Zobacz zdjęcia (1)
Dj Mateusz & Wodzirej Sebastian - Fajny duet na Twoje wesele!!!!!!, Białystok - zdjęcie 1
1 / 1

Dj Mateusz & Wodzirej Sebastian - Fajny duet na Twoje wesele!!!!!! id:42795

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Szanowni Państwo,

Propozycja weselna duetu "Dj Mateusz & Wodzirej Sebastian" powstała po wielu latach gry i nabranym doświadczeniu w zespołach weselnych które nadal funkcjonują min Partysounds, Kwartet Podlaski, Kwartet Primavera i innych projektach eventowych. Przeznaczona jest dla osób poszukujących nowoczesnego przyjęcia, kulturalnego prowadzenia zabaw i całego wesela. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie jakość, profesjonalizm, oryginalność oraz szukających sposobu na pozostawienie świetnego wrażenia w pamięci gości.

Dj Mateusz - absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Białymstoku, śpiewa, gra na akordeonie,kontrabasie, i instrumentach klawiszowych, ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel oraz imprez o charakterze klubowym oraz jako muzyk eventowy.

Wodzirej Sebastian - absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Białymstoku, śpiewa, gra na skrzypcach i gitarze basowej,ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel oraz jako muzyk eventowy i konferansjer.

Doświadczenie zebrane w wyżej wymienionych środowiskach sprawia, że dobrze odnajdujemy się w sytuacjach stawiających nas przed różnymi, czasami bardzo skrajnie różniącymi się typami odbiorców jednocześnie. Potrafimy stworzyć atmosferę zabawy uwzględniającą różnice pokoleniowe odpowiednią zarówno dla starszych, jak i młodszych wychowanych na zabawie w klubach :)

Co nas wyróżnia?:
*eleganckie, lekkie i nienachalne prowadzenie, "nie przeciągane", krótkie zabawy taneczne w dobrym stylu, konkursy z nagrodami, jazz/acoustic covers/light pop w przerwach, gustowne kulturalne oczepiny , wyczucie muzyczne – tymi zwrotami można opisać cechy Waszego wesela w naszym wykonaniu.

Zapewniamy odpowiednio dobrane nagłośnienie renomowanych producentów oraz subtelne oświetlenie parkietu według ustaleń.

W opcji:
*Muzyka podczas wyjść z domów
*Oprawa muzyczna ślubu
*Biesiada przy stołach na żywo( akordeon + skrzypce)
*Muzyka na żywo do posiłku i nie tylko (akordeon+skrzypce+kontrabas)
*Ciężki dym
*Live Act - saksofon
*Napis Love


Do zobaczenia!
Mateusz & Sebastian

liczba odwiedzin: 1024

Popularne miasta w okolicy