Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Dj na każdą okazje. Profesjonalizm i doświadczenie id:19343

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 16-02-2016
Liczba odwiedzin: 596

Oferta

Wspomnienia z dobrych imprez zostają z nami na lata, wspomnienia tych najlepszych zostają z nami przez całe życie.
Gwarancją dobrej imprezy są jej wyjatkowi goście, ale bez wyjatkowej oprawy muzycznej oraz obsługi, nawet najlepsze przyjęcie może okazać się porażką.
Wybierz BOJART EVENT TEAM, a nasz duet doświadczonych muzyków, DJ’ów i konferansjerów zarazem, zapewni Wam i Waszym gościom szampańską zabawę na najwyższym poziomie!

WYMARZONE WESELE
Dzień Waszego ślubu to jedyny i niepowtarzalny moment nie tylko dla Was, ale i także Waszych bliskich. A kwintesencją tej uroczystości jest wyjatkowe przyjęcie weselne, podczas którego, w gronie swoich najbliższych będziecie mogli razem celebrować ten najważniejszy dzień w życiu.
My natomiast zadbamy o to, aby każdy moment tego wieczoru był wyjątkowy - pełen ciepła, emocji i wzruszeń. Dzięki doskonałemu doborowi muzyki z różnych dekad oraz stylów, sprawimy, że Wasze wesele zachwyci elegancją, finezją i dobrym smakiem, a każdy z gości poczuje się swobodnie i włączy się do wspólnej zabawy. Z dużą dozą dobrego humoru oraz taktu prowadzimy oczepiny, w trakcie których zapraszamy gości do wyszukanych i niebanalnych gier i zabaw. Opowiedzcie nam o sobie, swoich gustach i potrzebach, a z pewnością uda nam się zdobyć serca Wasze i Waszych gości, gwarantując najlepszy dobór hitów i roztańczony parkiet do białego rana.

IMPREZY FIRMOWE
Nic tak nie buduje więzi jak wspólne imprezy firmowe. W naszej oferice znajdziecie także kompleksowe usługi związane z organizacją dużych i małych imprez pracowniczych. Bez względu na to, czy Wasza firma liczy 20 czy 2000 osób, sprawimy, że Wasze firmowe wydarzenie zacieśni więzi, pozwoli budować relacje i zaufanie wewnątrz zespołu. Nie tylko zapewnimy niezapomnianą oprawę muzyczną, ale także wyjątkowe gry i zadania, ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

EVENTY PLENEROWE
Eventy plenerowe to bardzo szeroka kategoria. Znajdą się tu zarówno imprezy rodzinne, grille, rocznice, pikniki, jak i wydarzenia sportowe, lokalne, a także większe imprezy dla szerszej publiczności. Zapewniamy: oprawę muzyczną i konferansjerkę, a także organizację cateringu miejsca, usług fotografów i kamerzystów, opieki nad dziećmi, a nawet pokazu pirotechnicznego.

KONCERTY I KONFERENCJE
W trakcie lat pracy zdobywaliśmy także doświadzczenie organizując koncerty, a także zapewniając nagłośnienie i oprawę muzyczną kongresów i konferencji.

SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWO-OŚWIETLENIOWY
W trosce o jakość naszych usług, korzystamy tylko z renomowanego i niezawodnego sprzętu znanych marek. Nasza oferta obejmuje dopasowanie oświetlenia do indywidualnych możliwości wnętrza, tak by za każdym razem osiągnąć maksymalnie atrakcyjny efekt dekoracji światłem, zgodny z tematyką wydarzenia i specyfiką lokalu. Rozumiemy, że odpowiednia współpraca światła i dźwięku zapenia niepowtarzalną atmosferę każdej imprezy. Co więcej, nasza oferta obejmuje także usługi wypożyczenia sprzętu, zarówno oświetleniowego, jak i nagłosnieniowego.

Tylko teraz cena dwuosobowej obsługi muzycznej imprezy do 150 osób, wraz z oświetleniem i nagłośnieniem, wynosi od 2700 zł. Oferta obejmje przyjęcia weselne i firmowe.

Nie znalazłeś w ofercie dokładnie tego, czego szukasz? Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś, abyśmy przygotowali Ci indywidualną wycenę? Nic prostszego! Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie pytania:

Bojart Event Team
Grzegorz Bojak

Realizacja oświetlenia przy pomocy Grupy "I"

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Dj na każdą okazje. Profesjonalizm i doświadczenie
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-207

Nowe ogłoszenia