*DJ LENEK* WESELA Czuję się pewnie w tym co robię! id:14602

Warszawa, mazowieckie
(14)
Dodaj opinię
505-944...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Saksofon

Witam Was serdecznie!
Zajmuję się organizacją muzyczną oraz prowadzeniem: WESEL,poprawin, STUDNIÓWEK, EVENTÓW, rocznic i jubileuszy.
Nabyte doświadczenie od 1998 r. i olbrzymia ilość zagranych wesel (również z zespołem muzycznym) pozwala mi na oryginalność, uniwersalność i profesjonalizm w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez.
Czuję się pewnie w tym co robię!!!
Posiadam niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Gośćmi co sprawia, że każda impreza jaką obsługiwałem zasługuje na miano w pełni udanej i spełniającej oczekiwania Zleceniodawcy oraz Gości.
Pragnę, aby każda impreza była wyjątkowa i oryginalna, a przede wszystkim idealnie dopasowana do wymagań moich Klientów.
Chcę żeby Wasze przyjęcie było czymś, czego Goście jeszcze nie widzieli i wcielam to w życie.
Wspólnie z Wami omawiam i uzgadniam plan uroczystości krok po kroku, dopasowując go do Waszych upodobań i życzeń.
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zdecydowanie podwyższa jakość usług i pozostawia niezatarte wspomnienie świetnego nastroju na Waszej imprezie.
Podczas wesel występuję również w roli wodzireja, który prowadzi Waszą uroczystość od Waszego wejścia na salę po pożegnanie gości.
Bawię Gości śpiewając wraz z Nimi piosenki biesiadne przygrywając na saksofonie za stołami.
Aranżując przyjęcie weselne dokładnie przygotowuję scenariusz z uwzględnieniem oczepin oraz ustalonego rodzaju muzyki a także konkursów poza oczepinami.
Zasada której się trzymam to: nie zależnie za jaką kwotę jest zlecenie-rozkładam cały sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy oraz efekty typu wytwornice baniek i wytwornice mgły i dymu, nawet jeśli impreza trwa 6 godzin.
Impreza którą obsługuje ma wyglądać i być wyjątkowa więc prośby typu: weźmie pan połowę mniej sprzętu i cena będzie mniejsza:- nie wchodzi w grę.
To jest Wasz dzień i ma być wyjątkowy, a ja mam zadbać o to aby oprawa muzyczna i nastrój był perfekcyjny!!!
Posiadam własny w pełni wystarczający transport, więc zakres zleceń to cała Polska mimo, iż jestem z województwa mazowieckiego.
Cena jest kwestią dogadania i ewentualnych życzeń Młodej Pary.
Pozostałe materiały video z wesel po kontakcie osobistym, nie koniecznie po podpisaniu umowy.
Z uwagi na dużą wartość sprzętu nie obsługuję imprez plenerowych tzn pod przysłowiową chmurką.
W opcji jest możliwość przeprowadzenia profesjonalną wytwornicą TAŃCA W CHMURACH !
Cena jaką ustalam z Wami jest za całą uroczystość weselną bez ukrytych kosztów.
Jeśli Macie jakieś pytania proszę śmiało dzwonić.
Służę ewentualnym doradztwem odnośnie miejsca wesela gdyż grałem w dużej ilości sal weselnych.
Współpracuję też z wieloma fotografami i kamerzystami.
Pozdrawiam i do zobaczenia
Marcin DJ Lenek "LENEK TEAM"
*(Ponieważ działam legalne wystawiam faktury za obsługę każdej imprezy)*

