Do ślubu z klasą. *BIAŁY* JAGUAR Vanden Plas. Long id:19893

Oferta
Dodaj do plannera

Do ślubu z klasą - pięknym legendarnym Jaguarem XJ V8 Venden Plas w wersji reprezentacyjnej - przedłużanej. Dokładnie takie auto występowało w filmach z Bondem oraz jest wykorzystywane przez Królową Brytyjską Elżbietę. Prezentowany Jaguar to klasyka w najlepszym wydaniu. Vanden Plas to ekskluzywna jego odmiana z najbogatszym wyposażeniem i przedłużoną karoserią. Do jego budowy zastosowano najwyższej klasy materiały. Znajdziemy tutaj m. innymi prawdziwe drewno i specjalnie wyselekcjonowaną, ręcznie szytą skórę. Za wygodę pasażerów odpowiada niezwykle komfortowe zawieszenie oraz doskonale klimatyzowane i wyciszone wnętrze. Samochód jest w stanie perfekcyjnym - kolekcjonerskim co widać na prezentowanych zdjęciach. Uroczystość weselna to bardzo ważna chwila w życiu człowieka i wymaga specjalnej oprawy. Jaguara, a szczególnie w białym kolorze, wszyscy będą długo pamiętać. Nie jest to auto pospolite, które można spotkać codziennie na ulicach.
Serdecznie zapraszam.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: biały

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Możliwy dojazd w dowolne miejsce poza teren Białegostoku.
Przybranie i tablice Młoda Para, Nowożeńcy itp... w cenie. Możliwość zamówienia tablic specjalnych, metalowych z dowolnym tłoczeniem np. imionami i datą ślubu.
Proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny. Gdybym nie odbierał napisz sms - oddzwonię. Z powodu braku czasu na maile rzadko odpisuję.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Do ślubu z klasą. *BIAŁY* JAGUAR Vanden Plas. Long id:19893
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Andrzej Potocki Dodano: 27-08-2016
Data imprezy: 20-08-2016 Miejscowość: Białystok
(5)
Autko Suuuuuper. W rzeczywistości dużo ładniejszy niż na zdjęciach. Kierowca bardzo pomocny i kulturalny. Polecam wszystkim !

Skontaktuj się

605-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Do ślubu z klasą. *BIAŁY* JAGUAR Vanden Plas. Long
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:15-001
Data dodania: 06-03-2016
Liczba odwiedzin: 1215

Nowe ogłoszenia