Zobacz zdjęcia (5)
AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu, Zielona Góra - zdjęcie 1
AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu, Zielona Góra - zdjęcie 2 AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu, Zielona Góra - zdjęcie 3 AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu, Zielona Góra - zdjęcie 4 AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu id:43260

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Wszystko czego potrzebujesz na swojej imprezie to AWIŃSKI SHOW. Szeroki repertuar grupy pozwala dopasować się do każdego rodzaju wydarzenia, a jeśli zajdzie taka potrzeba zrobią coś specjalnego TYLKO DLA CIEBIE, bo nie lubią „sztampy” i uwielbiają wyzwania. Profesjonalny WOKAL NA ŻYWO (kobiety i mężczyźni) pozwala uniknąć tzw. nudy wokalnej i stwarza możliwość różnych konfiguracji. Tancerki, tancerze, WODZIREJj, DJ i Light Dj – wszyscy w kolorowych strojach (co chwilę w innych) projektowanych i wykonywanych specjalnie dla AWIŃSKI SHOW. Wszystko zsynchronizowane z oświetleniem i dźwiękiem. Integracyjne i na poziomie zabawy z gośćmi powodują, że po krótkiej chwili od rozpoczęcia imprezy, wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina, a poczucie humoru i wyczucie chwili prowadzącego sprawia, że uśmiech nie schodzi z twarzy gości. W pełni niezależni sprzętowo - scena, nagłośnienie, oświetlenie, ekrany led wraz z obsługą. Współpraca i koordynacja wszystkich podwykonawców (kuchnia, kelnerzy, barmani, obsługa foto/video, artyści, transport gości itp.) sprawia, że do Twoich obowiązków należy tylko ODDAĆ SIĘ ZABAWIE.

AWIŃSKI SHOW - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Opinie (1)

AWIŃSKI SHOW-Dj/Wodzirej/Zespół-Komplet na Twoim weselu id:43260
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-05-2019
Sulechów
Data dodania: 07-08-2019

To co wyrabia Awiński Show to Rekord Świata. Pozostają naszym weselnym Michaelem Jacksonem ! Jakość, nagłośnienie , oświetlenie - Czapka z głowy !!! Profesjonalizm w najpiękniejszym wydaniu. Wspaniale koordynują całym zespołem pracującym podczas wesela. Nie musieliśmy martwić się o nic. Tort, pierwszy taniec, podziękowania wszystko idealnie poukładane a my spokojnie zajmowaliśmy się sobą bez potrzeby biegania za szefem kuchni , sali i fotografem. Awiński ma to wszystko w małym paluszku. Rewelacyjny radiowy głos, zero tandety i weselnych patupajek :) dziewczyny śpiewają rewelacyjnie a wszystko zestrojone z oświetleniem. Z całego serca gorąco polecamy !!! Bardzo dziękujemy za wspomnienia , które pozostaną z nami do końca życia.

liczba odwiedzin: 4268

Popularne miasta w okolicy