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (14)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
*DJ LENEK* WESELA Czuję się pewnie w tym co robię! id:14602
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-06-2019
Ołtarzew
Data dodania: 17-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Lenka możemy polecić z czystym sercem :) Wszyscy goście zachwyceni sposobem prowadzenia, zabawami i muzyką. Za namową Lenka zabawy na oczepinach pozostały dla nas tajemnicą i był to strzał w dziesiątkę, ponieważ dzięki niespodziance bawiliśmy się rewelacyjnie. Z drugiej strony wszystko było zgodne z tym co ustaliliśmy i czego chcieliśmy uniknąć - zabawy nie były krępujące dla gości i nie trwały za długo. Lenek panował nad sytuacją, obserwował gości, w razie potrzeby wyciągał ich na parkiet do wspólnych krótkich zabaw, a do oczepin wybrał takie osoby, że przez chwilę miałam wrażenie jakby było to wcześniej ustawione! :D Pasowali idealnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy! Bawiliśmy się super.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Ryki
Data dodania: 27-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Najlepszy DJ ever !
Przejeci I zestresowani rezygnacją gości w ostatnim momencie, Lenek powiedzial:"nie ma się czym przejmować, jeszcze będą żałowali że ich nie było"
Pomyślałam wtedy.. "milo,że tak nas podnosi na duchu, ale pewnie tylko tak mówi"
Kochani.. uwierzcie mi na słowo..przekonałam się na weselu że miał rację !
80-90% Gosci było na parkiecie non stop, kiedy gral DJ,(a grał wyjątkowo często), nie wspominając jak chętnie brali udział w zabawach (nie chcieliśmy znac konkretów, prosiliśmy o to żeby nie były krępujące itp)
REWELACJA- pękałam ze śmiechu !
Między sobą póki co nie musimy wspominać wesela, to Goście którzy byli za każdym razem przypominają nam jak Świetnie się bawili!!
Co więcej, oferty dodatkowe typu ciężki dym, race, czy dekoracja światłem też robi robotę. Może trochę więcej się płaci ale efekt też jest niesamowity. U nas sala była duża i ładna, sama w sobie, ale światło zrobiło dodatkowe "wow" nawet na właścicielce sali
Mam nadzieję że jeszcze na czyimś Weselu spotkamy się razem z Lenkiem.
Dziękujemy Ci za Piękne wspomnienia! :)
Polecamy gorąco!
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-02-2019
Radom
Data dodania: 22-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Bardzo bardzo dziękujemy! Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Lenkiem.Super człowiek sympatyczny i miły.Doradzil w każdej sprawie. Pełen profesjonalizm. Poprowadził nasze przyjęcie tak że goście byli zachwyceni. Lepiej trafić nie mogliśmy. Muzyka oświetlenie sprzęt zabawa po prostu BOMBA 😊 Jeśli jakakolwiek zabawa to tylko z Lenkiem. Dziękujemy i polecamy z całego serducha. Ściskamy i pozdrawiamy 🙂🙂
Patrycja i Rafał 🙂
J
Justyna i Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Radzanów
Data dodania: 23-11-2018
To była wyjątkowa noc. Polecamy z całego serca DJ Lenka. Profesjonalista. Lepszego nigdzie nie znajdziecie, super muzyka, Marcin świetnie prowadzi cala imprezę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko :) pozdrawiamy Justyna i Robert
K
Karolina Lemanek
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Kętrzyn
Data dodania: 28-10-2018
Zdecydowaliśmy się na Lenka w ciemno i to był strzał w dziesiątkę! Pełen profesjonalizm! Wyjaśni wszystkie kwestie, wytłumaczy, doradzi przy nim będziecie mieć wesele pod kontrolą! Gwarantuje wam świetną zabawę! Świetne zabawy, super dobrana muzyka i wodzirej jak ich mało! Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni! Polecam z całego serca! A Lenkowi dziekuje raz jeszcze za wspaniałą imprezę!
D
Dominika i Piotrek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Warszawa
Data dodania: 11-09-2018
BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!! Polecamy SERDECZNIE! Najlepszy Dj jakiego mogliśmy mieć, przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Potrafi rozruszać wszystkich gości, którzy potem byli tak zachwyceni, że sami podchodzili do niego i mu dziękowali. Wszystkim było mało, zabawy po prostu świetne! Przy najbliższej okazji napewno skorzystamy napewno! Nawet teściowa chce robić imprezę jak najszybciej! :D
E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Józefosław
Data dodania: 03-09-2018
Jeśli szukacie prawdziwego profesjonalisty to jest to właśnie On Dj Lenek vel Marcin;) jako matka młodych , która sama organizowała imprezę mogę polecić Pana Marcina każdemu i młodemu i starszemu.Jest jak człowiek orkiestra, fajne oświetlenie sal , niesamowita organizacja i współpraca z pozostałą obsługą, wyczucie muzyczne potrzeb i gustów gości, wysoka kultura osobista , na prawdę gorąco wszystkim polecam , bo nie zawiedziecie się.
Marcin jeszcze raz Ci dziękuję za wszystko w imieniu swoim i moich dzieci:)
Edyta i Malwinka z Sebkiem
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Warszawa
Data dodania: 27-08-2018
Zdecydowanie polecamy!!!! Wszystko było tak jak chcieliśmy a nawet lepiej! Nogi po tańcach bolą do dziś, parkiet cały czas był pełny, goście siadali jak szli na jednego. Zabawy wciągały wszystkich gości. O nic nie musieliśmy się martwić, Lenek wszykiego pilnował, idealnie zgrał się z obsługą weselną. Jeśli kolejna impreza tylko z Lenkiem!! Polecamy i polecać będziemy! To był najlepszy dzień w naszym życiu :) Angelika i Mateusz
Pokaż więcej opinii
DJ LENEK

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:LENEK TEAM
Imię:Marcin 
Adres:Warszawa
04-030woj. mazowieckie
505-944...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-04-2015, liczba odwiedzin: 13526
Telefon
505-944...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie