a ja mam zadbać o to aby oprawa muzyczna i nastrój był perfekcyjny!!!
Posiadam własny w pełni wystarczający transport, więc zakres zleceń to cała Polska mimo, iż jestem z województwa mazowieckiego.
Cena jest kwestią dogadania i ewentualnych życzeń Młodej Pary.
Pozostałe materiały video z wesel po kontakcie osobistym, nie koniecznie po podpisaniu umowy.
Z uwagi na dużą wartość sprzętu nie obsługuję imprez plenerowych tzn pod przysłowiową chmurką.
W opcji jest możliwość przeprowadzenia profesjonalną wytwornicą TAŃCA W CHMURACH !
Cena jaką ustalam z Wami jest za całą uroczystość weselną bez ukrytych kosztów.
Jeśli Macie jakieś pytania proszę śmiało dzwonić.
Służę ewentualnym doradztwem odnośnie miejsca wesela gdyż grałem w dużej ilości sal weselnych.
Współpracuję też z wieloma fotografami i kamerzystami.
Pozdrawiam i do zobaczenia
Marcin DJ Lenek

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty

 • Saksofon

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: *DJ LENEK* WESELA Czuję się pewnie w tym co robię! id:14602
Ilość głosów: 42
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna i Mateusz
Joanna i Mateusz
(5)
Dodano: 07-06-2018
Data imprezy: 26-05-2018
Miejscowość: Warszawa
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!!
Lenek to przemiły człowiek z profesjonalnym podejściem, który zawsze wysłucha i pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości, jest zaangażowany. Posiada bardzo duże doświadczenie. Przez całą uroczystość dbał o odpowiednia atmosferę, trafił w gusta muzyczne wszystkich gości, którzy nie schodzili z parkietu- chyba że "Na jednego". Chwalą nawet Ci, którzy nie wyobrażali sobie wesela bez orkiestry.
Sprzęt najwyższej klasy, rewelacyjne oświetlenie, które dodało klimatu i charakteru sali.
Lepiej trafić nie mogliśmy- odpowiedni człowiek we właściwym miejscu.
Dziękujemy za wsparcie i poprowadzenie naszego wesela! Nie sądziliśmy, że tak się wybawimy na własnym weselu, ale dzięki Marcinowi wesele pozostanie długo w naszej i gości pamięci!
Polecamy wszystkim z całego serca!!
Joanna i Mateusz <3
Ewelina i Damian
Ewelina i Damian
(5)
Dodano: 22-05-2018
Data imprezy: 14-04-2018
Miejscowość: Zawady, Kutno
Zacznę od tego, że Marcin- to wspaniały, charyzmatyczny i przesympatyczny człowiek, o ile pełnił na weselu rolę DJa i wodzireja, to przy tym wszystkim był jeszcze niezwykłą pomocą, potrafił czytać w myślach, a wręcz to myślenie wyprzedzał . Marcin sprawił, że razem z Mężem czuliśmy sie naprawdę gwiazdami wieczoru, nasi goście także. Jesteśmy zachwyceni Twoją pracą! W podobnym zachwycie rozpływają się Rodzice oraz goście weselni, od których słyszałam, że to najlepszej wesele na jakim byli- mimo, że wszyscy do tej pory bywali na weselach z orkiestrą i dość sceptycznie podchodzili do pomysłu wesela z DJem.
Poza profesjonalizmem Lenka, ogromną świadomością swojego warsztatu, Marcin wyróżnił się doskonałą znajomością charakterów, osobowości i upodobań bawiących się gości, co sprawiło, ze idealnie trafiał w gusta muzyczne, a także niezwykle trafnie dobierał zabawy do uczestników imprezy.
Dodam jeszcze, że Marcin jest osobą, którą poznajesz, a masz wrazenie, ze to Twój najlepszy przyjaciel, bo wysłuchuje, rozumie i idealnie dobiera wszelkie rozwiązania do każdego problemu. Był dla nas ogromnym wsparciem podczas przedweselnych i weselnych stresów, a podczas samego przyjęcia zajął się również zadaniami, których realizacji nie moglibyśmy od niego oczekiwać, było to
utwierdzenie nas w poczuciu, ze możemy na Niego liczyć ze wszystkim.
Marcinie- jesteś niezwykłej profesjonalnym wodzirejem i znakomitym DJem.
Uwielbiamy Cię i życzymy wielu sukcesów!
Ewelina i Damian
Ania
Ania
(5)
Dodano: 08-01-2018
Data imprezy: 06-01-2018
Miejscowość: Ksiazenice
Polecam z całego serca dj Lenka !
Poprowadził nasze wesele tak ze do dziś dostajemy telefony ze była to najlepsza zabawa na której goście byli !
Lenek zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających :) potrafi dopasować zabawy i muzykę do gości weselnych :)
Daliśmy mu ciężkie zadanie z racji mieszanego towarzystwa na weselu : górale kontra Warszawiacy .... można powiedzieć temat nie do ogarnięcia ale lenek dał radę ! Rozkręcił imprezę jakich mało :) bawiliśmy się doskonale
Kontakt z dj jest bezproblemowy :) mogliśmy do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy z najgłupszym pytaniami :p
Bardzo dziękujemy za to WSPANIAŁE WESELE KTÓREGO TY BYŁEŚ PIERWSZYMI NO DOBRA MOŻE DRUGIMI SKRZYPCAMI :D
BESOSS Ania i Janek ❤️
Dorota i Paweł
Dorota i Paweł
(5)
Dodano: 28-10-2017
Data imprezy: 21-10-2017
Miejscowość: Skierniewice
Marcinie, dziękujemy Tobie za wspaniałą zabawę, przez całą noc. Do teraz otrzymujemy pozytywne opinie od gości. Mimo zróżnicowania wiekowego naszych gości, każdy znalazł coś dla siebie. A te zabawy... Co to były za emocje i wielka radość! Dziękujemy i zdecydowanie będziemy Ciebie polecać dalej!
Do zobaczenia!
Dorota i Paweł
Olga i Paweł
Olga i Paweł
(5)
Dodano: 09-10-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Tłuszcz
Lenku, będzie zasłużona laurka, bo zapracowałeś na nią w 100%:) Praca z Tobą była absolutnie czystą przyjemnością! Byliśmy wymagający, i to bardzo, a Ty spełniłeś i przekroczyłeś nasze oczekiwania. Nasi goście do tej pory wysyłają Nam wiadomości z podziękowaniami za rewelacyjną zabawę, bo wszystko było organizacyjnie dopięte przez Ciebie na ostatni guzik. Przyczyniłeś się do stworzenia najpiękniejszego wesela, na jakim kiedykolwiek byliśmy, nie tylko dlatego, że to było Nasze wesele, ale też dlatego, że było idealne pod względem muzycznym, każdy znalazł dla siebie utwór na parkiecie ;) Mimo kameralnej ilości gości zawsze było dużo osób na parkiecie. Dogadywałeś się z obsługą sali, fotografem i kamerzystą, aby mogli również mieć pełną koordynację na sali. Biesiady i zabawy, które prowadziłeś w trakcie wesela (nie mieliśmy oczepin), były bardzo urozmaicone i powodowały dużo śmiechu i uśmiechu. Daliśmy Ci pełną swobodę, z drobnymi rzeczami, które musiały być wg naszych wytycznych: prośba o przywitanie nas przed salą - pięknie to wygląda; o dość nietypowe podziękowania dla rodziców; o taniec przy świecach w chmurach i tort w chmurach, co bardzo efektownie wygląda. Spisałeś się rewelacyjnie, i w naszej opinii, ocena 5, to za mało, zdecydowanie. Lenek, stworzyłeś dla Nas najwspanialszą atmosferę, na jaką mogliśmy liczyć, dziękujemy Ci serdecznie jeszcze raz.
Ewa i Maciek
Ewa i Maciek
(5)
Dodano: 24-09-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Skierniewice
Najlepszy DJ! Bez wahania polecamy go każdemu.
Fachowiec pod każdym kątem. Idealnie dobrana muzyka, konkursy, biesiady pod gust gości. Nie było minuty, aby parkiet był pusty. Rozbawia gości swoimi tekstami, wyciąga zza stołów nawet najbardziej opornych :)

Dziękujemy za cudowne poprowadzenie naszego wesela i jeszcze raz polecamy go każdemu, kto chce mieć niezapomnianą imprezę :)!
Kasia i Fabian
Kasia i Fabian
(5)
Dodano: 22-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Kolumna
Mega pozytyw! Z czystym sumieniem ocena najwyższa z możliwych. Wspaniale poprowadzone wesele. A zadowolenie gości to najlepsze tego świadectwo :) dzięki Dj Lenkowi mieliśmy wesele jak z bajki. Serdecznie dziękujemy. Polecamy wszystkim którzy są jeszcze przed podjęciem decyzji. Nie będziecie żałować :) Pozdrawiamy Kasia i Fabian 09.09.2017
Elwira i Damian
Elwira i Damian
(5)
Dodano: 04-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Mrozy
Najlepszy!! :) Jesteśmy mega zadowoleni z wesela, które ''oddaliśmy' w ręce Lenka :) Profesjonalizm, poczucie humoru, umiejętność poprowadzenia imprezy w taki sposób, że goście w każdym wieku się bawili :) Nie zamienilibyśmy go na żadnego innego dja ani zespól tym bardziej. :) Dziękujemy!!!!!
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.