Zobacz zdjęcia (5)
Dom na Słonej Górze, Tarnowiec - zdjęcie 1
Dom na Słonej Górze, Tarnowiec - zdjęcie 2 Dom na Słonej Górze, Tarnowiec - zdjęcie 3 Dom na Słonej Górze, Tarnowiec - zdjęcie 4 Dom na Słonej Górze, Tarnowiec - zdjęcie 5
1 / 5

Dom na Słonej Górze id:27471

Tarnowiec, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 220

Dom na Słonej Górze jest firmą usługową która istnieje od czerwca 2005 roku. Głównym profilem naszej działalności jest organizacja imprez okolicznościowych dla osób fizycznych, spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych dla firm i instytucji oraz wszelkiego typu przyjęć towarzyskich, które pozostawiają wyłącznie dobre wspomnienia i sprawiają, że goście często do nas wracają. Dysponujemy budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 550,00 m2 wraz z zapleczem, letnią altaną taneczną, altaną z grillo-wędzarnią, parkingiem na 60 samochodów, placem zabaw dla dzieci i zagospodarowanym zielonym ogrodem, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i rozkoszować się pięknem natury.

Całość położona jest na malowniczej działce wśród lasów i łąk skąd rozpościera się wspaniały widok na Pogórze Podkarpackie. Warto wspomnieć o atrakcyjnej lokalizacji lokalu ze względu na szlaki turystyczne jak i inne atrakcje krajobrazowe. Posesja znajduje się przy drodze asfaltowej biegnącej wzdłuż zabytkowych cmentarzy z wojny austryiacko-rosyjskiej, w pobliżu kilku tras rowerowych i pieszych na wzniesieniu "Słona Góra".

Do dyspozycji Państwa mamy jadalnię, salę taneczną, pokoje sypialne z łazienkami, zaplecze kuchenne oraz zewnętrzne 2 altany. Pomieszczenia są klimatyzowane, a ich wystrój i oświetlenie tworzą niepowtarzalny nastrój odpowiedni do rodzaju organizowanej imprezy. Sala jest duża i wszechstronna - w sumie przyjmiemy jednocześnie nawet do 220 osób. Posiadamy doświadczoną obsługę, którą cechuje pełen profesjonalizm. Nasz kucharz dba o jakość, smak oraz sposób podawania potraw. Od nas nawet największy głodomorek nie wyjdzie głodny.

liczba odwiedzin: 3170

Popularne miasta w okolicy