Zobacz zdjęcia (5)
Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok, Łódź - zdjęcie 1
Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok, Łódź - zdjęcie 2 Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok, Łódź - zdjęcie 3 Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok, Łódź - zdjęcie 4 Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Sebastian Kurek - Nowoczesne wesela - Ostatnie terminy na 2018 rok id:29939

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Miło jest mi gościć Państwa w moim muzycznym świecie. Nie znaleźliście się tu przypadkiem, zapraszam abyście przeczytali co kryje się pod marką Dj Sebastian. Odsłonię przed Wami swoją wyjątkową twarz, którą od przeszło 20 lat prezentuję w branży muzycznej. Podróż przez świat muzyki zacząłem w bardzo młodym wieku. Ścieżka kariery prowadziła mnie od nauki gry na instrumentach klawiszowych, perkusyjnych do nauki śpiewu. Uzdolnienia i zainteresowania kształciłem w Państwowej Szkole Muzycznej w Łodzi, której jestem absolwentem.
Jako muzyk mam doskonałe wyczucie, nie opieram się na schematach, lecz dobieram utwory adekwatne do gustów gości i sytuacji na parkiecie. Prezentuję muzykę różnorodną, łączę gatunki muzyczne, zapewniając świetną zabawę taneczną. Jako jeden z niewielu w Polsce dodatkowo miksuje teledyski na żywo. Dbam o wizerunek dlatego zawsze obok mnie pojawia się jedna z wielu spersonalizowanych białych konsoli Dj co podnosi prestiż imprezy, oraz gwarantuje wyjątkowy efekt audio-wizualny.
Uwaga w miesiącach od czerwca do końca września pozostały wolne jedynie piątki.
Pozdrawiam
Dj Sebastian Kurek

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 91-850, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2767

Popularne miasta w okolicy